İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

arkadaşlar ben kollarım, bıyık ve favori bölgem için gidiyordum. hepsinde 1'er seans tamamladım. bıyık bölgemde çok iz kaldı, çünkü yapan kadın farklı idi, o yüzden oradan vazgeçtim, artık yaptırmıyorum. ama dün favori bölgem için 2. kez gittim, önceki seans 2 ay önceydi. kadın baktı, neredeyse bitmiş dedi. öncekine oranla aşırı derecede seyrek ve çıkanlar da çok ince dedi. önemli olan bir diğer etken, tüylerin daha önce hiç alınmamış olmasıymış. ben favorilerim artar korkusuyla daha önce hiç almamıştım. böyle bölgeler daha hızlı sonuç veriyormuş.

Sagol canim diger arkadaslarinda yorumunu bekliyorum, blend yöntemiyle daha iyi sonuc aliniyormus diye duymustum o yüzden soruyorum cünkü benimkisi gercekten uzun sürdü ayrica altin igne daha mi etkili oluyor arkadaslar???

ewt cnm altın iğne daha iyi. hem daha çabuk sonuç, hemde daha az acı duyuyomuşsun

cilek82 sende altin igne mi kullaniliyor ben sordugumda aynisi dedi sadece biraz hassas insanlarda altin kullanilir ama ayni etkiyi gösterir diger igneler gibi dedi yani herhalde altin igne daha pahali o yüzden altin kullanmiyor ben israr edecegim birdaha gittigimde

ewt altın iğne canım. bi çok yerden duydum gümüş iğneye göre altın iğne daha iyiymiş.
bu arada altın yani sarı iğneyi 10 tl ye almıştım 7-8 ay önce. o kdr pahalıda deil

siz bir igne mi kullaniyorsunuz? igne kullanildiktan sonra atilmiyor mu? ayrica ignenin ucu ayni kalmaz

??? iğneyi her kulanımdan sonra atıldığını ilk kez duydum. sizinki farklı bir epilasyon türü olmasın. Bende yurtdışında birtane 'evde kulanılabilr iğneli ep.' almıştım ancak dozunu tutturamam diye korktum birkere kullandıktan sonra birdaha kullanmadım. Onun ucu öyleydi her seanstan sonra ucunun atılması gerekiyordu.ınce tel gibi ve uzundu iğnenin ucu,öyle birşey olabilirmi ??

ewt bende ilk kez duydum iğnenin kullanıldıktan sonra atıldığını.
satın aldığın iğne sana özel oluyo iğne kutusu var oraya koyuyosun tıpalı gibi bişeyin içine işte

cilek82 ben yurtdisinda yasiyorum eger kullandigin igneyi tekrar kullanirlarsa yapilan yeri aninda kapatirlar cok sIkI kanunlar var gercekten sasirdim ben asla ayni igneyi tekrar kullanmam ayrica sana verseler bile o igneyi yine bakteriler vs. var kullanilmis igne imha edilmeli ayria senin icin tekrar arastirdim yüz bölgesine dis doktoru igne vurabiliyormus canim zararsizmis ama diger bölgelere yaptirma eger igne vuruyorlarsa ve dayanamiyorsan arastir derim canim ondan sonra vurdur igneyi eger zararsizsa ben simdi tekrar emla deneyecegim iyice yedirdim önceleri tabaka halinde birakmistim insallah uyusur diger sprayler etkili degildi sizinle paylasirim eger ise yararsa

cnm burda her yer öyle ilk başladığında sarı iğne veriolar tıpası olan bi kıutuda saklıosun onu ilerki seanslarda daha ince iğne veriliomuş öle duydum.
ben şu uyuşturucu iğneyi daha araştırmadım. ama sen sormuş soruşturmuşsun çok saol cnm. ama ben sprey denicem herşeyi denizem yani baktım olmuyo uyuşturucu iğneye talim dicem artık. :) ben sadece yüz bölgemden gidiyorum. diğper yerlerden gitmem bu acıyı gördükten sonra :)
senin epilasyon nsl bişey merak ettim valla.

canim bende bugün tekrar emla krem denedim aslinda kac sene önce denemistim ama hic faydasini görmedim bugün tekrar deneyeyim dedim iyici yedirerek sürdüm ve gercekten co az aci hissettim yani hepinize tavsiye ederim ama tabaka halinde sürmeyin hic bir faydasi yok cilek82 benim gittigim yer normal epilasyon yapiyor bayan sadece epilasyon ve asla ayni igne kullanmiyor zaten genelde almanyada ayni igneyi kullanan hic kimse yoktur yasak cünkü igneyi sana verseler bile ayni ilk gündeki gibi steril olmaz canim zaten cok sasiriyorum igne ne kadar pahali olabilir ki?yani tekrar tekrar ayni igneyi kullananlari cok kiniyorum bence sen her gittiginde vermeselerde arada sirada degistir o igneyi. ayrica seker hastalarda ayni igne kullanilirsa daha cok kabuklanma oluyormus cünkü onlar daha hassas canim benim zaten ignenin ucu ayni kalmazki yamuluyor kullandikca ve buda sonucta senin canini daha cok yakar degistir en fazla bir kac kere kullandiktan sonra sende benim icin koltuk altina igne yapilir mi diye sorarmisin ve ne kullaniyorlarmis vurduklari ignenin adini tehlikesiz birseyse bende belki burda ayni igneyi yapan bir doktor bulabilirim canim simdiden cok tesekkür ederim

cnm ya ben aynı iğneyi kullanırım yani fark etmez:)bnm iğnem sonuçta.sen emlayı sürüpte mi yaptırdın iğneli?ve acı hissetmedin?
ben gittiğimde sorarım aynı iğneyi tekrar kullanma konusunu?
koltuk altına iğne yaplıyo evet.lazerden kalan tek tük kılları iğneyle alıyolarmış. ama sen herhalde uyuşturucu iğneyi sor diosun onuda sorarım
ama bence yaptırma koltuk altına uyuşturucu iğne.
ya galiba insülin iğnesi demişti yanılmıyosam. yada ben yanlış sölüyorum
ama sorarım onuda.

evet ben gitmeden önce emla krem kullandim ve cok az aci hissettim kac defa denemistim olmamisti demekki iyice yedirerek sürünce uyusuyor evet canim koltuk altini aldirmak istiyorum ama korkuyorum emla koltuk altina deneyecegim insallah orasida uyusur ama uyusmazsa...? sen bir sor canim koltuk altina doktora gitsem uyusturucu igne vururlar mi ? ben sadece doktorda yaptiririm uyusturucu igneyi adini ögren lütfeeennn belki burda ayni uyusturucu igne yapan doktor bulabilirm ama uyusturucu ignenin adi olsa daha kolay olacak benim icni cok sagol canim

benim annem teyzem ve bi sürü akrabam neredeyse aynı iğneyle bitirdiler yüzlerini hiç de bişey olmadı ilk defa duyuyorum bu farklı iğne olayını hem ben de dört seansdır aynı iğneyi kullanıyorum bişey de olmadı

ne diyim yani şaşırdımmm :1shok:

benim annem teyzem ve bi sürü akrabam neredeyse aynı iğneyle bitirdiler yüzlerini hiç de bişey olmadı ilk defa duyuyorum bu farklı iğne olayını hem ben de dört seansdır aynı iğneyi kullanıyorum bişey de olmadı

ne diyim yani şaşırdımmm :1shok:
yani benim bildiğimde bu normali bu yani

arkadaslar resim koyamiyorum reklama gecer diye herhalde ama kesinlikle incecik bir igne her seferinde degistiriliyor zaten dogrusuda bu size o igne tupperware icine koysaniz bile steril kalir mi hic?bence dikkat etmek gerekir cünkü her türlü hastalik gelebilir

arkadaslar foruma yeni uye oldum ve benimle ayni seyleri yasayan insanlarin deneyimlerini okumak muhtesem oldu:) ben 5 seans kollarim ve ust bacaklarim haric tum vucuduma lazer yaptirdim, killarim cok cok azaldi ve artik makina gormeyeceginden dolayi lazercim igneli yaptirmami tavsiye etti. Nisantasinda bir yer onerdi, orada gecen hafta alt bacaklarimi yaptirdim. alt bacaklarim 5 saat surdu (2 gun gittim) ve lazer den cok daha fazla para odedim. Bana inanilmaz pahali geldi, ust bacaklarimda cok az tuy oldugu icin onlarida yaptirmak istemistim ama hesaplamalarima gore ciddi bir miktar tutacak. (ustler altlarin iki sati surse sirf bir defa hepsinin alinmasi icin 1000 lira odeyecegim ki 7 seans surer dedi). Benim ignecimin eli cok yavas geldi bana. Canimin ne kadar yandigini soylememe gerek yok sanirimmirmirmirmir
bana tavsiye edebileceginiz fiyat olarak daha uygun ama ayni zamanda guvenilir ve tecrubeli besiktas, levent, mecidiyeköy civarinda bir yer varsa ve bana yazarsaniz cok ama cok sevinirimmmm

bir ay her hafta yüzüm için devam ettim şimdi toplam beş seans oldu. yıllarca boşu boşuna çile çekmişim şimdi bariz bir şekilde azaldılar inceldiler . . tavsiye ederim . korkulacak pek bişide yok. yüz için bıyık kısmı ve boyun biraz acıtıyor .. dayanılmayacak bişi değil.. kurtulacağını düşününce sabrın artıyor zaten :) yaptırdıığın yere de bağlı tabiki. ilk gitiiğim yerde - dakikası 2 tl olan biz bu işte ustayız diyen bir yer - yüzüm dört gün balon gibi şiş dolaştım ve seans sırasında öldüm öldüm dirildim.... ama şimdi gittiğim yerin dakikası 80 kuruş ve daha az acı daha net sonuç... ..

Herkese selamlar. Aylardır hatta geçen yıldan beri vücudmn her yerindeki tüyler beni deli etmeye başlamıştı. Cidden artık psikolojim bozuluyordu, maddi imkanım da var ama hangi yöntem nedir ne değildr ne yapmalı filan kafam çorbaydı. İğneliye başladım çene ve kollarla :) Dün ve bugn gittim her kolum 2 saat sürdü, yarım kol hem de yanii baya uzun sürüyor ve canım acımıyor desem yalan ama daha önce hiç ellenmemiş, incecik tüyler oldukları için bi kaç seansa biteceği yüksek ihtimal :) O yüzden dayanıyorum, sonuçta Allah çözümü olmayan dert vermesin bunlarn çözümü var :) Sonra göbek, bel filan nerelerde bana batan kıl,tüy varsa halledeceğim. İstersem Emla krem de sürebilirmişim gitmeden önce, %80 azaltıyormuş acıyı. Lazer ancak böle kalın,koyu renkli bildiğimiz sert kılları hallediyor. İnce tüylerde sonuç çok az. Göbek ve belime 3 seans gittim çok az azaldı yani hala bırakma konusunda emin değilim ama iğneli garanti bitirecekken lazerden caymaya başladım. Bunlar benim deneyimlerim, paylaşayım kafası karışık olanların kulağına küpe olsun istedim :)

Herkese selamlar. Aylardır hatta geçen yıldan beri vücudmn her yerindeki tüyler beni deli etmeye başlamıştı. Cidden artık psikolojim bozuluyordu, maddi imkanım da var ama hangi yöntem nedir ne değildr ne yapmalı filan kafam çorbaydı. İğneliye başladım çene ve kollarla :) Dün ve bugn gittim her kolum 2 saat sürdü, yarım kol hem de yanii baya uzun sürüyor ve canım acımıyor desem yalan ama daha önce hiç ellenmemiş, incecik tüyler oldukları için bi kaç seansa biteceği yüksek ihtimal :) O yüzden dayanıyorum, sonuçta Allah çözümü olmayan dert vermesin bunlarn çözümü var :) Sonra göbek, bel filan nerelerde bana batan kıl,tüy varsa halledeceğim. İstersem Emla krem de sürebilirmişim gitmeden önce, %80 azaltıyormuş acıyı. Lazer ancak böle kalın,koyu renkli bildiğimiz sert kılları hallediyor. İnce tüylerde sonuç çok az. Göbek ve belime 3 seans gittim çok az azaldı yani hala bırakma konusunda emin değilim ama iğneli garanti bitirecekken lazerden caymaya başladım. Bunlar benim deneyimlerim, paylaşayım kafası karışık olanların kulağına küpe olsun istedim :)

göbek ve beline lazer mi yaptırmıştın üç seans öğrenebilir miyim?
tşkrler:)

X