ALES 2013 Sonbahar

merhabalar, daha önce sınava gırmış arkadaşlar acaba anahtar bıle sokamıyor muyuz ıcerı? tlfn saat cüzdan çanta hersey yasakmış tek başına gelen napacakkk?
inşallah birileri okur msjımı :KK43:
sınava gireceklere başarılar...

yasak anahtar saat hersey yasak almayın yanınıza arkadaslar .. bende annemı tenbııhledim evde ol dıye evde olcak benım ıcın yoksa bende dısarda kalırdım donuste.. ustelık sanırım pasoyuda ıcerı sokmuyorlar benım ılk sınavımda soktular ama arkadasımın sokmamıslar.

merhabalar, daha önce sınava gırmış arkadaşlar acaba anahtar bıle sokamıyor muyuz ıcerı? tlfn saat cüzdan çanta hersey yasakmış tek başına gelen napacakkk?
inşallah birileri okur msjımı :KK43:
sınava gireceklere başarılar...

Arkadaşlar bazen emanetçiler oluyo binaların önlerinde onlara bırakabiliyorsunuz ama bu da ne kadar güvenli tartışılır :/ en doğrusu götürmemek çünkü küpe yüzük kolye cüzdan saat hiç bir almıyorlar kapıda bayan polisler arıyor ben birisinin saçındaki siyah tel tokaları bile çıkardıklarını görmüştüm :KK43:

kızlar nasıl geçti sınavınız???

ben sayısal mantık sorularında zorlandım:KK43:

say1 den 43 say2den 35 sözelden 25 yaptım tek istediğim 70 almak ama olur mu bilmiyorum:KK43:((((

yanlısın yoksa alabılırsn bence... benım berbat gecti baya sorum boş :KK43:((( mat 2 cok zorladı :KK43:(

say1 den 43 say2den 35 sözelden 25 yaptım tek istediğim 70 almak ama olur mu bilmiyorum:KK43:((((

o mantık sorular neydi öyle nasıl zorlandım ve ilk defa bi sınavda süre yetmedi
hele sözelde bi soru vardı şuan hatırlayamıyorum ama çok zorladı
ya bi de sözel sayısal diye işaretliyomuyduk

tek kelimeyle berbat geçti benimki.. lakin sizinki benden daha iyi geçmiş neyse ki.. geçen sınavda say2 de biraz daha fazla vardı benim 82 geldi.. bu sınavdan bu netlerle 80 den aşağı almayacağınızı müjdelerim:)

o mantık sorular neydi öyle nasıl zorlandım ve ilk defa bi sınavda süre yetmedi
hele sözelde bi soru vardı şuan hatırlayamıyorum ama çok zorladı
ya bi de sözel sayısal diye işaretliyomuyduk
benim de süre yetmedi ilkbahardan sonra 2. oluyo.. sözel sayısal ayrı yerleri vardı sınavda karıtırıp yanlış yere işaretledim bi de düzeltmeye uğraştım. oradan biliyorum yani :KK43:(

tam bir fiyaskoydu mat 1 den 3 yada 4 boş olabilir 15 mat2 ,10 sözel soru okuyamadım bile. bakamadım .emekler boşa gitti:KK14:

Son düzenleme:
yanlısın yoksa alabılırsn bence... benım berbat gecti baya sorum boş :KK43:((( mat 2 cok zorladı :KK43:(

ay inşş inşş ama yanlışım illa ki vardır özellikle mat2 de

tek kelimeyle berbat geçti benimki.. lakin sizinki benden daha iyi geçmiş neyse ki.. geçen sınavda say2 de biraz daha fazla vardı benim 82 geldi.. bu sınavdan bu netlerle 80 den aşağı almayacağınızı müjdelerim:)

benim de süre yetmedi ilkbahardan sonra 2. oluyo.. sözel sayısal ayrı yerleri vardı sınavda karıtırıp yanlış yere işaretledim bi de düzeltmeye uğraştım. oradan biliyorum yani :KK43:(

yok seksen mümkün değil alamam çünkü eminim ki yanlışlarım çıkıcak onlarda doğruları götürcek inş yetmiş alırım alamazsam çok kötü günler beni bekliyo:KK43:

çok kötü olmuş karıştırman:KK43:

tam bir fiyaskoydu mat 1 den 3 yada 4 boş olabilir 15 mat2 ,10 sözel soru okuyamadım bile. bakamadım .emekler boşa gitti:KK14:

evt emekler boşa gitti bende çok emek verdim ama sayısalın mantık soruları mahvetti beni,problem olsa çok iyi cözerdim ama mantık ağırlıklıydı

Ben 91 almıştım en son ama yapmak istediklerim için çok düşük
97 almam lazım en düşük ama mümkün değil
3te1i boş desem yalan olmaz
3 saatte yapılacak sınav değil ama yapan yapıyor arkadaşlar...
Bense ne yaparsam yapayım asla yetiştiremeyecegim...

Ben 91 almıştım en son ama yapmak istediklerim için çok düşük
97 almam lazım en düşük ama mümkün değil
3te1i boş desem yalan olmaz
3 saatte yapılacak sınav değil ama yapan yapıyor arkadaşlar...
Bense ne yaparsam yapayım asla yetiştiremeyecegim...

çok iyi almışsın bravo valla,97 falan var mı acaba inanılmaz bi puan bu sınav için bence
ben yetiştiremiyorum o mantık sorularını oysa bi 70 alsam yetiyo bana onu bile alamıyorum :KK43:

ay inşş inşş ama yanlışım illa ki vardır özellikle mat2 de

yok seksen mümkün değil alamam çünkü eminim ki yanlışlarım çıkıcak onlarda doğruları götürcek inş yetmiş alırım alamazsam çok kötü günler beni bekliyo:KK43:

çok kötü olmuş karıştırman:KK43:

evt emekler boşa gitti bende çok emek verdim ama sayısalın mantık soruları mahvetti beni,problem olsa çok iyi cözerdim ama mantık ağırlıklıydı

hep mantık hep mantık soruyu anlamam zaten 1 dakika sürdü çoğunda sonra vakit kalmıyor zaten:KK14:

türkçe den yaptım biraz amaorada da abartmışlar 5 şıklı olması gereken akıcılığı bozan cümle bulma ve cümle oluşturduğunda 3. sırada hangisi vardır gibi sorular 6 şıklı olmuş bu kadar da olmaz:KK47:

97 alan arkadaşı tebrik ederim benim asla yetişmiyor sınavda. oysa evde 2.5 saatte bitiriyordum :KK31:

benim amacım 90 almaktı suya düştü :KK31:

bu kadar çabuk muu kalpten gidicem valla

artık soruları da vermicekmiş ösym

aynen kedine kılıf uyduruyor iyice o yüzden erken olucak diye tahmin ediliyor zaten
bende yandım artık her 5 dakkada bakarım ne oldu diye bugün geçmez artık:KK52:çıkmamış candan ümit kesilmez hesabı :KK50:

X