Menopoz hiç olmayacak çocuğuma.....

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
aynı sorun ablamda da vardı 29 yaşında, doktor yumurtalıkların yaşlı bir insanınkiyle aynı demişti fsh si çok yüksekti. hepimiz mahvolduk eniştemin bir arkadaşı bir kür tavsiye etmişti onu aldık, soğan suyu ve bir de her akşam hayıt tohumunu havanda dövüp Bir su bardağı suyla kaynatıp (kaynadıktan sonra 15 dk demlenme süresi.) içti. Bir hafta önce tekrar tahlillerini yaptı fsh 6.38 çıktı. hiç bu kadar mutlu olduğum bir an hatırlamıyorum. yani umut her zaman vardır sıkma canını Allah'a dua et yapabileceklerini yap sonra Allah'a bırak inşallah her şey düzelir.

Canim ablanin simdi bebegi var mi?ben de hayit tohumu u 1 ay kullandim biraktim sonra.sogan ve hayitta baska kuruyguladi mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ablanin simdi bebegi var mi?ben de hayit tohumu u 1 ay kullandim biraktim sonra.sogan ve hayitta baska kuruyguladi mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ablam evli değil :KK43: sadece fsh değeri bir ay içinde 35 den 6.38 e düştü evet başka bir kür daha uyguladı aslan pençesinden başka içinde ne var bilmiyorum yemekten bir saat önce ve sonra içiliyor

arkadaşlar ben 39 yaşındayım ilk çocuğum 6 yıldan sonra oldu 13 yaşında şimdi dr sizin çocuğunuz olmaz tüp bebek dediler hiç bir sorunda yoktu arkadaşım bana yumurtlama tarihimi çıkartı 4 gün münasebetten sonra ayaklarımı yukarıya diktim sabaha kadar kalmadım o ay hamile kaldım.aradan yıllar geçdi 2 yıl önce bir düşük oldu hamile kalamıyorum dr gittim fsh değerim 21 küsür çıktı menopoza giriyorsun dedi dünya başıma yıkıldı özel dr gittim sen o tahlile bakma çıkarda inerde dedi ultrasonla muayene etti yumurtalıkların normal güzel çatlamak üzere bu ay hamile kalmazsan önümüzdeki ay klomene başlayalım dedi adetim normal her şeyim normal ben artık hiç umursamıyorum allah verdimmi yumurtası olmayana bile veriyor hz Meryem evlenmeden kocası olalmadımı allahın herşeye gücü yeter ona açılan elleri boş çevirmez bol bol dua edin soğan kürü falan deneyin ben hiç denemedim moralinizi bozmayın kesinlikle çocuğun olmaz diyen dr gelsin baksınlaşında kızım var .

X