Mersin'de Estetik Cerrah tavsiyeleri

arkadaslar ben hala amelıyat olamadım baska seyler gırdı araya ama eylul veya ekımde kesınlıkle mustafa aksoya olacagım gerısıne guvenemedım acıkcası volkan beyde ıyı olabılır ama elektrık meselesı sankı mustafa bey daha deneyımlı gıbı geldı ki en onemlısı bence bu bırde volkan bedene amelıyat olmus kımseyle konusamadım kk da .Bu arada lutfen amelıyat olan arkadaslar resım once sonrası koyun da bızde bılgı edınelım fıkrımız olsun queen sen oldun sanırım resım beklıyorum canım senden lütfen

Selam

Ben volkan beye ameliyat oldum ve cok memmunum
ozel msj/ resim gonderemiyorum.
Mustafa beylede gorustum ve eski burunlar yapiyor bana gore.
Burun kopruleri ince ve kenarlari ince

Konusmamizda bana istediginiz gibi olacak merak etmeyin diyerek direkt ameliyata almaya calisti.
Volkan bey ile resimlere baktik
burnuma baktik ve en onemlisi dogal yuzume yakisir bir burun yaptik.

arkadaşlar meme ameliyatında hangi doktoru önerirsiniz bana yardımcı olun lütfen :KK43: mersin içinde.. ve fiyatı makul seviyede bildiğiniz..

Selam

Ben volkan beye ameliyat oldum ve cok memmunum
ozel msj/ resim gonderemiyorum.
Mustafa beylede gorustum ve eski burunlar yapiyor bana gore.
Burun kopruleri ince ve kenarlari ince

Konusmamizda bana istediginiz gibi olacak merak etmeyin diyerek direkt ameliyata almaya calisti.
Volkan bey ile resimlere baktik
burnuma baktik ve en onemlisi dogal yuzume yakisir bir burun yaptik.

canım memnun kalmana sevındım ama keske once sonra fotonu gorebılseydım.fıyat olarak ne kadara oldun acaba?bırde senı nerden gorebılırım cok merak ettım...

kizlar ozel cevap ver resim paylasamiyorum maalesef
25 msji bulmam lazim.
sorulara burdan cvp vermeliyol

kızlar bende volkan bedene ameliyat oldum ve inanın etrafımdaki arkadaşlarım bile anlamadılar yani mersinde değilseniz bile volkan bedene ameliyat olun derim imkanınız varsa tabi. sorusu olanları cevaplayabilirim çünkü ameliyat olmadan önce bana pek akıl veren olmadı kimseden bilgi alamamıştım aklımda çok soru vardı ama şuan çookk mutluyum ameliyat olmak isteyenlerin aklındaki soruları giderebilirim istediğinizi sorabilirsiniz :>

Kızlar bende 2009 senesinde Dr alper beye göğüs protezi taktırtmıştım o kadar memnunumki ben bile unutuyorum bazen protez oldugunu:KK66: kesinlikle tavsiye ederim:KK52:

slm kızlar bende gögüs için o kadar dokttor araştırdımki mersin-adana-ankara-ve istanbul'da ya pahalı geldi, ya uzak geldi, ya doktoru beğenmedim mersinde emrah beye gögüs ameliyatı olan bi arkadaş tavsiye etmişti ama malesef emrah bey çanakkale üniversitesine geçmiş...3 doktorla yüz yüze görüştükten sonra şakir ünal aklıma yattı (yaptığı gögüslerden birini gördükten sonra bayanssulusmile) ameliyatımıda şakir bey yaptı gerçekten süper görünüyolar bide tam şeklini aldıktan sonra eminim çok daha güzel olacaklar.. kesinlikle şakir ünalı tavsiye ederim:lepi:

Merhaba..yorumunuzu ameliyat olmayı düşündüğüm doktor Emrah beyle ilgili araştırma yaparken gördüm.. Ben Çanakkale de yaşıyorum. Emrah beyle göğüs estetiğimle ilgili görüşmemi yaptım açıkçası ilgili olması ve güven vermesi hoşuma gitti.. fakat yaptığı göğüs estetikleriyle ilgili biriyle görüşebilir miyim derdine düştüm.. acaba sizin arkadaşınız Emrah beyden ve yaptırdığı ameliyattan tam anlamıyla memnun kalmış mı? nasıl bir uygulama yapmışlar kendisine? bilgi alabilir miyim

inanamıyorum aynen bende emrah arslana ameliyat oldum öyle sorunlarım var ki anlatamam şiddetle tavsiye etmiyorum sakın o doktra gitmeyin aynen şuan mersnde bende doktor arıyorum kızlar

Merhaba siz Emrah beye burun estetiği mi yaptırmıştınız? ben çanakkale de yaşıyorum ve şuan dr. emrah bey burda çalışıyor. ona göğüs estetği yaptırmayı planlıyorum bilgilerinizi ve deneyimlerinizi benimle paylaşır mısınız

cüneyt ben burun konusunda gayet iyidir.ben 1.5 yıl önce ameliyat oldum.çok memnun kaldım..emrah hoca gögüs konusunda çok daha uzman..gögus ameliyatımı da ona yaptırdım..ama emrah beyin yaptıgı burunları doğrusu çokta begenmedim..

Selam..Emrah Arslan çanakkalede görev yapıyor ben de göğüs estetiği yaptırmayı planlıyorum, geçtiğimiz ay görüştük kendisiyle göğüslerim küçük olduğundan damla silikon önerdi bana muayene etti.. sıcakkanlı samimi ilgili bir doktor açıkçası bana güven verdi diyebilirim. İstanbulda da araştırdığım doktorlar oldu fakat ben burda olmasının doktorun da ulaşabileceğim uzaklıkta olmasının mantıklı olduğunu düşündüm. Fakat internette bayağı araştırmama rağmen doktorla ilgili pek yorum bulamadım.. acaba size nasıl bir uygulama yapmıştı? damla mı yuvarlak silikon mu kullanıldı? (damla silikonların zamanla sarkma ihtimali de olabiliyormuş sanırım) doktor işinde tecrübeli mi tavsiye edermisiniz memnun kaldınız mı bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.. önümüzdeki günlerde yaptırmayı planlıyorum...

Kızlar 2o gun once cuneyt beyde amelıyat oldum burun ucumda hıc bı degısıklık yok gıbı halaa buyuk lutfen benım gıbı olup duzeln ablalarım yardım etsın cok moralım bozuluyoo

Cüneyt Bozkurt ameliyatlarında burun ucu düzeltmiyor, maalesef ben de ameliyat olduktan sonra öğrendim, kemiğimde eğrilik ve nefes problemim vardı ayrıca burun ucumdaki kıkırdakta hafif bi kırıklık vardı, ameliyat öncesi çok umutluydum ama hatalarım daha çok belirgin oldu, ameliyat sonrasında 45 dakikada ameliyatını yaptım yanımdaki doktor bile şaşırdı benim 5 saatte yapabildiğimi sen bu kadar kısa sürede nasıl yapabildin,şaşırdı diye övünüyordu.ilk iki sene şişliğim var diyerek kendimi avutuyordum hatta doktoruma da toz kondurtmuyordum ama sonra dayanamayarak kendisine cüneyt bey benim burnum neden orantısız duruyor ucu yamuk hiçbir değişiklik yapmamışsınız hatta burun deliklerimden birini belli olacak derecede büyük bırakmışsınız dedim, bilgisayarını açtı bir kaç resim gösterdi bak dedi resimleri göstererek, burun yapısı böyle bişe burnunun ucunu değiştiremem ben yoksa böyle yamulur burnun hem sen bu burnuna şükret eskisi nasıldı bilmiyor musun dedi. şimdiki aklım olsa dava açardım, gerçi suç da bizler de iyi araştırmadan kendimizi hemen teslim ediyoruz doktorlara. bana dediği bir şey vardı hiç unutmam ameliyat öncesinde bana eğer doktorun başarılı bir iş çıkarırsa aynaya her baktığında şükredersin eğer yapamazsa her gün beddua edersin demişti, 6 sene geçti her gün sayısız kere beddualarımla anıyorum kendisini.

Merhaba kızlar bayramdan sonra burnumdan ameliyat olmayı düşünüyorum sizce beytullah ersoy nasıl burnunu yaptıran yada hakkında fikir sahibi olan var mı?

merhaba arkadaşlar ben 29 eylül de şakir ünal a karın germe, meme sarkık alma ve memeye slikon koyma ameliyat oldum size yaşadıklarımı yazmak istiyorum. öncelikle doktoruma çok güvendim ve başıma neler gelecek araştırdım hazırlıklı gittim. 29 eylülde imc hastanesinde saat 14.00 ameliyata girdim 18.30 çıktım ameliyatan.iki gün hastanede kaldım sonra direnlerim çıktı ve evime geldim. ameliyattan sonra biraz eğik yürümekten beliniz ağrıyor okadar başka ağrı çekmiyorsunuz hata sıkılıyorsunuz yatmaktan ameliyatım istediğimden güzel geçti hiç ağrı ve acı hissetmeden ameliyat oldum. ve vücudum çok güzel oldu ve artık güle biliyorum mutluyum. bu öncelikle Şakir Ünal a borçluyum.
.

Remzi fırıncıoğluna 2 adet ben alırdım.profilimde konuların içinde resımleri paylaşmıştım.2 tane çok belli iz kaldı seneler oldu hala geçmedi:KK43:çok üzdü beni remzi hoca geçicek zaman lazım dedi ama 6 yıldan fazla oldu façalı gibi yüzüm pişman oldum:KK43:

Herkese merhaba Dr volkan beden hakkinda ayrintili bilgisi olan varmidir. Mersin ve adanadaki bircok doktora muayene oldum 1 ay icinde . Iclerinde en cok volkan bey kafama yatti. Sizlerdende bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim. Zamanim dararliyor karar vermem lazim

kızlar bende volkan bedene ameliyat oldum ve inanın etrafımdaki arkadaşlarım bile anlamadılar yani mersinde değilseniz bile volkan bedene ameliyat olun derim imkanınız varsa tabi. sorusu olanları cevaplayabilirim çünkü ameliyat olmadan önce bana pek akıl veren olmadı kimseden bilgi alamamıştım aklımda çok soru vardı ama şuan çookk mutluyum ameliyat olmak isteyenlerin aklındaki soruları giderebilirim istediğinizi sorabilirsiniz :>
Slmlar ben volkan beye ameliyat olmayi dusunuyorum sanirim forum yasamin hemsirelerinide ameliyat etmis ama kimse bilgi vermiyor sen ameliyat olali 1 yil gecmis ne durumdasin suan memnunmusub tesekkuler

mustafa kemal aksoy.. çoook başarılı. 3 ameliyatı aynı anda oldum. sonuç mükemmel. hiçbir sorun yaşamadım. inanın tv lerde kendi reklamını yapan doktorlardan dahada iyi başarılı. hiç tereddüt etmeyin. pişman olmazsınız. tam 5 yıl araştırıp cesaret edemedim. keşke 5 yıl önce karar verseydim. hayatım değişti..

merhaba ben de mustafa beye burun ameliyatı olmayı düşünüyorum, ameliyat süreciniz nasıl geçti acaba?

Cüneyt Bozkutan uzak durun, Burnumda kikirdak birakmadi, ayrica eski tekniye göre ameliyat ediyor, artik morarmadan, sismeden yeni yöntemlerle göre ameliyat ola bilirsiniz... Eski yöntemlerde Burnunuz Tas gibi oluyor, yeni teknikler ise dogal burnunuz gibi hisedersiniz... Sizi uyariyorum o Adamdan uzak durun

Cüneyt Bozkutan uzak durun, Burnumda kikirdak birakmadi, ayrica eski tekniye göre ameliyat ediyor, artik morarmadan, sismeden yeni yöntemlerle göre ameliyat ola bilirsiniz... Eski yöntemlerde Burnunuz Tas gibi oluyor, yeni teknikler ise dogal burnunuz gibi hisedersiniz... Sizi uyariyorum o Adamdan uzak durun

geçmiş olsun canım cüneyt bozkurt hastalarının pek çoğu mutsuz sanırım, daha önce de kendisi ile ilgili olumsuz yorumları okumuştum. umarım ilerleyen zamanlarda düzelir burnun

X