İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

bacakta toplam 4 seans gittim ilk ikisini başka yerde son ikisini başka yerde..

son gittigim yerde devam etmeye karar kıldım.. cunku hem daha hızlı hem daha cok yara oluyor, hem alet daha yeni..

bazen iki kişi aynı ayna epilasyon yapıyor.. biri akımı veriyor digeri cımbızla çekiyor..

dedigim gibi toplam 4 seans oldu.. biraz azalma var gibi ama emin olamıyorumki.. onceden lazere giderken her seferinde aaaaaaaa tamam süper sonuç bitti tuylerin diyorlardı.. o yuzden şimdi umutlanmak istemiyorum ama incelme var bayagı tuylerde

Anladım.Ben ayın başında uzatıp gider bir görüşürüm .Hijyende önemli tabii.Her müşteriden sonra el yıkamalı veya eldivenle çalışmalılar .Sonuçta kanamalı bir iş...

inş. iyi sonuç alırsın meslektaşım.. baglantıyı koparmayalım :) ben gittigim yerden memnun kalmazsam dedigin yere giderim.
benim gittigim yer kücük fakat ortam olarak şimdilik guvenilebilir bir yer.. zamanında cok pahalı ve buyuk yerlere de gittim de sonuç alamadım şandımı bu şekilde deniyorum :)

Sipsicim sana katılıyorum. Bende iğneli epilasyon mağduruyum daha önce gittiğim bir yerden. Bak o izler 2-3 sene sonra anca biraz geçiyor. Eğer delik şeklindeyse kalıcı iz kalabilir fakat leke ise mutlaka zamanla geçer. 5 ay iğneli izlerinin geçmesi için çok uzun bi zaman değil çünkü. Canını sıkma lütfen.

peki tamamen kurtulmak icin bu iğneliye ne sıklıkta gitmek gerekir bilen varmı?
ayrıca toplam kaç defa gitmek gerekiyor aşagı yukarı?

Kadınlar kulübünde izinsiz olarak reklam amacıyla açık açık ya da gizliden üye olmuş tüm üyelere ve yazılan mesajlara farkedildiği oranda müdahele edilmektedir.
Bilgi ve tecrübelerinizi paylaşınız ancak bölüm hakkında uyarıda yazdığı gibi ve forum kurallarında belirtildiği gibi merkezlerin isimleri, adresleri, telefonları hangi amaçla olursa olsun paylaşılmamaktadır.
Lütfen konu başlığına uygun paylaşımlar yapalım.Konuyu diğer mesajlarla kirletmeyelim.Herhangi bir sorunuzda bana ya da forum yöneticilerine ulaşınız.

burdaki reklamları kontrol edemiyeceğinizi söylüyorsunuz sanırım. yani sonuçta bu sitenin amacı insanları bilgilendirmek ve reklam gelirlerinden para kazanmak olmalı. bu da doğru bir şey. sonuçta kimse sadece bu sitede reklamı bulunuyor diye bir yere güvenmemeli. ama ben hala bu sitenin reklam konusunda daha seçici olabilmesini isterdim. bile bile bi katilin reklamını burda verir miydiniz? sonuçta hata yapmış kişi ve mağduriyete uğramış kişi siz olmadığınız için bu reklamı burda görmekle ilgili kızgınlığım konusunda empati kurmanız da mümkün değil. buraya kadar yazdıklarımda sitede kirlilik yarattığı için silinmeli sanıyorum.

şimdi iğneli epilasyon yaptıranların paylaşımı içeriğine bağlı kalarak yazmaya çalışacağım. internetten bulduğum işini bilmeyen bi insan tarafından yüzümde ne zaman geçeceği belli olmayan belki de hiç geçmeyecek izler kaldı. araştırmalarınızı internet üzerinden yapmayın.

burdaki reklamları kontrol edemiyeceğinizi söylüyorsunuz sanırım. yani sonuçta bu sitenin amacı insanları bilgilendirmek ve reklam gelirlerinden para kazanmak olmalı. bu da doğru bir şey. sonuçta kimse sadece bu sitede reklamı bulunuyor diye bir yere güvenmemeli. ama ben hala bu sitenin reklam konusunda daha seçici olabilmesini isterdim. bile bile bi katilin reklamını burda verir miydiniz? sonuçta hata yapmış kişi ve mağduriyete uğramış kişi siz olmadığınız için bu reklamı burda görmekle ilgili kızgınlığım konusunda empati kurmanız da mümkün değil. buraya kadar yazdıklarımda sitede kirlilik yarattığı için silinmeli sanıyorum.

şimdi iğneli epilasyon yaptıranların paylaşımı içeriğine bağlı kalarak yazmaya çalışacağım. internetten bulduğum işini bilmeyen bi insan tarafından yüzümde ne zaman geçeceği belli olmayan belki de hiç geçmeyecek izler kaldı. araştırmalarınızı internet üzerinden yapmayın.

Merhaba,
Arkadaşlar izah etmiş ama bir de ben izah edeyim. İlgili reklam google üzerinden sitemizde yayınlanmaktadır. Sayfa içeriğinde ne var ise o sayfada ona ait reklam çıkmaktadır. O reklamın yayınlanmasını istemiyorsanız bunu bize değil google firmasına yapmanız gerekemektedir. Rekalm içeriğinden bizler sorumlu değiliz.

bilginize

Merhaba,
Arkadaşlar izah etmiş ama bir de ben izah edeyim. İlgili reklam google üzerinden sitemizde yayınlanmaktadır. Sayfa içeriğinde ne var ise o sayfada ona ait reklam çıkmaktadır. O reklamın yayınlanmasını istemiyorsanız bunu bize değil google firmasına yapmanız gerekemektedir. Rekalm içeriğinden bizler sorumlu değiliz.

bilginize

bilgi için teşekkürler. bu durumda reklam seçmeniz mümkün değil. google içerisinde gelen tüm reklamları kabul etmek zorundasınız. google'a şikayetimi dile getireceğim. yine iğneli epilasyonla ilgili bi yazı olmadı kusura bakmayın.

ben 1 kez iğneli epilasyon yaptırdım ve aylarca şiş,iltihaplı bir suratla gezdim...kaşlarımın üst kısmını yaptırmıştım...hayatımın en acı deneyimiydi...bir daha tövbe ettim...yaptırdığım yerde iyi,uzman birine yaptırmıştım...

Lazerde de uzman kişi gerekiyor evet doğru ama iğnelide çok daha uzmanlık gerekiyor.İğneli epilasyon bence hem daha ağrılı,hem de daha uzun vadeli.Düşünsenize vücudumuzda bir sürü tüy var ve tek tek her tüyün köküyle uğraşılıyor.Ancak küçük bölgeler için düşünülebilir olsa olsa.

yaaaaaaaaa nolur bişeyler yazın.ben yüzüme lazer yaptırmıştm ama 2seanstan sonra tüyler siyah kıl haline geldi.bugün iğneli yaptırdım.çok canım acıdı ama sonuç güzel olucaksa dayanırım.iğneli epilasyon yaptırıpta sonucu güzel olan varmı aranızda.gerçekten bitti diyenler bi yazıp beni rahatlatabilirmi acaba.buna cok ihtiyacım var.bekliyorum....

ha bide bu yüzümdeki kızarıklık ne zaman geçicek.duyduğum kadarıyla bide kabuk olucakmış üzerleri.bu durum ne kadar sürücek?***********

ha bide bu yüzümdeki kızarıklık ne zaman geçicek.duyduğum kadarıyla bide kabuk olucakmış üzerleri.bu durum ne kadar sürücek?***********

Canım ben cevap vereyim sana. Benim yumurtalığımda kistten dolayı tüm gıdım ve favorilerimde siyah siyah kıllar çıkmıştı 3 yıl kadar önce. Bende iğneli yaptırdım. 4-5 yer değiştirdim. Ve hepsinden kurtuldum :) Yalnız son gittiğim kadın malesef yüzümde izler bıraktı. İzler çok büyük oranda geçti. Fakat hala yüzümde küçük küçük iğne izleri var. O kızarıklıklarda mutlaka geçiyor sakın moralini bozma. Fakat iğneli epilasyon tedavin tam bitmeden cildin tamamen düzelmez. Çünkü her seferinde o kıl köküne akım verdikleri için biraz kızaracak. Fakat panik olma. Epilasyonu yapan kişi çok ama çok önemli. Çok iyi araşyır. Benim şimdi bikaç tane koyu renk ayva tüyüm var. Onlar için gidiyorum. Ha birde yüzünü mutlaka güneşten koru.

yaaaaaaaaa nolur bişeyler yazın.ben yüzüme lazer yaptırmıştm ama 2seanstan sonra tüyler siyah kıl haline geldi.bugün iğneli yaptırdım.çok canım acıdı ama sonuç güzel olucaksa dayanırım.iğneli epilasyon yaptırıpta sonucu güzel olan varmı aranızda.gerçekten bitti diyenler bi yazıp beni rahatlatabilirmi acaba.buna cok ihtiyacım var.bekliyorum....

Canım bende sana bişey sormak istiyorum. Yüzümdeki tüyler kıl oldu demişsin ya. Tüylerin ayva tüyü müydü yani birde yaptırdığın laser cihazı neydi?

evet canım ayva tüydü.alexanderla yaptılar.yapmaz olsalardı

X