Dolunay epilasyonu

Ben 8 aylık hamileyim ve bu tarihleri ilk defa duydum. Benim hormonel durumumdan dolayı dolunay epilasyonu faydalı olurmu acabaaa ? :KK49:

Ben 8 aylık hamileyim ve bu tarihleri ilk defa duydum. Benim hormonel durumumdan dolayı dolunay epilasyonu faydalı olurmu acabaaa ? :KK49:

vah bacım 8 ay boyunca nerdeydin sen :KK57: hamilelikte hiç adet olmadığın için her ay uyabilirdin, özellikle hamileler için bulunmaz nimetti :KK43:

teşekkürler öncelikle paylaşım ve tarihler için ve tüylerim için yaklaşık 1 senedir takipteyim burayı anca yazmak nasip oldu..
fırsat oldukça adetime denk gelmediyse uymaya çalıştım...bacaklarımda ve koltukaltımda faydasını gördüm daha geç çıkıyor ama öyle aylarca çıkmadığı olmuyor hala bekliyorum umutla daha geç çıkacakları günü...ve bacaklarımın ön altta ve arkada bölüm bölüm çıkmayan yerler var artık..bikini bölgesinde henüz bir etki farkedemedim daha güçlüydü çünkü oradakiler..ama yılmak yok...

2 seferdir adetime denk geldiğinden uyamadım çok uzadılar:KK14:...
en yakın tarih bu pazartesi akşamı başlayıp salı sabahı da bitiyor..ama ben kuföre aldırıyorum ve bulunduğum yerde akşam olmadan kapanıyor kuaför..
kötü etkilenmemek için pazartesi gündüzmü yoksa salı günümü aldırmalıyım ayperisi cevaplandırırsan çok sevinirim :KK8:

teşekkürler öncelikle paylaşım ve tarihler için ve tüylerim için yaklaşık 1 senedir takipteyim burayı anca yazmak nasip oldu..
fırsat oldukça adetime denk gelmediyse uymaya çalıştım...bacaklarımda ve koltukaltımda faydasını gördüm daha geç çıkıyor ama öyle aylarca çıkmadığı olmuyor hala bekliyorum umutla daha geç çıkacakları günü...ve bacaklarımın ön altta ve arkada bölüm bölüm çıkmayan yerler var artık..bikini bölgesinde henüz bir etki farkedemedim daha güçlüydü çünkü oradakiler..ama yılmak yok...

2 seferdir adetime denk geldiğinden uyamadım çok uzadılar:KK14:...
en yakın tarih bu pazartesi akşamı başlayıp salı sabahı da bitiyor..ama ben kuföre aldırıyorum ve bulunduğum yerde akşam olmadan kapanıyor kuaför..
kötü etkilenmemek için pazartesi gündüzmü yoksa salı günümü aldırmalıyım ayperisi cevaplandırırsan çok sevinirim :KK8:

çok acilse pazartesi sabahı al çünkü salı sabahı ay büyüyen faza geçiş yapacak :KK54:

Hemen pazartesi olsun ya kurtulim tuylerden:KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:63: bende kendim için demediydim zati

:KK49: en birici benim :KK33:
ama saçlarını uzatmak isteyenlere tavsiyem yapacakları bakımlarla kesim tarihlerine dikkat etmeleri şimdi herkes saçıma yaptığım bakımları ve nasıl bu kadar uzattığumı soruyor:KK53: Geçen ay kuaföre tarif ve tarihleri verdim:KK51:
Teşekkürler pericik:KK16:

We bende tuylerimden arindim
:KK70: oh bee
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X