Vücut Kremleri bu duş jeli başka bir şey

Vücut kremleri, losyonlar

pakizee

14.07.2012
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
2.055
1.465
kızlar benim kullanıdığım duş jeli durunun çileklisi kullanırken çok hoş kokuyor ama duştan çıktıktan sonra o kokuyu alamıyorum acaba içine çilek yağı yada değişik yağlar atsam nasıl olur size

kızlar benim kullanıdığım duş jeli durunun çileklisi kullanırken çok hoş kokuyor ama duştan çıktıktan sonra o kokuyu alamıyorum acaba içine çilek yağı yada değişik yağlar atsam nasıl olur size

benimkide çilekli ama çıktıktan sonra bendede yok o koku, bence besler cildi yağlar güzel olur ama bilemedim :)

Duş jelinin içine aromatik yağlardan katmak çok hoş bir fikir gerçekten :KK31:
Denedin mi merak ettim nasıl kalıcı oldu mu ?

Çilek yağı v.s eğer cilt tipiniz kuru ise kullanmalısınız çünkü yağlar tüylendirme yapıyormuş haberiniz olsun. Hem zaten banyodan çıkınca kremleniyoruz. Kokular birbirine karışmaz bence duş jeline bir şey eklememelisin. :KK34:

Ben şu ara palmolive in siyah orkide özlüsünü kullanıyorum. Ekstra yumuşak ve kalıcı hoş bir koku. Tavsiye ederim

hiçbir duş jelinin kokusu kalmıyo neredeyse. O yüzden bence mantıklı olan güzel kokulu vücut losyonları. duştan çıkınca onu sürmek daha mantıklı. bir de Eyüp sabri tuncerin body spreyleri var kokuları çok kalıcı. Ben onlardan sıkıyorum.

X