Zehra ablamın büyük aşkı yıllar sonra dünürü olacak :(((

elalum84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2009
290
49
40
Çok sevdiğim içini dışını bildiğim komşum ama kardeşten öteyiz zehra ablamla o yazacak birazdan hikayesini kendi ağzından belki bir yardımınız dokunur.Hasan ilk aşkım uğruna sabahlara kadar ağlayıp yastığımı sırılsıklam eden adam bizim hikayemizin ayrıntılarını başka zaman anlatırım ama şuanda derdim daha da büyük biricik kızım gözümün bebeği hasanın oğluyla aşk yaşıyor ve belki de bizimkinden daha büyük bir aşk ki evlenmemize hiç bir engel yok diyorlar.Durum ise Hasan ben,burak ve Laleden başka bilen yok.

Çok sevdiğim içini dışını bildiğim komşum ama kardeşten öteyiz zehra ablamla o yazacak birazdan hikayesini kendi ağzından belki bir yardımınız dokunur.Hasan ilk aşkım uğruna sabahlara kadar ağlayıp yastığımı sırılsıklam eden adam bizim hikayemizin ayrıntılarını başka zaman anlatırım ama şuanda derdim daha da büyük biricik kızım gözümün bebeği hasanın oğluyla aşk yaşıyor ve belki de bizimkinden daha büyük bir aşk ki evlenmemize hiç bir engel yok diyorlar.Durum ise Hasan ben,burak ve Laleden başka bilen yok.

çok karışık yazmışsınız...hiç anlaşılır değil

Zehra abla komşu olur bu onun hikayesi,Zehra ve Hasan lise aşkı birbirlerini türk filmlerindeki gibi delice severler bişekilde ayrılırlar aynı mahallenin çocukları bunlar hasan yurt dışına gider ve hiç görüşmezler hasan yıllar sonra döndüğünde üç çocuğu olmuştur.Zehra nın kızı Lale ile Hasanın oğlu burak aynı mahallede birbirini görüp aşık olur ve evlenmek istiyorlar,zehranın kocası bu durumu bilse kıyameti koparır.Şuanda evliliğe karşı değil bildiğinde laleyi asla vermez çünkü çok kıskanç bir adam

zehra abla komşu olur bu onun hikayesi,zehra ve hasan lise aşkı birbirlerini türk filmlerindeki gibi delice severler bişekilde ayrılırlar aynı mahallenin çocukları bunlar hasan yurt dışına gider ve hiç görüşmezler hasan yıllar sonra döndüğünde üç çocuğu olmuştur.zehra nın kızı lale ile hasanın oğlu burak aynı mahallede birbirini görüp aşık olur ve evlenmek istiyorlar,zehranın kocası bu durumu bilse kıyameti koparır.şuanda evliliğe karşı değil bildiğinde laleyi asla vermez çünkü çok kıskanç bir adam

valla yukarı tükürsen sakal ,aşağı tükürsen bıyık.çok zor bir durum...
Gencler bırbırlerını sevıyorsa ayırmak olmaz.ama eski aşk küllenedebilir bilemiyorum tabi...adam tekrar yurt dısına çıkmayacakmı.alsın çolugunu çocugunu gitsin:)

ay korkunçç . ben kendimi yerine kouyorum . eskiden çok aşık olduğum biri vardı . benim kızım oldu onun oğlu benim kızımı seviyor . asla müsade etmem . o kızı eve kapatır yinede onun sülalesine vermem . bu konuda çok katı olurum .çünkü canım çok yanmıştı . ama arada bir öfke kin yada bir duyu yoksa sorun olmaz ama varsa kötü olur .

birbirlerini hiç kırmamışlar hasan zehra ablama kıta kıta şiirler yazmış zehrada onun için ağlamaktan sabahları kalktığında yastığı sırılsıklam olurmuş öyle böyle değil lisedeyken hasana bütün okulun kızları bitiyormuş hasanda zehraya hasanın aileside iyi insanlar ama sürekli karşılaşmak zorunda kalıcaklar düşünsenize düğün çocuk v.s.hasanın ailesi hatta sülalesi biliyo bu hikayeyi nolcak ya zehra ablam hergün ağlıyor çok iyi bir kadın kızıma nasıl yaparım bu kötülüğü onları ayıramam ama eşime nasıl yaparım bunu diyor buarada zehra ablam 37 hasan 38 yaşında yani çok genç ikiside

ay korkunçç . ben kendimi yerine kouyorum . eskiden çok aşık olduğum biri vardı . benim kızım oldu onun oğlu benim kızımı seviyor . asla müsade etmem . o kızı eve kapatır yinede onun sülalesine vermem . bu konuda çok katı olurum .çünkü canım çok yanmıştı . ama arada bir öfke kin yada bir duyu yoksa sorun olmaz ama varsa kötü olur .

nefret kin yok ama çok büyük aşk var

Kızlar Halil abim herşeyi öğrendi zehra ablamın kocası kıyametler koptu ne oldu neler.

neden bir konuyu doğru düzgün anlatmazsınız be arkadaşım
eee Halil abin nasıl öğrendi ne oldu bari ona anlat..

Zehra abla komşu olur bu onun hikayesi,Zehra ve Hasan lise aşkı birbirlerini türk filmlerindeki gibi delice severler bişekilde ayrılırlar aynı mahallenin çocukları bunlar hasan yurt dışına gider ve hiç görüşmezler hasan yıllar sonra döndüğünde üç çocuğu olmuştur.Zehra nın kızı Lale ile Hasanın oğlu burak aynı mahallede birbirini görüp aşık olur ve evlenmek istiyorlar,zehranın kocası bu durumu bilse kıyameti koparır.Şuanda evliliğe karşı değil bildiğinde laleyi asla vermez çünkü çok kıskanç bir adam

Ben böyle bir aile tanıyorum.
Üstelik zorla aileler tarafından ayrılmış iki sevgilinin kızı ve oğlu aşık oluyor birbirine.
Vazgeçirmek için kızın annesi çok uğraşıyor ama nafile,evleniyorlar.
Tabii ki kızın babası eski ilişkiyi hiç bilmiyor,halada haberi yok adamın.
Hiç problem yaşamadılar bu konular hakkında,mutlu mesut 15 yıllık evliler.

Konu sahibi, bir zahmet gelsen de doğru düzgün anlatsan keşke.. kim anladı?, nasıl anladı?, ne yaptı?, şimdi ne olacak?

Konu sahibi heyecan yaratmaya çalışıyor. Neler oldu neler falan.. Düzgünce anlatsan

Çok ilginç... Flim gibi kader diye buna denir heralde... Sizin kavuşmanıza nasip olmayan yollarınızı ayıran kader çoçuklarınızın aşkıyla yeniden birleşmiş... Siz beraber olamamışsınız ama inş. evlatlarınız beraber olur , tabi onların sayesinde sizin birbirinize duyduğunuz sonsuz aşk tekrar alevlenir yada külleri savrulup gidermi orasını da zaman gösterir...

huzur sokagı romanına dönmüş
feyza bilale aşık ikise başkalarıyla evlenir
sonra çocukları birbirlerine aşık olur onlar evlenir
ne desem bilemedim valla
Allah yardımcısı olsun

X