Erkek İnfertilitesi eşi gonol f 75 iğne kullanan hanımlarr

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

antikdeniz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2012
3.316
562
arkadaşlar mrb benim eşimde fsh düşüklüğü sebebiyle doktor bu iğneyi verdi kullanan varmıı merak ettim daha önce hiç duymmamıştım ben bu iğneyii:18::18::18::18:bilenlerden yardım bekliyorumm acilen

arkadaşlar mrb benim eşimde fsh düşüklüğü sebebiyle doktor bu iğneyi verdi kullanan varmıı merak ettim daha önce hiç duymmamıştım ben bu iğneyii:18::18::18::18:bilenlerden yardım bekliyorumm acilen

bu iğne benim bildiğim tübp bebek tedavisinde kullanılıyor. yumurta büyütme için. erkekler niçin kullanıyor bunu acaba. hangi doktor verdi bunu

bide acaba hormon ile alakalı olabilir mi. fsh,lh. t. testosteron içindie sanırım. benim eşimde menogon 300 kullanmıştı. 3 ay buyunca gün aşırı.

bide acaba hormon ile alakalı olabilir mi. fsh,lh. t. testosteron içindie sanırım. benim eşimde menogon 300 kullanmıştı. 3 ay buyunca gün aşırı.

bizede fsh için verdi aslında klomen kullanıyordu ama iğnede denemek istiyorduk zaten sizde sonuç nee bir ay kullanılsa fayda etmiyormu acaba bu iğnee biz dedik bir ay kullanıp bir bakalım sonuca yükselme olacak mı die

X