Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
ay ewt kız bu hava çocuğu gelse de bi rahat etsem sıkıldım yalnız yalnız nereye kadar :KK53::KK53::KK53:

Anlaşılan her ikisi de beni pek sevmemiş :KK70: bu arada tarot kartlarına baktım da kılıç kralı çıkmış. Hava grubunun erkek yönünü temsil ediyor bildiğim kadarıyla kahve falıma destek buldum bak :KK52:

bilmem hiç koçum olmadı ama dikkafalı olduklarını duymuştum :KK1:

teşekkür ederim canım. pek tuttu diyemem işle ilgili şeyler. bakalım bu çocukla bişey olacak mı. yaa bu koç erkekleri nasıl oluyor. pek renk vermiyolar. birden pat diye atlıyolar. şok ediyolar. :KK53:

teşekkür ederim canım. pek tuttu diyemem işle ilgili şeyler. bakalım bu çocukla bişey olacak mı. yaa bu koç erkekleri nasıl oluyor. pek renk vermiyolar. birden pat diye atlıyolar. şok ediyolar. :KK53:

Başlarda çok dengesiz takılıyolar ama biraz uğraşıp yola getirdin mi kedi gibi oluyolar benimkinden biliyorum :KK1: birazcık odun ve kıskanç oluyolar bi de

Başlarda çok dengesiz takılıyolar ama biraz uğraşıp yola getirdin mi kedi gibi oluyolar benimkinden biliyorum :KK1: birazcık odun ve kıskanç oluyolar bi de

Bunlar nasıl yola gelirki. Var mi bi taktik. Fark ettim bi dengesizlik var. Konuşurken başta soğuklar sonra bi bakmışsn değişmiş adam. Görüşelim Bana dedi. hic mesaj atmıyor. Ben mi abartıyorum.Ben atınca havaya girer diye korkuyorum. Bi yerleri kalkar falan :KK1:

Son düzenleme:
Bunlar nasıl yola gelirki. Var mi bi taktik. Fark ettim bi dengesizlik var. Konuşurken başta soğuklar sonra bi bakmışsn değişmiş adam. Bana hic mesaj atmıyor. Ben atınca havaya girer diye korkuyorum. Bi yerleri kalkar falan :KK1:

Bunlar karşılarındakine bi şeyler hissetmeye başlayınca bi dengesizleşiyolar. Benimki başlarda sohbet ederken durduk yere mesajlaşmayı kesiyordu ertesi gün yine samimi davranıyordu. Sonra ben ona olan ilgimi belli ettikçe dengesizlikleri azalarak bitti. Bi de başlarda biraz kapalı kutular ona zaman ver kalbini çalabilirsen sana açılacaktır :KK9: ilgi görmeyi ve şımartılmayı fazlasıyla seviyolar ama dediğin gibi aşırı şımartmamak gerek. Senin burcun ne?

Bunlar karşılarındakine bi şeyler hissetmeye başlayınca bi dengesizleşiyolar. Benimki başlarda sohbet ederken durduk yere mesajlaşmayı kesiyordu ertesi gün yine samimi davranıyordu. Sonra ben ona olan ilgimi belli ettikçe dengesizlikleri azalarak bitti. Bi de başlarda biraz kapalı kutular ona zaman ver kalbini çalabilirsen sana açılacaktır :KK9: ilgi görmeyi ve şımartılmayı fazlasıyla seviyolar ama dediğin gibi aşırı şımartmamak gerek. Senin burcun ne?

Soğuk olan adam birden yumuşadı yalnızım falan diye dertlendi ve görüşelim dedi. Niye görüşmek istiyor ki. Arkadaş olmak için mi yoksa başka şey mi. Ben boğa burcuyum. İlgi göstermeyi de ilgi görmeyi de çok severim. :KK19: nasıl olacak hiç bilmiyorum. Korkutuyor beni. Gerçek niyetini bi bilsem. Mesaj atmasını bekleyim mi ne dersin.

Son düzenleme:
Kizlarrr benim fal ne oldu ??

Bu aralar sevgilini kaybetme,ayrıma korkuları yaşıyabilirsin aranızda ki sorunlardan,gergin görüşmelerden dolayı ama bu sorunlar telafi edilebilir küçük sorunlar.8li vakitte bu sıkıntıların geçecek ve rahatlıycaksın.Şu an hayatındaki kişinin doğru insan olduğun u düşünüyorsun ve evleneceğin kişinin de bu olmasını istiyorsun bununla bir yuva kurmak istiyorsun.Biraz enerji eksikliğin olabilir,biraz yorgunluk olabilir üzerinde.

Sen zaten su an sevgilinle mutlusun ama eskilerden biri gelecek ve kafanı karıştıracak 9lu vakitte veya eylulde.Sen evliliği gerçekten çok istiyorsun ama arada yasanan sorunlar canını sıkıyor,moralini bozuyor hatta zaman zaman acaba evlenirsek mutlu olurmuyuz diye düşünüyorsun.

2li vakitte Aşkta çook şanslı olavcaksı aşırı heyacanlanacağın mutlu olacağın olaylar yaşıycaksın adeta midende keleb ekler uçuşacak heyacandan :)

bn kahve falı bakabiliyorum siz ne bakıyorsanız ona göre anlatacğm

Bende çok iyi iskambil bilirim tarif ettiğim gibi niyetlenirim gerek ama ikimizde ne görürsek söyleyelim net birde ben resim yüklemeyi falan bilmiyorum benim yerime içip kapatıp bakarmısın pişirmeye kahveyi üşenmeden :) :)

Bende çok iyi iskambil bilirim tarif ettiğim gibi niyetlenirim gerek ama ikimizde ne görürsek söyleyelim net birde ben resim yüklemeyi falan bilmiyorum benim yerime içip kapatıp bakarmısın pişirmeye kahveyi üşenmeden :) :)

kahvem olsa üşenmem ama yazlıktan eve döndüm bayram diye yarın akşam döneceğim kalmadı kahvem sabah anlaşsaydık son pişirimliği snn adına niyet ederdm cnm . sn bna baksan bnde sna yrn akşm bksam olur mu :) 2 kezde bakablrm

kahvem olsa üşenmem ama yazlıktan eve döndüm bayram diye yarın akşam döneceğim kalmadı kahvem sabah anlaşsaydık son pişirimliği snn adına niyet ederdm cnm . sn bna baksan bnde sna yrn akşm bksam olur mu :) 2 kezde bakablrm

Tabiki olur . Kupa papazı seninin niyetndeki erkek sinek kızı sensin . Şimdi ikinizin anne adlaryla iyice niyetlen ve mümkünse senin gercek adını bilebilrmyim kağıtları karıştrırken konsantre olmak için

Tabiki olur . Kupa papazı seninin niyetndeki erkek sinek kızı sensin . Şimdi ikinizin anne adlaryla iyice niyetlen ve mümkünse senin gercek adını bilebilrmyim kağıtları karıştrırken konsantre olmak için

annesinin adını blmyrm cnm bnmkini özelden ataym sna niyetimide yazmama gerek var mı ?

Merhaba canım akşama kahve icicem istersen senin yerine de kapatılabilirim sen de bana iskambil bakabilir misin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tamam cnm nyetlendim bn şimdi sofra hazırlıcm çıkmam lazım sn bakıp yazar mısın

Bu adamın alisinden bir erkekte nişan veya evlilik olacak. Bu adam uzak bir yolda yda gidecek hemen. Ortak bir arkdşndan tel veya msjla onunla ilgili haberler alıp kafan karışacak kuruntu yapacaksın. Bu adamın peşinde bir kadın var hatta onunla evlenmek bile istiyo. Bilmiş bir kadın. Eğlenmek için gittiğin bir Cafe gibi bir yerde senin birşeye Can'ın sıkılacak . Önemsiz. Satılmayan bir mülk mal neyse satılıyor çok yakında. Sizin. Adamın sana sevgisi var ama çekimser. Birde de seni çok düşünen başka bir erkek var duygusallığı var sana. Niyetndeki adamla İkinizde buluşmak birbirinizi görmek istiyorsunuz ama yakın zamanda yok buluşma. Senin erkek akrabanın çok üzüldüğü birşey var bayağı sıkıntı yapıyor ama ferahlıyacak biraz sabretsin. ...........:) benden bukadar.

Merhaba canım akşama kahve icicem istersen senin yerine de kapatılabilirim sen de bana iskambil bakabilir misin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Nergiscim sanada bakarım da başka zaman olsa? Sen bana hatırlat benim kafam dalgındır.hepimiz fallarda moral bulup umutlanıyoruz işte:KK66:

X