İşte Evimin en Dağınık Hali, Var mısınız?

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
hepimiz evimizin güzelliklerini paylaşmak isteriz, payşaıyoruzda peki kim aksine cesaret edebilir. çok popüler bir konu olmayacağını biliyorum ama belkide tabuları yıkmanın zamnaı gelmiştir. önce sen ekle diyen çıkar belki. seve seve ama önce tepkileri görmek istiyorum

ha ha kırıntıları falan mı çekeceğiz yani. pis derken? hem ev toplu olunca misafire temiz görünür derdi annem.

sizin "pislik" anlayışınıza bağlı. kimine göre yere çöp düşse pistir, kimine göre örümcekler ağ kurmadıkça pis sayılmaz:KK14:

geçen yeteneksiz türkiyede ki atalayın tarifi çok hoşuma gitti, zamnala biz örümcekleri rahatsız etmeye başlar olduk:KK60:

hadi bakalım ilk bendne gelsin o zaman ,3 kızla evimin hali ,genelde evim bu halde olur ,toplarım yine aynı yine aynı ,bende bırak dağınık kalsın felsefemi uyguluyorum :)))
$11.JPG

farkındaysanız böyle gayet mutlular :)))

Son düzenleme:
canım bunlar üçüz mü?ve doğal yolla mı oldular:)maşallah allah bağışlasın..
pis
eve gelince benim evim hiç pis olmaz dağınık olabilir sadece..çünkü titiz biriyimdir ama cidden çok pis evlere şahit oldum çevremde o mutfak dolapları yağ kir içinde yerlerde top top tozlar böyle evler de var ama buraya takılan bayanların çoğu temiz bence merakları var çünkü dekor işlerine zaten fotolardan da belli..

canım bunlar üçüz mü?ve doğal yolla mı oldular:)maşallah allah bağışlasın..
pis
eve gelince benim evim hiç pis olmaz dağınık olabilir sadece..çünkü titiz biriyimdir ama cidden çok pis evlere şahit oldum çevremde o mutfak dolapları yağ kir içinde yerlerde top top tozlar böyle evler de var ama buraya takılan bayanların çoğu temiz bence merakları var çünkü dekor işlerine zaten fotolardan da belli..

8-6-4 yaşlarındalar 3 kız evlere şenlik :)))

apartmanıma yeni gelin taşınmıştı ,1 ay kadar sonra hayırlı olsuna gittik ,ben ve 2 komşum ,
aman allahım böyle bir ev görmedim ben ,hiçbirşey yiyemedik ,mutfak dolaplarından yağ akmış kararmış birde ,
yerlerde zeytin çekirdekleri,ayağını attığın yer yapışıyo ,halılarda topak topak saçlar tozlar ,örümcek ağları ,
wc ye girdim bilerek ama ,tuvaletin içi kararmış artık ,lavabo matlaşmış sabundan ,duşkabini doğal buzlu cam olmuş artık :))
dedik uyaralım ama nasıl
bize çağırdık birgün yine aynı arkadaşlarım da var ,
temizlikten konu açtık ,biri dedi ki ben dün bütün yerleri kazıdım resmen çamaşır suyuyla dedi
bende dedim yazlık kışlık ayırdım hadi başlamışken bütün evi elden geçirdim dedim ,diğeride bende mutfak dolaplarını sildim filan dedi
bizi dikkatle dinleyen hatun ne dese beğenirsiniz '' bende yağmur çamur demiycem açıcam bi süpürge artık '' biz şok 1 ay olmuş daha süpürge açmamış o eve ,yağmurla ne alakası var anlayamadık tabi .e ayağımızı kestik haliyle ..

8-6-4 yaşlarındalar 3 kız evlere şenlik :)))

Maşallah Allah bağışlasın,
Bence de sizin ev pis ten ziyade biraz çocuk eli değmiş gibi :)

Ben de ne kadar toplarsam toplayayım kızım saolsun eli heryerde.Dağıtmak,devirmek oyun onun için.Her yere taşır oyuncaklarını.
Mesela toz alırım bizim ki hemen masaya ya da aynaya ellerini yapıştırıp anne baz parmak lekesi der güler geçer.

Son düzenleme:
Maşallah Allah bağışlasın,
Bence de sizin ev pis ten ziyade biraz çocuk eli değmiş gibi :)

Ben de ne kadar toplarsam toplayayım kızım saolsun eli heryerde.Dağıtmak,devirmek oyun onun için.Her yere taşır oyuncaklarını.
Mesela toz alırım bizim ki hemen masaya ya da aynaya ellerini yapıştırıp anne baz parmak lekesi der güler geçer.

bende ne zaman banyodaki koca aynayı silip parlatsam ,karşısına geçip eserimle övünsem mutlaka eller yıkanırken bilinçli şekilde su sıçratılıp anneeeee koş bak ne yaptım diye marifetmiş gibi bana gösterilir :))
benim evim evet dağınık genelde , malum çocuklar böyle ,ama asla pis değil, o konuda çok hassasım günde 3 kez süpürge açtığımı bilirim ,dökülür saçılır ne yapalım canımız sağolsun da ..

ee konu sahibi hadi ilk atak benden geldi senide bekliyoruz ..

süper konu yaa, bende çekip paylaşıcam.
oğlum ana okulundan gelir birazdan ortalığı halleder, sağolsun :))
birde 9 ayına girecek küçük cadım var bizim ev tam seyirlik :KK70:

Eylül166, bütün yorumlarına çok güldüm yaa, ne güzel bişey öyle kız dolu bir ev :))

Bayıldım bu konuya inanılmaz doğal olmuş.:KK8::KK8:
Evde boşboş otup,çoluk çocukta olmayınca pek dağınık kalmıyor ama tabi hepimizin evi toplamaya,temizlemeye üşendiği günler olmuştur.İlk fırsatta paylaşacağım.:KK76::KK76::KK76:

Cok guzel bayildim bu konuya...bende hep derim omrum temizlik yapmakla gecti diye. Esim temiz titiz ama kizim felaket daginik ve pis...en yakin zamanda odasini toplamayip ekleyecegim.bir ara cekmistim facebooka koyacagim arkadaşların gorsun diye tehdit etmistim ama sildim o fotoyu.en yakin zamanda yakalayip çekerim.

Şimdilik bi evim olmadıgı için çekemicem ama ileride inş.bende merakla bekliyorum iyi bir konu olmuş bence :KK34:

Eylül cnm o komuşunuza da koca bi YUHHHH ARTIKK! diyorum bide yeni gelin olacakkk:KK1:
ben de temizimdir ne yalan diyim ama ev haidir yani dagınıklık oluyo hergün sonra toplanıyor onları koyarım ben de :KK34:

hadi bakalım ilk bendne gelsin o zaman ,3 kızla evimin hali ,genelde evim bu halde olur ,toplarım yine aynı yine aynı ,bende bırak dağınık kalsın felsefemi uyguluyorum :)))
Eki Görüntüle 593803

farkındaysanız böyle gayet mutlular :)))

ne güzel yerlerde durmuşlar kızlarınız . bayıldım . hangimizin evi 24 saat topluki :KK1: o zaman ev deyil müze olurdu :KK9:

apartmanıma yeni gelin taşınmıştı ,1 ay kadar sonra hayırlı olsuna gittik ,ben ve 2 komşum ,
aman allahım böyle bir ev görmedim ben ,hiçbirşey yiyemedik ,mutfak dolaplarından yağ akmış kararmış birde ,
yerlerde zeytin çekirdekleri,ayağını attığın yer yapışıyo ,halılarda topak topak saçlar tozlar ,örümcek ağları ,
wc ye girdim bilerek ama ,tuvaletin içi kararmış artık ,lavabo matlaşmış sabundan ,duşkabini doğal buzlu cam olmuş artık :))
dedik uyaralım ama nasıl
bize çağırdık birgün yine aynı arkadaşlarım da var ,
temizlikten konu açtık ,biri dedi ki ben dün bütün yerleri kazıdım resmen çamaşır suyuyla dedi
bende dedim yazlık kışlık ayırdım hadi başlamışken bütün evi elden geçirdim dedim ,diğeride bende mutfak dolaplarını sildim filan dedi
bizi dikkatle dinleyen hatun ne dese beğenirsiniz '' bende yağmur çamur demiycem açıcam bi süpürge artık '' biz şok 1 ay olmuş daha süpürge açmamış o eve ,yağmurla ne alakası var anlayamadık tabi .e ayağımızı kestik haliyle ..

:KK52::KK52::KK52::KK53::KK53:

eylülcüm allah bagışlasın yavrularını .

konuyla alaksı yok ama bende 3 çoçuklu bir hatun olarak yazıyorum .
avatarının yanındaki yazına takıldım . canım isteyince olmuyor kazayla hamile kalınca oglan oluyor . benimde 3. de kazayla oldu :KK37:
oglan kız ayırdımımız yok kesinlikle , yanlış anlaşılmasın. kızı olan oglan, oglu olan kız ister.
oglan, kız rabbım hayırlı evlatlar versin inşallah .:emir_bebek:

Öğrenci evime bi döneyimde bizde ekleriz belki bişeyler
Malzeme bol nede olsa oralarda :KK1:

X