İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

iğneli epilasyonla kıllardan kurtulmanız için 2 seneyi göze almalısınız ama ilk bir kaç ay düzenli olarak gidiyorsunuz bir kaç aydan sonra yüzde 70-80 azalma oluyor bunun sonuncundada 2 ayda 3 ayda bir çok az seanslarla gidiliyor

kesin çözüm olduğundan,iğneli epilasyonu tavsiye ediyorum,tabiki profosyonel birine yaptırmanızı öneririma.s

ya kızlar ben bugün yaptırcam bana yardım edin bıyık bölgeme karasız kkaldım

Ben 1 sene lazer yaptırdım ve çok iyi bir merkezde ama faydasını görmedim sadece azalttı ve zayıflattı %100 bir yok olma olmadı şimdi acısız iğneli epilasyona gidiyorum daha ucuz ve etkili oldu 1 seanta bile...

lazer bende cok acı verde akımı yuksek verdıler galıba kollarımdakı sınırler zarar gordu sanırım 2 ay oldu kolum cok gucsuz

Ayrıca lazer, koltukaltlarında ter bezlerine zarar verebiliyor.İğneli epilasyondan şaşmayın derim.Asırlardır bilinen bir sistem.

arkadaşlar slm, bende iğneliye yeni başladım. ancak genital bölgeme yaptıktan 1 gün sonra beze attı normal mi ne yapmalıyım. kıllardan kurtulmakta istiyorum.

Selaaaaam!! Kıllarınız beyaz, kızıl ya da sarıysa ve iğneli yaptırıyorsanız bir şey diyemem ammaaaa siyahsa lazeri tercih edin. İğneli çin işkencesi gibi çünkü. ''Lazer yapan doktordan bilgiler''e bakmanızı öneririm eğer lazer hakkında öğrenmek istedikleriniz varsa. a.s.

bıyığıma ve kaşıma yaptrdm ortaokuldayken iğneli epilasyon..iyikide yaptrmşm...uğraşmıorm..kuaföre gitmakten nefret ediom...

arkadaşlar burayı okuyunca benim gibi müzdarip cok insan olduğunu farkettim..

önce size kendi başımdan geçenleri anlatayım.. sonra size yardımcı olmaya çalışayım..

bir bucuk yıl kadar once bir cok şehirde şubesi olan büyük bir lazer epilasyon merkezinde koltuk altı epilasyonuna başladım.. gittigim yer gayet seçkin güzel bir yere benziyordu.. ankarada istanbulda konyada izmirde filan şubesi olan ve internetten buldugum bir yerdi.. mutlaka araştırmalarınız sırasında söz ettigim yerin web sitesine siz de rastlamışsınızdır..

ilk girdiginizde mukemmel bir karşılama.. tertemiz bir yer.. güler yüz.. cok hoş vaadler.. hediye seans paketleri vs.. vs..

ben burada yaklaşşık 10 seans koltuk altına devam ettim.. her gittigimde sağolsunlar koltuk altına bakıp.. "hmmm sonuç çok güzel.. artık senin tüyler bitmiş... ama bir seans gel" diyerek 4 seans daha satın aldırdılar bana..

memnun kalsam butun vucudumu yaptıracaktım.. ancak bir süre bekleyip tuylerin kesin dokuldugunden emin olmak istedim.. iyiki de oyle yapmışım.. seasnlar bitti geçmiş olsun diyerek beni postaladılar.. aradan 2 ay geçtikten sonra tum tuyler en eski hallerine döndüler.. o kadar para döktüm.. moral bozuklugu bir yana enayi gibi hissettim kendimi.. lazeri tavsiye etmiyorum..

gidip benim bu tuylerim neden geri cıktı dediginizde sende hormon bozuklugu vardır ondan diyorlar.. sakın inanmayın!!! butun testlerimi yaptırdım hormon bozuklugu filan yok bende.. bu onların sıgındıkları tek bahane..

lazer merkezlerinde seanslardan once bir şey imzalatıyorlar.. onu sakın imzalamayın!!

seansların daha uzun sürmesi için duşuk oranda lazer veriliyor.. siz bir an once tuylerin bitmesi icin yuksek doz isteyince cok acır dayanamazsın, ya da bu tuyler icin bu doz iyi diyorlar.. tamamen aldatmaca hepsi.. para tuzaklarına duşmeyin!!! yüksek doz verilince de paket bolgesinde yumurtalıklara zarar veriyor.. koltuk altında lenf bezleri zedeleniyor..

bir yakınım çene altı icin lazere gitmişti.. yuksek ışın verildigi icin tum diş kökleri çürüdü.. yani azı para tuzagı, fazlası ise daha kötü sonuçlara yol açıyor..

burada bir cook yorumu okudum.. insanlar ha bire bir yerler oneriyorlar.. tanımadıgınız insanlardan tavsiye almayın bence..
cunku bizzat şahit oldum ben epilasyon merkezlerinde çalışanlar başka başka kullanıcı adlarıyla girip bu tip sitelere sanki epilasyon yaptıran biriymiş gibi gelip kendi iş yerlerinin adresini veriyorlar!!!

yani bir nevi reklam aracı olarak kullanıyorlar... sakın inanmayın ..

neyse konumuza dönelim.. ben baktımki lazer epilasyondan hic bir fayda yok bana, igneliye başladım.. başlama sebebim de yakın çevremdeki arkadaşlarımın yıllar once bu yontemi kullanıp tuylerin hala hic cıkmaması.. yani onlar cok tavsiye ettiler.. ancak kendi gittikleri yer benim oturdugum yere cok uzak oldugundan kendi buldugum kucuk bir guzellik merkezine gidiyorum şuan..

henüz 4 seans bacak 1 seans koltuk altına gittim.. tüylerde incelme var ama henuz kesin sonuç almadım..ancak bu kadar seans yaptırdıktan sonra deneyimlerime göre şunu soyleyebilirim..

iğneliye gittiginiz yerde kendinize ait iğne olması şart..
igneli yaptırırken bacaklarınızın acımaması için gitmeden 2 saat önce ;
emla ile anestol<< bu ikisini karıştırın bacaklarınıza yedirin
sonra havayla teması kesmeniz gerekiyor.. bunun icin en guzel yontem bacagı mutfakta kullandıgımız streç filmle sıkıca sarın.. ben boyle yapıyorum cok az acı duyuyorum.. (anestol yaklaşık 2,5 emla ise 25 ytl)

koltuk altı icin ise şunu önerebilirim : citanest diye bir şey var. dişçilerin diş çekerken kullandıkları bir ilaçmış... tek kullanımlık enjektör alıp bu iğneyi yaptırırsanız hic acı duyulmuyor.. zerre kadar dahi acı olmuyor.. sadece iğneyi yaptırırken biraz acıyor o kadar.. ancak igneyi yapacak kişinin bu işi bilmesi lazım önune gelen yerde yaptırmayın!!! belli noktalara igne yapıldıktan sonra anında koltuk altı uyuşuyor.. özel bölge icinde yapılıyormuş sanırım ama ben denemedim..fiyatı 4,5 ytl filan sanırım .. ama sakın bilmeyen birine yaptırmayın bunu cunku cok kötü sonuçlar olabilir..

neyse.. dönelim tekrar konumuza.. iğnelide de verilen akımın şiddeti cok onemli.. ve tabiki kullanılan aletin yeni olması şart.. yüksek akım verildiginde daha iyi sonuç alınıyor ancak tabi iz kalma olasıgı da yuksek oluyor..

ben iğneli icin iki yer denedim.. ilki once akımı verip sonra hepsini sirle alıyordu.. bu yontem içime sinmedi cünkü igneli yaptıran arkadaşlarım oyle olmaması gerektigini soylediler..

ben de once akım verip sonra cımbızla çeken bir yere başladım

daha once igneli yaptıran arkadaşlardan bildigim kadarıyla :

bir tanesi sadece 3 seans ta butun tuylerinden kurtulmuş.. ama akımı cok vermişler.. sürekli kanıyordu.. yaralar cok fazlaydı diyor..

bir tanesi 8 seans gitmiş daha az yara olmuş ama o da cok memnundu..

ben hala sonuç almış degilim.. o yuzden dikkat edin kimseye aldanmayın derim.. umarım bu kez sonuç alabilirim :KK43:

bediş 60... ankarada gitmeyecegin yeri soyleyeyim istersen :)))
gittigin yerde şuna dikkat bence : bazıları seansları paket halinde sunuyorlar.. onlara inanma.. bazıları ise bitene kadar yaparız diyor. bence ona gitmek daha faydalı.. iyi pazarlık yap.. ankarada tum vucud bitene kadar 1000 ytl 10 taksit filan yapan yerler var.. ama ne derece guvenilir bilemem.. zaten ben lazerden memnun kalmadım..

slm bende lazerli epilasyonu çok düşündüm cesaret edemedim. iki gündür karınca yumurtası yağını kullanıyorum sonucusizlere bildiririm inşallah sonuç alırım bu sitede yazılanları okudum ve buna karar verdim hiç bie yaznetkisini görmedim.

benim iğneli yaptırdıgım yerde dakikası 750 kuruş.. yapanın da eli cok hızlı ama cok kuçuk bir yer.. sokak arasında.. daha once igneliyi yaptırdıgım yer lükstü fakat orada kıl kökleri hic yara olmuyordu.. sanırım düşük akım veriyorlardı..

iğneli de lazerden cok ucuz degil 2/3 haftada bir gidiyorum en az 2 saat çalışıyorlar.. 50/60 verip cıkıyorum herseferinde :)) ama süre kısalıyor her gidişte.. onceden 1 saatte tek bacakken şimdi yarım saatte tek bacak bitiyor

X