Dolunay epilasyonu

merhaba dolunay tarihleri dışında tüyleri almanın zararsız olacağı tarihler hakkında fikriniz var mı acaba?Yani dolunayda aldım ama bazı bölgelerimde çıkmamıştı onlar için de ayın sonu uzun bir tarih :KK43:

merhaba dolunay tarihleri dışında tüyleri almanın zararsız olacağı tarihler hakkında fikriniz var mı acaba?Yani dolunayda aldım ama bazı bölgelerimde çıkmamıştı onlar için de ayın sonu uzun bir tarih :KK43:
Dolunayda değilde küçülen faza geçtiğinde alıyoruz. Beklediğimiz burçlar uymasa da ay küçülen fazda iken çok aciliyet varsa alınabilir ama nötr etki olur yani ne güçlendirir ne azaltıp-zayıflatır. Diğer zamanlarda alırsan kıllar daha gür çıkabilir. Verilen tarihlere göre davranmak en güzeli.

Dolunayda değilde küçülen faza geçtiğinde alıyoruz. Beklediğimiz burçlar uymasa da ay küçülen fazda iken çok aciliyet varsa alınabilir ama nötr etki olur yani ne güçlendirir ne azaltıp-zayıflatır. Diğer zamanlarda alırsan kıllar daha gür çıkabilir. Verilen tarihlere göre davranmak en güzeli.
peki küçülen fazların olduğu zamanı nasıl öğrenebilirim?

Nasıl bir tarikatsınız len çişinizi mi sürüyonuz bir yerinize bence onurunuzla kıllı yaşayın hanımlar :KK70:

Nirde okudum ya çiş yazıyordu bir sayfada :KK70:

Ayyy miyavcım hiç güleceğim yoktu, kahkaha atıyorum şu anda. :KK70: Anti Depresanı mürid yapıp o dediğinden mi sürmeli ne yapmalı? :KK8: :KK70:
evet hiç aklıma gelmedi Anti Depresan Anti Depresan seni mürid yaptık seni bağlayıp etrafında dans edicez dolunay gününde sonra o dediğinden sürecez sonra birlikte gece yarısına kadar çay içeriz mahmut tuncer ile halay çekicez

hep hayalimdir bir tarikata katılıp mahmut tuncer ile halay çekmek:KK70::KK70::KK70::KK70:
04c568b2-be24-47c7-a4fb-7b9a94e58b24.jpg
eti-mahmut-tuncer-halay-940x470.jpg
eti-mahmut-tuncer-halay-940x470.jpg

X