Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Kizlar sizler ne zaman dir dusunuyorsunuz ilk gebelik mi olacak yada cocugu olan varmi...
en azindan fikir alisverisi yapmis oluruz....

inşallah inşallah. bende geçen ay böyle hissetmiştim ama olmayınca yıkıldım. o yüzden bu ay fazla kaptırmak istemiyorum kendimi

ben artık laçka oldum bu konuda kendi kendime totem yapıp duruyorum bi yandan kendimi kandırıyorum.. napalım .. olduğu kadar olmadığı kader ama dediğin gibi serin olmak gerek

Kizlar sizler ne zaman dir dusunuyorsunuz ilk gebelik mi olacak yada cocugu olan varmi...
ben altı aydır evliyim. daha önc bi düşüğüm oldu. kürtajdan bi hafta sonra da apandisit ameliyatı olduğum için doktor bikaç ay hamile kalma korun dedi. ilk denememiz geçen ay oldu ama tutmadı. bu ay yeniden deniycez adetim yarın bitiyor. ama ovulasyon günümü tutturmakta zorlandım geçen ay. sanırım ondan olmadı. korkuyorum bu ay da olmaz diye :KK43:

bende yeni katıldım aranıza valla içimi döktüm bu site sayesinde iyi geldi bana beş gün oldu kürtaj olalı ama korunmayı düşünmüyorum.. benide ekleyin bir ekim.. soğan kürüne başlayacam yarın bol bol karanfil tarçn çayı tüketiyorum çörek otuyla sağonada başlayacam yarın.. sizde bilgilerinizi paylaşrsanz sevinirim..:KK28:

bende yeni katıldım aranıza valla içimi döktüm bu site sayesinde iyi geldi bana beş gün oldu kürtaj olalı ama korunmayı düşünmüyorum.. benide ekleyin bir ekim.. soğan kürüne başlayacam yarın bol bol karanfil tarçn çayı tüketiyorum çörek otuyla sağonada başlayacam yarın.. sizde bilgilerinizi paylaşrsanz sevinirim..:KK28:
kürtajdan sonra bana doktorum korunmana gerek yok demişti. ama bazı doktorlar da rahmin toparlanması için üç ay korunun diyor. ama bence korunma. bebeğin en kısa zamanda gelir inşallah. zaten eskiler der ki düşüğün bir ayağı içerdedir :KK34: yanidüşükten kürtajdan sonra hemen hamile kalınırmış

benim ilk hamileliğimin sekizinci ayında tansiyon yüksekliğinden bebeğimi kaybettim bir yıl geçti aradan geçenlerdede kürtaj oldum boş gebelik dedi doktor:KK14:

kürtajdan sonra bana doktorum korunmana gerek yok demişti. ama bazı doktorlar da rahmin toparlanması için üç ay korunun diyor. ama bence korunma. bebeğin en kısa zamanda gelir inşallah. zaten eskiler der ki düşüğün bir ayağı içerdedir :KK34: yanidüşükten kürtajdan sonra hemen hamile kalınırmış

inşallah canım. teşekkür ederim.. benimki boş gebelikti ama ayağı olmazsada kesesi oluşmuştu buda umut işte

benim ilk hamileliğimin sekizinci ayında tansiyon yüksekliğinden bebeğimi kaybettim bir yıl geçti aradan geçenlerdede kürtaj oldum boş gebelik dedi doktor:KK14:

canım geçmiş olsun çok zor olmalı :KK43: ama umudunu kaybetme. yakında bebişlerimize kavuçucaz inşallah:emir_bebek:

haydeeee ağustostan eylule eylulden ekıme topık topık gezcez galıba:18:
benıde ekle cnm bat 5 ekım

Son düzenleme:
ben altı aydır evliyim. daha önc bi düşüğüm oldu. kürtajdan bi hafta sonra da apandisit ameliyatı olduğum için doktor bikaç ay hamile kalma korun dedi. ilk denememiz geçen ay oldu ama tutmadı. bu ay yeniden deniycez adetim yarın bitiyor. ama ovulasyon günümü tutturmakta zorlandım geçen ay. sanırım ondan olmadı. korkuyorum bu ay da olmaz diye :KK43:
folic asid hamileligi kolaylastiriyor diye biliyorum dene istersen...
senin adina cok uzuldum yasadiklarin zor olsa gerek...bende daha onceden 22 haftalik bebegimi kaybetmistim....kanamadan kese yirtilmasindan dolayi rabbim bir daha yasatmasin.....

senin adina cok uzuldum yasadiklarin zor olsa gerek...bende daha onceden 22 haftalik bebegimi kaybetmistim....kanamadan kese yirtilmasindan dolayi rabbim bir daha yasatmasin.....

2 aydır folik asit kullanıyorum canım. inşallah hepimiz yakında güzel haberler alırız

Folic asit hamileliği mi kolaylaştırıyormuş :26:
Ben hamilelikte bebeğin gelişimi için faydalı diye kullanıyıoruz diye biliyordum :44:

Folik asit hamileliği kolaylaştırmıyor sadece boş olan depolarımızı dolduruyor. Bu ise biz gebe kalinca bebegin omur ilik ve sinir sisteminin duzgun olusmasina yardim ediyorr. Hamileliği kolaylaştıran hiç bir gıda ilac yok sadece çalışmayan hormonu buluyor doktorlar ve onu çalıştırıyorlar bizlerde bunu birinden duyunca aaaaa su ilaç gebeliği kolaylastiriyormus diye düşünüyoruz. Sadece kendinize iyi bakın yumurtlama zamaninizi bilin yeter diyor uzmanlar.

Folic asit hamileliği mi kolaylaştırıyormuş :26:
Ben hamilelikte bebeğin gelişimi için faydalı diye kullanıyıoruz diye biliyordum :44:

Folik asit kullanımı gebelikten önce kullanılmaya başlanmalı çünkü depoları dolduruyoruz bebek depoları kullanıyor yazdığı degil vücutta birikeni

Folic asit hamileliği mi kolaylaştırıyormuş :26:Ben hamilelikte bebeğin gelişimi için faydalı diye kullanıyıoruz diye biliyordum :44:
Dogru bebegin sinir beyin gelisimi icin onemli burdaki drlar hamile kalmayi kolaylastirdigini soyluyorlar....

:KK3: günaydın arkadaşlar topik hayırlı olsun İnşallah herkes gebe kalır sağlıkla bebeğine kavuşur. Benide ekleyin lütfen gelmeyesice bat 3 ekim

X