Kına Gecesi İzmir'de yapılabilecek kına için uygun fiyatlı mekan önerileri çok acil!!!

huriss

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2012
1
0
Kızlar merhaba, düğünüm 29 Ağustosta ve hala kına gecesi için bir yer seçemedim. yer için çok para ödemek istemediğim için zorlanıyorum. organizasyonu ben yapıcam süsleme müzik vs. böyle çimli olur teraslı olur bahçeli olur öyle bir yer istiyorum. var mı bilginiiiiz???????????

Kızlar ben de öyle bir yer arıyorum ama daha çok Eski Foça'da bahçeli bir yer olsun istiyorum. Malesef internette pek bir şey bulamadım, uzakta olunca İzmir'den böyle oluyor demek ki :/:KK43:

Meraba kızlar, biraz da bütçenizden bahsederseniz yer konusunda tavsiyede bulunabilirim? :44:

kızlar 15 şubatta ege ünv. kış bahçesinde mükemmel bi nişan yaptım. kına gecesi için tavsiye ederm

merhabalar bende kına gecesi için yer arıyorum bornovadayım ama bir yer yatmadı hiç aklıma :KK43: sen ne kadara tuttun canım orayı

ege ünv. kış bahçesinde 130 kişilik yemekli nişan yaptım. her şey dahil 6200 e mal oldu. dış çekimde dahil. ama çok güzel güzel oldu. hiç bitmesin istedim.
bucada oturduğuuz için kına gcesinde orayı tercih edemiyorum. kış bahçesi yeşil köşkün yanında. yalçın bey ilgileniyor. hayırlısı olsun

X