İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

oyamm ben haznedar'da bı yere gıttım ısım verebılıomuyuz kı?? reklam olmaz mı haznedarı bılıomusun sen??

herkes heryerin ismini veriyor cnm sorun olmaz..haznedarı biliyorum sayılır..maxi alışveriş merkezini fln biliyorum..gittin mi sen peki hangi bölge için gidiyorsun??vaziyet nasıl hangi makine iğne hangisi? ve en önemlisi kabukların düştükten sonraki durumun nasıl cnm :)))

selam angiecns, ben de senin gibi Gül hanım a gidiyorum gerçi epey zamandır ihmal ediyorum ama yine de toplamda gittiğim 8 seanstan gayet memnunum. Bende sorun daha çok yüzeysel toplardamarların uygulama yapılan bölgede morluklara sebep olması, o da geçiyo bir kaç günde napalım gülü seven dikenine katlanır. Daha önce bu konuda epey bir yorumum olmuştu ve sırf bu yorumlarımı baz alıp söylediklerimden tatmin olup Gül Hanım a başlayan ve çok memnun kalan arkadaşlar var. Bu arada 8 seans derken ben vücudumun birçok bölgesinde yaptırıyorum bu uygulamayı(çenealtı, parmaküstü dahil olmak üzere kollar, sağ alt bacağım, göbek, koltukaltı) ve gerçekten aradaki farkı ancak 2. turdan sonra görüyorsun. kollarımın ikinci turu bitmek üzere ben sonucu görüyorum kollarımda ve koltukaltımda buralar zaten çabuk sonuç veren bölgeler, yüzden daha geç sonuç alınıyor ama bu çenealtındaki sakal gibi kılların epeyce inceldiğini gayet net görebiliyorum 4 ya da 5. turdayım sanırım çenealtında. Kısacası SABIR. Sonra da rahatlığını sürcez işte..:nazar:

Evet ben de memnunum. İnşallah kurtulacağız bunlardan:) belki bir gün gül hanımın orada karşılaşırız.
Sevgileryerimseniben

ben yüz ıcın gıdıyorum..yalnız benım baya yogun yuzumun yarısına 40 verıdm bugunde yaptım dıger yarısına 40 verdım bana pahalı geldı ya baya:KK43:(

Son düzenleme:
ya kızlar konuya ortadan dalıyorum ama istanbul avrupa yakasında genelde 2 isminden bahsedilmiş, Ayten hn, Zeynep Hn. ama soyadladını göremedim nasıl ulaşırım,güzellik merkezleri mi var yoksa sadece iğneli epilasyon mu yaparlar :KK3:

Bilgisi olan varsa burdan da yazabilir, özelime de atabilir

ben yüz ıcın gıdıyorum..yalnız benım baya yogun yuzumun yarısına 40 verıdm bugunde yaptım dıger yarısına 40 verdım bana pahalı geldı ya baya:KK43:(

iğnelide minimum ücret (ki çoğu uzman bu ücretten çalışıyor) dakikası 1tl'dir. yüzündeki kılların da yoğun olduğunu söylüyorsun, dolayısıyla kısa sürmüyordur işlem, pahalı değil normal yani 40 tl. ama uzmanın yavaş çalıştığını hissediyorsan o ayrı ama dediğim gibi bu işin ücretlendirilmesi her yerde böyle..

hangi igne numaralari koltuk altina kullaniliyor arkadaslar koltuk alti yaptiran yok mu???

hangi igne numaralari koltuk altina kullaniliyor arkadaslar koltuk alti yaptiran yok mu???

canım ben estetısyenım soruna cvb vereyım bız normalde koltuk altlarına ınce ıgnelerle calısıyoruz 2-3 olabılır lenf bezlerı oldugundan dusuk akımla calısılır..ve ıgne sonuna kadar kıl kokune gırılır.tatlım 2 nolu ıgne en ınce ıgnemız.ama bu uygulama seker kalp sara hamıle hormon rahatsızlıgı olan kısılere yapılmıyor.kalp pılı tasıyan yada vucudunda platın barındıran kısılere uygulanmaz dıkkatlı ol canım tıcarı kaygılar nedeyle yapan yerler var saglık durumunu sormadan...seckın yerlerde yaptırmanı senden rıca edıyorum canımbuyrunnnnnnnnn

minecim gittiğin yer tam olarak nerdeee??yaptrıdıktan sonra durumun nasıl??

mine ben yüzümün yarısını şöyle diyim süre olarak 1,5-2 saatte ancak temizletebiliyorum.çünkü benim yüzümdeki tüyler lazer sonrası çok yoğunlaştı cnm.yani yaklaşık 4-4,5 saatte yüzüm ancak temizleniyor.burada dk sı altıyüz bin liradan çalışıyor bayan.ona göre hesapla cnm..

mine ben yüzümün yarısını şöyle diyim süre olarak 1,5-2 saatte ancak temizletebiliyorum.çünkü benim yüzümdeki tüyler lazer sonrası çok yoğunlaştı cnm.yani yaklaşık 4-4,5 saatte yüzüm ancak temizleniyor.burada dk sı altıyüz bin liradan çalışıyor bayan.ona göre hesapla cnm..

yazın devam ediyor musunuz, güneş açısından sorun olmuyor mu?

sorun diil cnm...mineden nereye gittiğini öğrenmek istiyordum ama girmior heraldee bu sıralar..

kızlar yardım edin ben bu iğnelinin acısına dayanamıyorum ya..boyun kısmı özellikle çok ağrıyor.emla krem var ama pahalı doktorlar da yazmıyor artık..başka bi yöntem,yol,ilaç bilen var mı aranızda kızlar ?

selam arkdslar ben yuzumun hepsını yaptırdım kuck ıgne ızlerı olustu ılk gun kızarıyor bıraz krem kullanıyorum iyi gidiyor sımdılık ıns bıter:KK43: burdan herkesı uyarmak ıstıyorum yuz bölgesı ıcın lütfen lazere gıtmeyın!!! azalcagına artar bızım gıbı..ben haznedar'da bır yere gıdıyorum asınaz burası kucuk bı yer zaten...sormak ıstedıgınız seyler varsa cvplayabılırım??

ya bısey sorcam bende ben günese cıkmıyorum fakat 1 ay ara versem mesela 1 ay sora kadar denıze gırebılırmıyım:KK70:DD

ya bısey sorcam bende ben günese cıkmıyorum fakat 1 ay ara versem mesela 1 ay sora kadar denıze gırebılırmıyım:KK70:DD

eğer epilasyon yaptırdığında kabuklanmalar çok uzun sürüyorsa güneşe çıkma derim leke kalabilir normalinde çok uzun sürmemeli kabuklanma sanırım akımı fazla veriyorlar eğer güneşlenmek istiyorsan ya ara ver derim yada bu işi daha az kabukla geçirebileceğin bir yere yaptır derim yoksa siz ne denizden nede güneşten faydalanamıcaksınız.

X