Ersağ ürünlerini kullananlar ve satış danışmanı olmayı düşünenler buraya

Isteyen olurs geliş fiyatına veririm üye olmak isterseniz de yazabilirsiniz

Yeni oluşmuş tükenmez kalem haricinde damlanın ekstra bir faydasını görmedim . Siz özellikle ne için kullanıyorsunuz ?
Kurumuş kan lekesini çıkarıyor. Beklemiş çay lekesini de çıkarıyor.

Herkese merhaba, Bende ERSAG uyesi ve kullanicisiyim. Bugune dek kullandigim her urunden memnun kaldim. UCRETSİZ UYELİK.İCİN UYE OLMAK İSTEYEN HERKESE YARDİMCİ OLABİLİRİM. DETAYLİ BİLGİLENDİREBİLİRİM.

Ben de kullanıyorum ürünlerini ama her ürününden memnunum diyemem

Ben de kullanıyorum ürünlerini ama her ürününden memnunum diyemem
Ürünleri tam söylendiği şekilde kullanmak gerek. Mesela ben halıma dökülen çayda damla konsantreyi direk üzerine döküp silmiştim. O anda çıktı gibi geldi, sonra baktım kuruduktan sonra lekeler duruyor ve olması gerektiği şekle dönüp fısfıs ile püskürterek sildim. Sonuç harikaa :KK49:

Son düzenleme:
Ersağ kullananmak isteyen arkadaşlar size yardimci olabilirim. Sponsor no:... Uye olduktan sonra sistemden cep numaram gozukuyor ordan ulasabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
merak ediyorum ersağ tüy azaltıcı losyon kullanan var mı? Yani ben 3 aydır yarım bacak ve ayak üstü için kullanıyorum azalışı ayak üstünden anlıyorum ki düzenli kullanmamama rağmen bacaklarımda pek fark edilmese de incelme var gibi ama bu ne kadar sürecek ve tüylerim azalıp da kullanmayı bıraktığımda tüyler eski haline dönecek mi?sabırla daha düzenli mi kullanmalıyım? ve gece gündüz losyonları cildimi yaktı göz çevreme de bu kremlerden sürdüm tahriş etti.şimdi loreal paris göz çevresi kullanıyorum göz çevresi için illaki ersağ göz çevresi ayrı mı alınmalı?bir de cildimi tahriş eden şey acaba hep dove sabun ile yıkardım yüzümü ersağ el köpüğü ile yıkadım diye mi böyle oldu:KK43: bilmiyorum. acil cevap istiyorum lütfen

ersagın urunleri cok guzel ve organık ben hepsını aldım kullanıyorum..uyeolmak ıstersenız sponsorunuz olabılırım..sızde kazanclı cıkarsınız.

Ersağ ücretsiz üyelik için sponsor no:

X