PKO için Inofolic kullananlar buraya......

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum bu konu ile ilgili 55 sayfayıda okudum ama inofolic toz mu daha iyi yoksa kapsül mü bilemedim. Ben bu hafta iki farklı doktora gttim biri yumurtlaman yok(inofolic ve duphaston verdi) diğer doktor yumurtlama da sorun yok dedi hormonlar cok iyi dediherhangi bişey vermedi 2 yıllık evliyim geleneksel yöntemle korundk 2 aydr korunmdk ve hiç bir Aman adet düzensizliğim olmadı

Kızlar merhaba, çocuk istediğimizden beri bu sitedeyim yazdıklarınız çok değerli çok kıymetli hepinize kocamaannn teşekkürler ♥️♥️
Şimdi benim derdime gelecek olursak 25 aralıkta 1 yıl olacak evleneli, evlendiğimizdem beri çoçuk istediğimiz için korunmadık maalesef hamile kalamadım. 4.ayda adetken doktora gttim bende over kisti vardı ve rahmim tersi bi sıkıntı var mı diye muayene oldum kistim yok olmuştu rahmin tersliği de sorun olmaz dedi hormon testi yaptık lh fsh prolaktin ve tsh hepsi normal çıktı, hal böyle olunca çok yenisiniz 1 yıla kadar normal denemeye devam edin dedi. 8.ayda eşim ürolojiye muayene oldu onda da her şey normal çıktı sadece testesteron 270 bin lerde çıktı referans aralığı 300 bin ile 1000 lerdeydi sanırım sorun olmayacağını söylediler. 9.ayda ben tekrar doktora gittim alttan muayene olduğumda senin tiplerinde enfeksiyon mu var diye şaşırdı tabi emin olamadı hsg yani rahim filmi istedi , velhasılıkelam onu da yaptırdım tüplerim açıkmış ama bende pko varmış, duyunca şok oldum 30 yaşındayım bir gün bile adetim şaşmaz kilo problemim hiç olmadı sadece tek belirtisi yüzde kıllanma başka da hiç bir belirtisi yok ona rağmen bilateral pcos varmış bende 1.68 boy 63 kiloyum yağdan kilo almamamı önerdi ve sadece inositol 1×1 önerdi 1 buçuk aydır kullanıyorum ilk kullandığımda adetime 4 gün vardı hemen leke gördüm 2 gün erken oldum sonraki ay normal zamanında adet oldum, ben yumurtlamamı sonuna kadar hissediyorum takvim uygulaması kullanıyorum adetimdem 14 gn sonra kasığımda ağrı olur ara kanamam olur anlarım yani ovulasyon döneminde olduğumu hatta geçen ay ovulasyon testi yaptım 16. Tam günümde 2 çizgiydi 17.sinde T çizgisi çok daha koyu oldu. Yani anlayacağınız doğurganlığımı bu kadar çok hissederken hala çoçuk sahibi olamadık adetim hiç gecikmediği için gebelik testi bile yaptırmadım 1 hafta öncesinden göğüslerim aşırı hassaslaşır kasık ağrılarım olur anlarım yani adet olacağımı inofolici 2 ay kullandıktan sonra tekrar gideceğim yani yaklaşık 2 hafta sonra benim maraton tam olarak başlayacak sorunumuz neymiş bakalım Rabbim herkesin gönlüne göre versin 🌹

X