Dolunay epilasyonu

Miyav_su Miyav_su cansutr cansutr

Hesapladım canım sizler için. Mutlu, sağlıklı, huzur ve barış dolu, istenmeyen yerlerde kılsız- tüysüz bir yıl diliyorum. :KK66:

AZALAN AY ve OĞLAK-BOĞA-BAŞAK burçlarını aynı anda yakaladığınız gün epilasyon günüdür.
http://tr.rhythmofnature.net/ay-takvimi-20140119

2017
Epilasyon - Siyah Nokta Temizleme - Geç Uzayan Tırnak Kesimi Tarihleri

1. Tarihler

· 15 Ocak Pazar 06:52 başlangıç

· 17 Ocak Salı 13:15 bitiş.

2. Tarihler

· 25 Ocak Çarşamba 01:43 başlangıç

· 27 Ocak Cuma 10:36 bitiş.

Hesapladım canım sizler için. Mutlu, sağlıklı, huzur ve barış dolu, istenmeyen yerlerde kılsız- tüysüz bir yıl diliyorum. :KK66:

AZALAN AY ve OĞLAK-BOĞA-BAŞAK burçlarını aynı anda yakaladığınız gün epilasyon günüdür.

2017

1. Tarihler

2. Tarihler

Süpersin canım ellerine sağlık sanada sağlık,Mutlu bir yıl dilerim :KK200::KK200:

Merhaba kızlar. Hepimize Hayırlı yıllar İnşallah. Bir sorum olacak benim size.. hatta 2 :)

- hamilelik takviminin bebek ağırlık tahminine göre bebeğim 500 gr fazla. İlk bebeğim en fazla 200 gr fazla olurdu. Mesela takvime göre 1000 gr olması gerekirken 1500 gr çıkmıştı. Doktora gitmiyorum nerdeyse. Gerek duymuyorum pek. Sıkıntısı var mıdır bebeğimin ?

- ilk doğumum sezeryanlı olduğu için ikinci de sezeryanlı olacak. Sancılarımı bekleyip gitsem ne olur ? Erken alınmasını istemiyorum :KK43:

Merhaba kızlar. Hepimize Hayırlı yıllar İnşallah. Bir sorum olacak benim size.. hatta 2 :)

- hamilelik takviminin bebek ağırlık tahminine göre bebeğim 500 gr fazla. İlk bebeğim en fazla 200 gr fazla olurdu. Mesela takvime göre 1000 gr olması gerekirken 1500 gr çıkmıştı. Doktora gitmiyorum nerdeyse. Gerek duymuyorum pek. Sıkıntısı var mıdır bebeğimin ?

- ilk doğumum sezeryanlı olduğu için ikinci de sezeryanlı olacak. Sancılarımı bekleyip gitsem ne olur ? Erken alınmasını istemiyorum :KK43:
Şeker taraması yaptırdınız mı eğer şeker varsa da bebek kilolu olabiliyor ya da bebeginiz iri bir bebektir:) bu arada merak ettim doktora az mı gidiyorsunuz

Şeker taraması yaptırdınız mı eğer şeker varsa da bebek kilolu olabiliyor ya da bebeginiz iri bir bebektir:) bu arada merak ettim doktora az mı gidiyorsunuz
Şeker testini ilkine de yapmadım ikincisine de :) Doktora 8 haftalıkken , 17 haftalıkken ve 26 haftalıkken gittim sadece :))

8 haftalıkken gidişimin sebebi gebelik kesesinde bebek oluşumu var mı yok mu diyeydi. Çünkü yoksa önlemi alınsın ne olur ne olmaz diye.

17 haftalıkken gidiş sebebim cinsiyetti :) bu da erkek

26 haftalıkken gidiş sebebim hem sağlık durumu hem de cinsiyet kesin mi diyeydi..

Ekstra olarak hiçbir test yaptırmıyorum. Şeker, 2li3lü test vs.. çünkü bebeğim engelli veya başka bir sorunu olacak bir bebekse aldırmayı kesinlikle düşünmeyeceğim için hamilelik psikolojimi bozmaya gerek duymadım. Rabbimden ne gelirse Amenna deyip hamileliğe devam ediyorum şükür :) Doktor gerek duyarsa kan değerim için falan kan testi yapıyor gittiğimde. Ve idrar testi de yapıyor. Hoş testleri verip çıkıyorum ona da gerek duymuyorum herhalde :) ama 3 ay bittikten sonra kan ( ferrum fort ), vitamin ( decavid ), kalsiyum ( calciday ) haplarımı düzenli alıyorum.. bir sıkıntım yok şimdilik. Şu an 31-32 hafta civarıyım. Artık 2 haftada 1 gitmeyi düşünüyorum. Son haftalara doğru haftada 1 gitmeyi düşünüyorum. Dur bakalım :))

2017

1. Tarihler

2. Tarihler

ellerine emegine saglik cnm.. Allah saglikli sihatla bebegine kavustursun insallah bizimlede paylas dogdugu vakit.

2017

1. Tarihler

2. Tarihler

Kızlarrrr, bu ayın 2. epilasyon tarihleri başladı, kaçırmayın. 2017 Şubat ayını da hesapladım.

1. Tarihler

11 Şubat Ctesi 16:52 başlangıç

13 Şubat Pazartesi 22:43 bitiş.

2. Tarihler

21 Şubat Salı 10:07 başlangıç

23 Şubat Perşembe 19:17 bitiş.

2017

1. Tarihler

2. Tarihler

17 ocak oglen 1 de vucut icin girdim.
26 ocak persembe yuz icin gittim.
Bu tarihlerde azalmami olacakmis yani

Bel ağrılarını, eski sezeryanın dikiş sızılarını, uykusuzluğu falan saymazsak iyi gidiyor şükür :) 2 hafta erken alıyolarmış ya sezeryan olanları o yüzden daha az kaldı :) şubat sonu olur herhalde.
Sağlıcakla gelsin bebiş rabbim hayırlı ömür versin Abisi heyecanlıdır Eminim yoksa kıskanıyor mu paşa

Sağlıcakla gelsin bebiş rabbim hayırlı ömür versin Abisi heyecanlıdır Eminim yoksa kıskanıyor mu paşa
Aklı ermeden doğsaydı diyorduk. Şu son 1 aydır herşeye aklı erer oldu şansa :))) arkadaş canlısı bizimki. Karnımı seviyor ama aklı ermiyor kuma gelecek ona çünkü :)) doğana kadar 20 aylık olur Efe'm. Umarım bi sorun oluşturmaz. Olursa da başa gelen çekilecek artık :)

Canım şubat tarihlerini hesapladın mı

Çarşamba günü paylaşmıştım tekrar yazayım.

1. Tarihler

11 Şubat Ctesi 16:52 başlangıç

13 Şubat Pazartesi 22:43 bitiş.

2. Tarihler

21 Şubat Salı 10:07 başlangıç

23 Şubat Perşembe 19:17 bitiş.

Adetli degildim tsk ederim yorumunuz icin..
Rica ederim.

İlk sayfada hesaplanmış tarihlere ulaşabilirsin canım. Fırsat buldukça ekliyorum :KK66: bu arada teşekkürler derindenizlerden derindenizlerden :)
Rica ederim.

X