Menopoz Çocuğum olmayacak

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

durma1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2012
2
0
Arkadaşlar konuyu burada sizlerle paylaşmak istedim konu ailemde 35 yaşında tüm baskılarımıza rağmen evlenmemekte direnen abim .Doktorunun senin kesinlikle çocuğun olmayacak demesiyle başlamış olan farkında olmadığımız sıkıntılı süreç bizlerden sakladı ve paylaşmadı kimseye anlatamıyorsunuz ve paylaşamıyorsunuz diyemiyorsunuz bu durumu kendi doktoruma dedim kendime göre arayış içine girdim aklıma bizim foruma da yazmak paylaşmak geldi istediğimiz evliliğe ancak kendi durumunda ortak dertleri olan birisi olursa sıcak bakarım düşüncesinde, ona göre öyle birini bulmak zor. kendisi çok haklı ben evliyim ve 4 yaşında bir bebeğim var Aile için ileriye dönük insanların planlarını yıkmak çok kötü bir durum, düşünmesi ve yaşaması,, ben açıktan yazdım hayatında böyle bir durum içerisinde olupta evlilik düşünen varsa bana özelimden mesaj yazabilir

Arkadaşlar konuyu burada sizlerle paylaşmak istedim konu ailemde 35 yaşında tüm baskılarımıza rağmen evlenmemekte direnen abim .Doktorunun senin kesinlikle çocuğun olmayacak demesiyle başlamış olan farkında olmadığımız sıkıntılı süreç bizlerden sakladı ve paylaşmadı kimseye anlatamıyorsunuz ve paylaşamıyorsunuz diyemiyorsunuz bu durumu kendi doktoruma dedim kendime göre arayış içine girdim aklıma bizim foruma da yazmak paylaşmak geldi istediğimiz evliliğe ancak kendi durumunda ortak dertleri olan birisi olursa sıcak bakarım düşüncesinde, ona göre öyle birini bulmak zor. kendisi çok haklı ben evliyim ve 4 yaşında bir bebeğim var Aile için ileriye dönük insanların planlarını yıkmak çok kötü bir durum, düşünmesi ve yaşaması,, ben açıktan yazdım hayatında böyle bir durum içerisinde olupta evlilik düşünen varsa bana özelimden mesaj yazabilir

:44::44::44::44::44::44::44:

:44::44::44::44::44::44::44:

sanırsam 35 yaşında ve hiç bir zaman çocuk sahibi olamayacak bir abisi var ve bu sebepten evlenmemiş

benimle aynı durumda olan biriyle ancak evlenebilirim diye düşünmüş

konu sahibi de bunun için aynı durumda olan ve evlilik düşünen biri varsa özelimden ulaşsın demiş

sanırım buradan biriyle belki tanışabilir diye açmış konuyu :KK31:

sanırsam 35 yaşında ve hiç bir zaman çocuk sahibi olamayacak bir abisi var ve bu sebepten evlenmemiş

benimle aynı durumda olan biriyle ancak evlenebilirim diye düşünmüş

konu sahibi de bunun için aynı durumda olan ve evlilik düşünen biri varsa özelimden ulaşsın demiş

sanırım buradan biriyle belki tanışabilir diye açmış konuyu :KK31:

Bunun vebali de agir olabilir ama..
Iyi olursa Allahtan kötü olursa kuldan olur hep :KK31:
Allah yardimcisi olsun insAllah gonlune gore birini verir ona..
Ama su da varki doktorlarin cogu diyor onu asla cocugun olmayacak.. Pehhh..
Sen ne biliyorsun Allah dilerse oyle bi olur ki....

Son düzenleme:
Bunun vebali de agir olabilir ama..
Iyi olursa Allahtan kötü olursa kuldan olur hep :KK31:
Allah yardimcisi olsun insAllah gonlune gore birini verir ona..
Ama su da varki doktorlarin cogu diyor onu asla cocugun olmayacak.. Pehhh..
Sen ne biliyorsun Allah dilerse oyle bi olur ki....

neyin vebali gülüm pek anlayamadım :44:

Rabbim isterse elbette olmayacak şey yoktur:KK31:

tam olarak sorun ne..tüp bebek yöntemi ile artık çok zor durumlar bile aşılıyor..
eğer imkansız gibi bişeyse evlenmeyi düşündüğü kişiye mutlaka durumu anlatması lazım..
belki evlat edinmeye sıcak bakan biri olur

peki siz yıllardır sakladığı bu durumu ne zaman ve nasıl öğrendiniz:44:

abiniz hangi vesileyle kaç yıl önce öğrenmiş:44:

durma1986 hanım bana mail veya başka bir yolla ulaşabilirmisiniz aynı durumda olan biri var da belki kalpleri birbirine ısnır die düşündüm

arkadaşlar uzun zamandır girmedim bir arkadaş iletişim kur demiş ama ulaşamıyorum bir fikri olan varmı acilll

X