Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

canım benimde embriyolar 3. gün donduruldu ve transfer olacağı gün çözüldü... bir tanesini çözüldükten sonra 5. güne tamamlandı ve donduruldu tekrar.
cevapladığın için çok teşekkür ederim canım şimdi baktımda ne güzel mutlu sonuca ulaşmışsın senin adına çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Kızlar, doktor d vitamini testi verdi mi size? birde verdiyse nerde yaptırdınız.? Devlette yapılıyor mu yoksa özele mi gitmek gerekiyor?

kızlar birşey soracağım ama lütfen biri cevaplasın ne zaman soru sorsam gümbürtüye gidiyor kadınlar küulübünde .
kaan beyin hastası olup embriyoları dondurulan arkadaşlar embriyolarınız kaçıncı gün donduruldu ve b,ek soru olarakta eğer üçüncü gün dondurulduysa çözdürüldükten sonra 5 güne kadar beklendimi? çok merak ediyorum bunu :44:

Cycas, benim embriyolarim 5.gun donduruldu. ama 3. gun kaliteli cok embriyo gelismis cesaret edebilmisler. Daha az olsaydi 3. gun dondururduk cozup 5 e giderdik diye bilgilendirilmistim. Durumunuzu Kaan beyin degerlendirmesi uygun olacak sekilde dondurma gunune karar vermesi gerekir.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Kızlar, doktor d vitamini testi verdi mi size? birde verdiyse nerde yaptırdınız.? Devlette yapılıyor mu yoksa özele mi gitmek gerekiyor?

Bigtin,
Ben ozelde yaptirdim. Ama devlet hastanesinde de bakiyorlardir. Gecen gun(carsamba) Kaan beyin Hurriyet Ege de D vitamini ile ilgili kose yazisi cikti mutlaka okuyun derim.

Cycas, benim embriyolarim 5.gun donduruldu. ama 3. gun kaliteli cok embriyo gelismis cesaret edebilmisler. Daha az olsaydi 3. gun dondururduk cozup 5 e giderdik diye bilgilendirilmistim. Durumunuzu Kaan beyin degerlendirmesi uygun olacak sekilde dondurma gunune karar vermesi gerekir.

Tesekkur ederim yayasemin :) benim 6 tane embriyomda 3. Gün donduruldu ama bana kaan bey bu konu hakkında hiçbirşey söylemedi sadece opu günü 3. Gün dondurulduktan sonra sizi ararlar dedi. Bayramdan sonra kontrole gideceğim o zaman soracagim bu konuyu doktor beye simdi sadece çok merak ettim. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bigtin,
Ben ozelde yaptirdim. Ama devlet hastanesinde de bakiyorlardir. Gecen gun(carsamba) Kaan beyin Hurriyet Ege de D vitamini ile ilgili kose yazisi cikti mutlaka okuyun derim.

saolun cycas ve yayasemin...sanırım özel de de 100 tl gibi bi rakam tutuyormuş.:KK50:

Bigtin,

Yasemin ben bulamadım o yazıyı internet tede araştırdım çıkmadı, sen fotosunu çekip koyarmısın ,D vitaminiyle ilgili yazıyı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Irenbe com tr. sayfasinda, once gunese sonra bebeginize kucak acin baslikli makaleyi bulabilirsiniz. Ekleyemedim bir problem olustu. Bende Irenbe nin sayfasinda da oldugunu simdi gordum.

bugun adet oldum Kaan bey pazartesi yada sali gel dedi ama sanirim bekleyemiyecegim yarin ilk is hastanedeyim.. Transfere tahmini 2
3 hafta var sonraki bekleme asil beni dusunduren, hakkimizda hayirlisi..

sizce kaan bozkurt bey mi daha iyi kaan koca mı. 2 tane kaan varmış sanırım

Baslikta kaan bozkurt yaziyo siz gelip o kaanmi bu kaanmi gibi soru soruyorsunuz ve sorduklarinizda kaan bozkurtun hastalari. En basindan beri bir okuyun gercekten hastasi olupta ben memnun kalmadim diyen kac kisi var? Birde boyle bir soru icin irenbenin kendi basligi var ordan sorabilirsiniz burdan cok anlamsiz. Ayrica sizin eski yazidigiz yorumlarda isminiz farkli siz farketmediniz mi?

sizce kaan bozkurt bey mi daha iyi kaan koca mı. 2 tane kaan varmış sanırım

Merhabalar siz sebus09 muşsunuz önceden yazdıklarınıza göre de kaan kocanın hastasısınız ve hamilesiniz. Neden Kaan bozkurt sayfasında böyle bir şey paylaşma ihtiyacı hissettiniz ki? Kaan bozkurt un hastasıyım ben ve şahsen oldukça memnunum. Yani amacınızı tam olarak anlayamadığım için sordum. Hamile olmasanız ve doktor arayışı içinde olsanız anlarım da hamileyken böyle bir şeyi yazmak pek mantıklı gelmedi bana :)

Baslikta kaan bozkurt yaziyo siz gelip o kaanmi bu kaanmi gibi soru soruyorsunuz ve sorduklarinizda kaan bozkurtun hastalari. En basindan beri bir okuyun gercekten hastasi olupta ben memnun kalmadim diyen kac kisi var? Birde boyle bir soru icin irenbenin kendi basligi var ordan sorabilirsiniz burdan cok anlamsiz. Ayrica sizin eski yazidigiz yorumlarda isminiz farkli siz farketmediniz mi?

Yani hamileymiş üstelik tabi yazdıkları doğruysa artık burada da oynadığına göre emin olamadım, bir role bürünmüş sanırım arkadaş. Böyle şeyler yapmaya ne gerek var anlamıyorum. Bunu yapan insan ya fesattır ya da yönlendirilmiştir gibi geliyor bana. Ne kadar lüzumsuz bir iş.

X