Evinizin Düzenli Hali-OKUMADAN GEÇMEYİN LÜTFEN

dağcı çocuk odanı nasıl dizayn ettin fotoğraf koyma imkanın var mı bu aralar çok arıyorum ama istediğim gibi bişey bulamadım

canım ancak dün akşam geç saatte çektim.bu akşam pcye eklerim inşaALLAH.
dün tüm günüm ütüyle geçti.bir de onları yerleştrmek,çekmeceleri düzeltmek vs.derken çok geç oldu.kızımın odasını çektim.eklerim canım.

kızlar bende takipteyim.tam benlik bi konu olmuş, zamanında mutfak dolap ve bakliyatlarınızın düzenini resimlerle paylaşalım diye konu açmıştım yani otarz bişeydi. pek talep olmadı. hemen konuya abone oluyorum. düzen işlerine bayılırım dolaplarım kıyafetlerim düzenlidir ama ne yazık ki bu düzenim uzun sürmez. şuan gaza geldim kızımın tarafını toparlayacağım :)

Konunuz sabitlenmiştir..

Keyifli paylaşımlar

Son düzenleme:
banyo dalabım fazla havlu koymuyorum kirlenmesin diye günlük kullandıklarım var sadece
bu evde kiracıyım o yüzden idareten kullanıyorum herşeyi Allah kendi evime çıkmayı nasip ederse o zaman herşey daha güzel olacak inşallah

Eklentiler

• $060420132101.jpg
    $060420132101.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 1.007
kızlar bende takipteyim ...çok güzel bir site..insan bir çok fikir ediniyor..ayrıca düzenede bayılırım..diyeceksinizki sende paylaş düzenini görelim..şimdi paylaşmayayım,evimi taşıyacağım için düzen yani düzensizlik aldı başını gidiyor..inşallah taşınınca koyarım bende dolap fotolarımı..:KK36:

kızlar bende takipteyim ...çok güzel bir site..insan bir çok fikir ediniyor..ayrıca düzenede bayılırım..diyeceksinizki sende paylaş düzenini görelim..şimdi paylaşmayayım,evimi taşıyacağım için düzen yani düzensizlik aldı başını gidiyor..inşallah taşınınca koyarım bende dolap fotolarımı..:KK36:
Bekliyoruz o haldeeeee :KK33:

Arkadaşlar sadece bakmakla takipteyim demekle olmaz.yorum yazacaksınız resim atacaksınız.ne yani 3 5 tanemi düzenli ev var.inanmıyorum:))hadi herkes foto eklesin.sadece bir iki kişiyle olmaz.hazıra konmayın bacılaaaarrrr....

arkadaşlar pek çok arkadaş evinin fotolarını koyunca moralim bozuldu açıkcası haftanın 3 günü de olsa çalışıyorum yaramaz mı yaramaz bi oğlum ve ondan daha beter ayrıca çok da dağınık bi kocam var.dolap içlerini eskiden çokcuğum yokken her hafta az çok dağılıyorsa temizler dururdum.Sonra o işler temilikçi gelmeden öncelere sartı.evet düzenli olduğu zamanlar oluyor ama taş çatlasa 1-2 hafta evim ve dolap içlerim düzenli kalabiliyor.bu arada tek dolap kullanan arkadaşları kocaman tebrik ediyoırum.Ben yatak odasında bazanın altına,2 ayrı kocaman gardrobum var oralara ve bi kısmı bodrumdaki portatif gardrobuma olmak üzere(ayakkabılarım hep vestiyerde) eşyalarımı tıka basa zor sığdırıyorum:KK53:bu evler süper düzenli bütğn arkadaşları kutluyorum.Eşim kampa gidince temizlikçi çağırıcam o ara dolap içleri de elden geçecek bende resim koyarım artık:KK1::KK1:

Arkadaşlar sadece bakmakla takipteyim demekle olmaz.yorum yazacaksınız resim atacaksınız.ne yani 3 5 tanemi düzenli ev var.inanmıyorum:))hadi herkes foto eklesin.sadece bir iki kişiyle olmaz.hazıra konmayın bacılaaaarrrr....

ya ben sadece bakıcam bi süre bi de beğenip yorumlar yaparım:))çünkü bu gruba uycak resmim ve evim ve dolap içim yok:)dolap içi sayılmaz ama şu an salonum makyajlı olarak düzenli sayılır yani dolap içleri berbat ama görünürde düzenli gibi olmazsa onu koyayım içimde kalmasın:)))

Resimleri yüklemek kolay ancak boyutları çok büyük geldiği için sürekli küçültmeye çalışıyorum
$3.jpg $1.jpg $4.jpg $2.jpg $5.jpg

Konu guzel gercekten benımde ılgımı cektı yenı evlenecegım ve sızın paylastıklarınız bana fikir olacak eminim :)biraz dolap kurdu gibi olacak ama :KK70:

şu aralar eşimin işi nedeniyle şehir dışındayız, inşallah evime geçer geçmez bende paylaşım yapmak istiyorum. bu esnada diğer arkadaşlardan paylaşımlar bekliyoruz. bizlerede fikir olsun.

Konu süper hemen aboneliklerime ekliyorum.
Dolap içlerinin düzeni benim için de içinden çıkılmaz bir durum.Ben kendimvce düzenliyorum kıyaferleri,iki gün sonra yine karışıyor.
Birde bir türlü mutfak dolaplarımı güzel düzenleyemedim.Fırsat buldukça değişiklikler yapıyorum ama yine gözüme güzel gelmiyor.
Şöyle anlayan biri gelse de güzel bir düzen oluştursa da kurtulsam diye az geçirmiyorum içimden.

Konu çok hoş olmuş gerçekten.mutfak istek olmuş o nedenle hemen birkaç tane çekip koymak istedim.benim için düzen olmazsa olmazdır.düzensiz evi temiz görünmez bile.mutfakta gündelik kullandığım herşey üst dolapların ilk rafında ve alt dolaplarda.çok ıvır zıvırım yok hatta hiç yok.çünkü 6 ay önce taşındığım için kullanmadığım herşeyi tencere tabak bardak süs mobilya yorgan ne varsa ihtiyaç sahiplerine verdim.yeni evimde sadece kullandığım eşyalar olacak demiştim öylede yaptım.zaten fazladan fazladan alınan çeyizler hep pişmanlık yaratır.sonra diğer dolaplarımıda eklerim.

Çok düzenli gözüküyor :KK9:,bizim evde de sizin tabakları koydunuz cam kapaklı dolap var.Bardaklar orda.Hatalı mı yerleştirdim acaba.

Dün akşam işten eve gidince aklıma geldi mutfak dolabı ve buzdolabını çektim

Buzdolabı reklamlarında hep ışıl ışıl ve çok düzenli dolaplar olur ya ,hep var mı böyle buzdolabı diye düşünürdüm bizim ki hiç düzenli kalmaz.
Sizin dolabı görünce gerçekten de varmış dedim.Süper.:nazar::KK9:

Özellikle elbise dolabınızın düzeni tekrar baktırmayacak gibi değil. :KK9:
Buda ayakkabı dolabım.çizmeleri en alta alıp çizme koyduğum yere 3 tane daha raf atacam.kutulara ayakkabı koymayı sevmiyorum ne lazımsa açtığım an görmeliyim.babetler kutularda onlara raf atacam.eşimin ayakkabıları yok.2 tane karşılıklı ayakkabılığımız var biri onun biri benim.onunkini çekmedim ama orasıda düzenli:))

Hergün siliyormusunuz ayakkabı dolaplarını ,ben sık sık tozunu alsam da ayakkabılardan dolayı çok sık tozlanır.:nazar: maşallah çok düzenli,ev halkı da düzeni koruyor sanırım :KK9:

X