Aşerdiğimiz ya da görmek bile istemediklerimizi paylaşalım :)

bizim buralarda daha yok. olsada şmdi yenmezki. geçen hafta canım taze fasülye çekiyodu pazarda gördüm kilosu 6 lira dayanamadım yarım kilo aldım. ama tatsızdı :KK43:

bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. bende sürekli tatlı çikolata portakal yedim ve bi kızımolacak inşallah. gerçi cinsiyetini öğrenmişsinizdir ama aileniz yanılıyor olabilir. tabi önemli olan sağlıklı olması.

Çok teşekkür ederim,Allah razı olsun.Allah hepimize sağlıklı hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah .

Evet öğrendik cinsiyetini,hatta dün ayrıntılı usg vardı gözlerimle de gördüm ki bir prenses daha geliyor :))

Aynen öyle,bana kalsa doğumda öğrenmek isterim cinsiyetini,benim tek dileğim evladımın sağlıklı olması.Eskiden ne güzel doğumda öğreniyormuş büyüklerimiz.Ama eşim öğrenmek için çok ısrar edince üzmek istemedim.:)

15. haftadayız bizde, ilk 2 ay meyve,sebze gayet iyiydi ama et yiyemiyordum. şimdi sebze meyve yiyemiyorum köfte,kebap iyi gidiyor.
tatlıyı farketmiyor ama tuzlu vazgeçilmezim. 2 hafta sonra belli olacak nasipse cinsiyet hayırlısı bakalım.
herkes kız diye tutturdu. onlar öyle dedikçe bende umarım erkektir diyorum :KK52: ama bana da kız gibi geliyor. kısmet sağlıklı olsun her şeyden önce.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

yurtdışında yaşıyorum karpuz istedi canım hemen gitti aldı eşim. şu sıralar kiraz ve karadut çekiyo ama burda yok malesef. peynir yok sadece krem peynir var bende sütten peynirimi kendim yapıyorum. şu sıralar mutfakla ev işleriyle iç aram yok. eşim zavallı işten geliyo bide yemek yapıyo

aşerdiğim yiyecekler ekşi ev yoğurdu ve ekşi mandalina.bol bol yedim.igrendiğim yiyecekler mantar,soğan, sarımsak ve lahana.parfüm ,deterjan ve boya kokusundan da öyle.kokusundan kustum hep.hala bile...

selam herkeze, uzun zamandir ilk yazan ben olim burda.suan 6 haftalik hamileyim. ilk izgara balik aserdim ne alaka bende bilmiyorum normalde balikla aram fazla yoktur:) ama hala yemek nasip olmadi:KK43:(( aklimdan da bi türlü cikmiyor.tuzlu, aci, eksi seyleri daha cok seviyorum simdilik zamanla degisir mi bilmiyorum.tiksindigim birsey yok simdilik.:KK49:

kavrulmuş soğan kokusuna tahammülüm yok.canım çağla ve erik istiyor.bir de midyeee.tatlı hiç sevmezdim şimdi de öyle bu arada kız benim bebiş.canımın çektikleriyle uyumlu :))

cnm bendede aynı şeyler erik çağla midye deli gibi midye yedim tatalıyı pek sevmem bu arada birde çiğköfteeeeeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9:

ya ben 5.haftamdayım daha..erkenmi bilmiorum ama canım ekstradan hiçbir şey çekmiyor.şimdilik tiksindiğim bireyde yok..kaçıncı haftanızda başladı aşermeleriniz ve tiksinmeleriniz

Bende onsekiz haftlik hamileyim canimin çektiği hiicbirsey yok :-( et tavuk balık adını duymaya bile tahamulum yok zaten genel olarak yiyebildigim cok az şey var bulantilarim altıncı haftada başladı ve hala aynı tempoda devam ediyor:-)

normalde kebapçı ,tatlıcı biri olduğum halde o kadar çok şeyden tiksindim ki bu sefer neredeyse hiçbişey canım istemiyor
işte nefret ettiklerim: adana kebap, ciğer, kekik ,ızgarada pişen herşey...

yeni yeni peynir yemeye tekrar başladım, çiğ sebzeleri de gaz şikayetimden ötürü uzun zamandır tüketemiyordum; onları da artık yiyebiliyorum.
eee erken yaşta o pis kola yüzünden ülser hastası olursam bunlar kaçınılmazmış şimid şimdi anlıyoruz

ben bi kere kiymali borek istedim gittik aldik hemen eskisehirde cok unlu bi borekci var ordan olcak ama yoksa hemen karsimizdada var ama onun oyle degil iste nasil deli gibi yedim anlatamam tavuk kokusu benide mahvediyo bide ev ne kadar havalandirsam da kokuyo esim yok bisey normal diyo ama kokuyo iste

:KK49: Ne çektim 2,5 aydır..Evimde kalamıyorum,evim özellikle mutfağım,buzdolabım kokuyor.Eşim,annem,kayınvalidem defalarca mis gibi deseler de bana kokuyor. Şuan yazarken bile içim kalkıyor :KK9: Et,süt,balık,tavuk bunların kelimesi geçerken bile çok kötü oluyorum.İnsanların yüzüne bakıp konuşamıyorum,herşey kokuyor.Peynir ekmek ve çubuk kraker tek dostum :KK43: Canım vişne istedi sadece :) onu da dalda gördüm de yedim :)) Allah kolaylık versin hepimize.

bebeğimin cinsiyeti henüz belli bile değil ama ben hamileliğimin başından beri balık yiyemiyorum ve canım patatesli şeyler ,pirinç pilavı falan çekiyor. Acaba benim gibi olan hamile arkadaşlar var mı :) merak ediyorum.

bebeğimin cinsiyeti henüz belli bile değil ama ben hamileliğimin başından beri balık yiyemiyorum ve canım patatesli şeyler ,pirinç pilavı falan çekiyor. Acaba benim gibi olan hamile arkadaşlar var mı :) merak ediyorum.

Haline şükret :KK70: Ben peynir ekmek,haşlanmış patates ve soda hariç hiçbirşey ağzıma süremedim 2.5 ay boyunca yeni yeni yiyorum farklı şeyler çok mutluyum :KK70:

bulaşık makinesinden ve koyu renkli çamaşırlardan tiksindim bende...bir çok kişide olduğu gibi evim de hep kokuyor gibi geliyordu bana.ama şimdi 16 haftalık olduk ve çok şükür bulantılar ve kokular azaldı.

X