Anthelia IPL epilasyon hakkında bilgisi olan var mı ?

maviperi84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013
45
0
Merhaba arkadaşlar, yaz geliyor denize yada havuza girmek istiyorum ama ciddi bir sıkıntım var. Epilasyon ve türevleri hakkında bilgi almaya çalışıyorum. Arkadaşlarımın bir kısmı bana citybeauty merkezlerinde anthelia ipl epilasyonundan bahsetti, fena değilmiş, memnun kalmışlar ama ben yine de size de sormak istedim. Aranızda bu cihazı kullanan var mı? Ne kadar iyi sonuç veriyor biliyor musunuz? Yaz olmadan bu olayı çözmem lazım :KK43:

Lazer epilasyon yaptırdım; ama 12 seansa rağmen tek tük azalmalar oldu :KK43: bunu bende duydum çok etkili olduğunu söylüyor deneyenler, fiyat nasıldır ki acaba? yaptıranlar bilgilendirir mi :)

Merhaba arkadaşlar, yaz geliyor denize yada havuza girmek istiyorum ama ciddi bir sıkıntım var. Epilasyon ve türevleri hakkında bilgi almaya çalışıyorum. Arkadaşlarımın bir kısmı bana citybeauty merkezlerinde anthelia ipl epilasyonundan bahsetti, fena değilmiş, memnun kalmışlar ama ben yine de size de sormak istedim. Aranızda bu cihazı kullanan var mı? Ne kadar iyi sonuç veriyor biliyor musunuz? Yaz olmadan bu olayı çözmem lazım :KK43:

Anthelia IPL cihazını kullanıyorum tatlım. 8 seans sonucunda tamamen yok olacakmış tüyler. 4.seansıma girdim, ve ciddi azalma oldu. Herkese tavsiye ederim. Gönül rahatlığıyla gidebilirsin. :KK16:

X