İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

Canım ben memnunum :KK66: dışardan uygulanan sicilxe kremleri kullanıyorum isotrexsin vs. cildim suan cok narin:) ona rağmen cok şükür sorunsuz atlatıyorum seansları tuyler inceldi artık eskisi gibi gözüme batmıyor.dermatologum da gördü beğendi uygulamayi onun kontrolünde yapıyorum cunku igneliyi , krem sürülecek günleri eiplasyona gore dermatologum ayarliyor:KK66:igneli yapan bayanda inat etti diyor sivilcelerin ile aynı anda killarida bitircem:):)ben kesinlikle tavsiye ederim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

İçim rahatladı canım ya kaç seans gittin peki kabuk falan oluyor mu :)

İçim rahatladı canım ya kaç seans gittin peki kabuk falan oluyor mu :)

Canım benim 4. seans oldu.4 haftadır her haftasonu gidiyorum ne var ne yok en inceye kadar aldırıyorum:)1 yada 1.30 saat çalışıyor gittiğimde.
ama aslen son seansımda tüm yüz için 2. tura geçilmiş oldu,lazerden dolayı yüzüm cok yogundu.lazerin etkisi ile hepsi birden o hafta çıkmıyor part part çıkıyordu.bu yüzden ilk 3 hafta anlayamadım.şuan 5. haftaya girdim.yerini bellemiş olduğum kalın kılların çoğu çıkmadı(yanaklarımda bile vardı:KK5:) ve çıkanlarda ayva tüyü gibi çıkıyor.:)gözüme batmıyor artık .1 ay önce insan içine çıkamaz halde idim.

bu ay 2 haftada 1 gidicem.önümüzdeki ay seansların arası dahada açılacak.

Kabuk olayına gelirsek,bu konuda samimi olayım, ilk 2 hafta hiç birşey yoktu sadece kızarıklık oluyordu ve 3 saatte ordan eve gidinceye iniyordu.Ama son 2 haftadır cildim öyle inceldi ve kızardıki ilaçlardan(soyucu ilaclar var tedavimde,derim Soyulacak ) kızarıklıklar ve belli belirsiz ufak izler oluyor ama kabuk değil, 5. gün falan geçiyor.
Kimse demiyor yüzünde ne var diye:)gerçi sivilce izleri o kadar çokki olsada anlamazlardı:)

Doktorum bu şekilde olacağını panik olmamamı söylemişti zaten;(dermotolog yasemin oram'a gidiyorum).Gördü sıkıntı yok dedi.cumartesileri çarşambaya düzelmiş oluyor.

@labonbon
merhaba dharmamed'e gittiğini okudum forumda , sonuçtan memnun musunuz iğneli düşünüyorum da
yukarıdaki mesajı göndermişsiniz bana. 25 yazı yazmadığımdan mesaj atamıyormuşum. Burdan cevapladım.

Evet dharma med i tavsiye edebilirim. Birçok bilgi kirliliğinden sonra rahatlıkla gidilebilecek bir yer.

Bende dharmamedin göztepe şubesine gidiyorum.
Memnumun çok, bende gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Canım benim 4. seans oldu.4 haftadır her haftasonu gidiyorum ne var ne yok en inceye kadar aldırıyorum:)1 yada 1.30 saat çalışıyor gittiğimde.
ama aslen son seansımda tüm yüz için 2. tura geçilmiş oldu,lazerden dolayı yüzüm cok yogundu.lazerin etkisi ile hepsi birden o hafta çıkmıyor part part çıkıyordu.bu yüzden ilk 3 hafta anlayamadım.şuan 5. haftaya girdim.yerini bellemiş olduğum kalın kılların çoğu çıkmadı(yanaklarımda bile vardı:KK5:) ve çıkanlarda ayva tüyü gibi çıkıyor.:)gözüme batmıyor artık .1 ay önce insan içine çıkamaz halde idim.

bu ay 2 haftada 1 gidicem.önümüzdeki ay seansların arası dahada açılacak.

Kabuk olayına gelirsek,bu konuda samimi olayım, ilk 2 hafta hiç birşey yoktu sadece kızarıklık oluyordu ve 3 saatte ordan eve gidinceye iniyordu.Ama son 2 haftadır cildim öyle inceldi ve kızardıki ilaçlardan(soyucu ilaclar var tedavimde,derim Soyulacak ) kızarıklıklar ve belli belirsiz ufak izler oluyor ama kabuk değil, 5. gün falan geçiyor.
Kimse demiyor yüzünde ne var diye:)gerçi sivilce izleri o kadar çokki olsada anlamazlardı:)

Doktorum bu şekilde olacağını panik olmamamı söylemişti zaten;(dermotolog yasemin oram'a gidiyorum).Gördü sıkıntı yok dedi.cumartesileri çarşambaya düzelmiş oluyor.

Cok sevindim canım sonuc almana insallah bendede sorun çıkmaz gittiğin merkez kafama yattı peki adet döneminde gitsem sorun olur mu bilgin var mı? :)

Cok sevindim canım sonuc almana insallah bendede sorun çıkmaz gittiğin merkez kafama yattı peki adet döneminde gitsem sorun olur mu bilgin var mı? :)

Yok canım adet döneminde olsa bir sıkıntı olmuyor :KK66:Şahsen ben adet döneminde de gittim:)gittiğim merkezi tavsiye edierim canım,yeri falan sana uygun ise gönül rahatlığı ile gidebilirsin:KK66:zaten önce deneme seansı yapıyorlar,gidip deneme yaptır, eğrisini doğrusunu kendi gözünle gör için rahat etsin, sonuçlarından memnun kalırsan da randevunu alırsın:KK66:

Yok canım adet döneminde olsa bir sıkıntı olmuyor :KK66:Şahsen ben adet döneminde de gittim:)gittiğim merkezi tavsiye edierim canım,yeri falan sana uygun ise gönül rahatlığı ile gidebilirsin:KK66:zaten önce deneme seansı yapıyorlar,gidip deneme yaptır, eğrisini doğrusunu kendi gözünle gör için rahat etsin, sonuçlarından memnun kalırsan da randevunu alırsın:KK66:

Canım tesekkür ederim yardımların için :)

En Büyük TÜRKİYEnazar:İnci güzelliğin yerini sormuşsunuz kule civarı nenehatun parkı imamoğlu cami var orda nenehatun parkı basket potasının orda cnm inş bulursun tel sadece bayan müşteri aldıkları için geç saate kadar açık olmuyor bir randevu al istersen çünkü çok yoğun ouyor ben iki üç gün önceden yada bir hafta önceden alıyorum inş memnun kalırsın ben memnun kaldım:KK36:

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba cnm özelden beceremedim olmadı sanırım gittiğinde deneme atışıda iste hem deneme atışı yapıyorlar iğnelidede bir kaç kıla giriliyor yarım saat bekliyor hassasiyet olmazsa yapıyorlar:KK49::KK49:inci güzellikteEn Büyük TÜRKİYE

Hanımlar istanbul anadolu yakasında Cheri güzellik merkezine gidiyorum Muazzez hanım her konuda çok becerikli hemiğleniye hem lazer epilasyona gidiyorum Ayda 1 de cilt bakımı yaptırıyorum Ben çok memnunum Kesinlikle öneririm :KK16: :KK16: :KK9:

Bende yeniyim buralarda. iğneli epilasyon düşünüyorum bende. İstanbuldayım. Okuduklarımın içinde Göztepedeki Handan hanım söylenmiş birde Maya hanım övülüyor diye gördüm. Acaba irtibat için numarasını verebilecek olan var mı? :KK61:

roxett .!.:
evet her kıl köküne tek tek batırp elektrik akımı vererek yakıyorlra ve çok ama çok canım yanıyor benim:dead: okumadığım dua kalmıuyor nerdeyse[/QUOTE

Canım ne gereği var bu acıyı çekmene. Lazer epilasyon diye bir şey var. Hem bu kadar acı çekmiyorsun. Hem de kalıcı sonuç alıyorsun. Tavsiye edebilirim. Ben ikisinide denedim. İğneli epilasyon kadar insanın canını acıtan bir şey daha yok inanki.[/Q

Lazer yüz bölgesinde sonuç vermiyor.O yüzden yüz için iğneliden başka çare yok canım,acısa da öldürmez :)

Bende yeniyim buralarda. iğneli epilasyon düşünüyorum bende. İstanbuldayım. Okuduklarımın içinde Göztepedeki Handan hanım söylenmiş birde Maya hanım övülüyor diye gördüm. Acaba irtibat için numarasını verebilecek olan var mı? :KK61:

Neka Epilasyon bu işi Türkiye de ilk yapan yer,ben geçen hafta başladım çok da memnunum.

Aa ben de göztepede oturuyorum ve iğne epilaston yapan bi yer arıyorum bu handan hnm maya hnm fln kimmiş klinikte mi çalışıyorlar?

X