kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

ben daha doğum rüyaları görmeye başlamadım ama kendimi normal doğuma hazırlıyorum :KK1: Fatma hanım da çok destekliyo bu düşüncemi :KK1: siz nasıl doğum yapıcaksınız :KK49:

ben mecburen sezaryen olcam ilk doğumum sezaryendi çünkü oğlumla arasında da 2 sene olduğundan dikişlerimde zorlanmadan dolayı yırtılma olabilirmiş :KK43:
ama bence Fatma hanımın da dediği gibi kadının fıtratı buna uygun zaten çok mecburi sebepler olmadıkça
ve dr.un destek vermesi de çok güzel.
dr. hakkında böyle güzel şeyler duydukça kızlar size dua edip duruyorum iyi ki KK üyesiyim ve üyesisiniz..
bi avazda kurtulun inşallah :KK16:

ilk gebeliğimde 49 la hamile kalmıştım 58le doğum yapmıştım bu hamileliğimde de 49 la hamile kaldım şuan 52,5 la 53 arası değişiyo
ilk çocuğum erkek; Eymen 2 yaşına mayıs ta girecek, şimdi de bi oğlum olacak ona da Kerem düşünüyoruz bakalım.. 2 erkekle işim biraz zor gibi ama :KK14:
Emir de çok güzel Tuna da 2 si birlikte çok daha güzel, ismiyle yaşasın..

ne güzel mis gibi doğum olmuş ılkı, ıkıncısıde oyle olacak gıbı gorunuyo sıfır fazlalık nerdeyse.. imrendım:KK34: ...sizin isimlerde cok karızmatık olmuş ıkı erkek yorucu olabılır evet ama olsun hayırlı evlat olsunlar, ALLAH size bagıslasın yavrularınızı..

ben mecburen sezaryen olcam ilk doğumum sezaryendi çünkü oğlumla arasında da 2 sene olduğundan dikişlerimde zorlanmadan dolayı yırtılma olabilirmiş :KK43:
ama bence Fatma hanımın da dediği gibi kadının fıtratı buna uygun zaten çok mecburi sebepler olmadıkça
ve dr.un destek vermesi de çok güzel.
dr. hakkında böyle güzel şeyler duydukça kızlar size dua edip duruyorum iyi ki KK üyesiyim ve üyesisiniz..
bi avazda kurtulun inşallah :KK16:

amin aminnnn :KK61:

ben de bugn fatma hanıma gittim gerçektn memnun kaldım.... onda devam etmeyi düşünüyorum...

Arkadaşlar mrb..Ben de geldim aranıza...22 haftalık hamileyim.Daha önce tekden e gittim aytül hanıma...ama çok kalabalık...c.tesi günü Fatma hanıma gittim.Çok memnun kaldım açıkcası..Normal doğum taraftarı diye duymuştum o da hoşuma gitmişti.

Doğum ücretini sormuştum,sezaryen 1250, normal 1200 tl dediler.Sadece lohusa şerbetini söyledi,işte refakatçinin yemeği ve bebeğin 2 günlük kontrolleri muayenesi..arkadaşın biri doğum fotoğrafı demiş ama aceba demey mi unuttular bana,yoksa artık yok mu???Bir de odalar tek kişilik mi?

[merhaba kızlar ben eylül annesiyim develide yaşıyorum kontroller için hümaya akif beye gidiyorum ilgisinden gerçekten memnunum ama yine de doğum farklı bişey gibi. Hümada doğum yapanlar varmı?bide ben hiç fiyat sormadım genel olarak özellerde normal ve sezeryan ücretlerini biliyormusunuz?

Hüma Hast. Akif Bey'den hiç memnun kalmadım ben. Gece acile gittim 2 haftalık hamileyken kanamam vardı. Baktı ve direk soğuk bir sesle kese yerinde duruyor kalp atışları canlanınca belli olur dedi hiçbir açıklama yapmadan gitti. İki akrabam gitti onların doğumu sezaryen olacaktı. Allah'ımmm görseniz bir ilgi bir ilgi o buzdolabı Akif Bey gitmiş yerine tokalaşan hal hatır soran başka adam gelmiş. Sezaryen yanlısı böyle ayrımcı bir doktor görmedim hayatımda. Mehmet Karahançer'i tavsiye ediyorum. İkinci gebeliğimde Fatma Hanım'ı düşünebilirim çok met etmişler :-)

kayseride iyi bir bayan doktor arayanlar için fatma kutlusoyu tavsiye edebilirim 16 haftalık gebeyim burda yazan yorumlar üzerine ona gitmeye karar verdim ve kendisiyle bugun tanıştım gayet güler yüzlü karşıladı ve iyi ilgilendi gerekli her türlü açıklamayı yaptı. memorial hastanesi diğer hastaneler gibi kalabalık değil o yüzden hastalarla daha iyi ilgileniyorlar. merak edenler için muayene 40 tl olmuş normal doğum için de 1200 tl dediler

ilk gebeliğimde de şimdi de Cahit beye gidiyoruz. çok memnunum, etrafımdaki arkadaşları da hep ona yönlendirdim, onlar da çok memnun kaldı, çok ilgili beyefendi biri. ücrete gelince muayenesi 25 tl, doğuma geçen sefer normal doğum+ epidural: 450 tl. ödemiştik. yine aynı fiyatlarda diye duydum.ancak Cahit bey artık yeni hasta kabul etmiyormuş, çok kalabalık oluyor çünkü, sadece eski hastalarına bakıyormuş diye duydum...

slm arkadslar bnde 24 haftalık hamıleyım bnde acıbademde mesut beye gıdyorum ama yakın zamanda ısten ayrılıcakmıs onun ıcın kendıme yenı bır doktor bulayım derken bu topıcı buldum, bnde yazılanları okuduktan sonra fatma hanmdan randevu aldım...aslında kayserılı hanmları bulunca sorucak okdr ck seyım varkı :) mesela bebek arabası neye karar verdınz veya kullandnz bu topıce uygun degıl ama bnada yardımcı olun ltfn :)

ben de kayseri de iyi iligili bir doktor araştırırken burayı gördüm ve bugün fatma hanıma gittim.gerçekten övdüğünüz kadar varmış eşimle soru sormamızı beklemeden çok güzel bir şekilde her şeyi açıkladı inş Rabbim kısmet ederse Fatma hanımda devam etmek isterim.

aytul hnm a ama karasızımmm ya erkek lerde bana gore daha bıgılı fılan ama esım ıstemıyor yoksaa gderım ercıyes dekı cetın bey e

aytul hnm ıcınkonu acagım bende normal dogum yapan varmı nda acabaaa:KK45::KK45:

Merhabalar,
Aytül Erdoğmuş ise bahsettiğimiz doktor ben de iyi bir doktor diye biliyorum. Annem 9 sene önce kardeşimi normal doğumla dünyaya getirdi ve doktoru Aytül Hanımdı. O zaman düvenönünde Lokman Hekim Tıp Merkezi vardı oradaydı şimdi nerede bilmiyorum ben Ankara'da yaşıyorum 5 yıldır.

merhaba kızlar ben selda 23 günlk bi bebeğim var ben sevgi hastanesi ayşe yılmazsoya gittim doğumumuda o yaptırdı normal doğum çok tatlı ve bilgi bi hanım tavsiye ederim isteyenler varsa tabiii

ben 2 ay önce acıbadem hastanesinde doğum yaptım doktorm mesut kayman çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim. verdiğiniz paraya kesinlikle değer.

hanımlar pekı bu tavsiye ettiginiz doktorların cerrahisi nasıl aacaba?
içinizde Fatma hanıma sezeryan olan varmı?

hanımlar pekı bu tavsiye ettiginiz doktorların cerrahisi nasıl aacaba?
içinizde Fatma hanıma sezeryan olan varmı?

dogum yapan annelerimiz de bilgilendirirse bizim için çok iyi olur muyane kısmında ilgi kısmında fatma hanım çok iyi ben çok begendim ama doğumu bilmiorum malesef

Ben doğumuma 3 ay kala dr. Fatma hanım la tanıştım ikinci doğumum için onla devam ettim ve inanın o kadar iyi niyetli ve yardımcı oluyor ki bizlere onu tanıdığım için çok mutluyum.ilk doğumum sezeryan olduğu için bunuda sezeryan oldum.ilk dogumum genel anestezi altında yapılmıştı sonrasında çok agrılarım olmuştu ikinci doğum için fatma hanım epidurali önerdi çok konforlu ve rahattım,bebeğimi emzirdim onla ilgilendim dikişlerimde agrı yok denecek kadar azdı.akşamına ayaga kalktım cerrahisi çok iyiydi sonrasında hiç agrım olmadı.dr.fatma kutlusoy u herkese içtenlikle tavsiye ederim.pişman olmayacagınıza eminim.

X