Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

Senden cok güzel haberler bekliyorum bende telefondan giriyorum takip edicem seni muck seni seviyoruz

Canim sabah bi arkadas vardi burda esinin spermleri düşük çıkmış bi ilac kullanmış bidahaki aya yükselmiş seninde eşinin de yükselir Allah'a sığın Allahim yar ve yardimciniz olsun daha fazla bekletmez ins bebisiniz

amiin canım inşallah da eşim daha gitmedi doktora bayramdan sonraya kaldı :KK43: ben de bu arada keçiboynuzu kürü uygulamaya başladım bakalım fayda görecek miyiz...

kızlar canlarım ben birazdan tatile gircem telden girerim ama kumam çok güççç bana da duanızı eksik etmeyin...ben size ara ara durumdan haberdar ederim...şimdiden herkeşe iyi tatiller hayırlı bayramlar.pazartesi oruç tutmayı unutmayın tüm dualarınız o gün kabul olur inş. bu arada yunus a.s. duasını da yapın dilekeriniz ve sıkıntılarınız için ben hepinizi çok öpüyorum Rabbim dualarınızı kabul etsin...:KK5::KK5::KK5::26::26:ha bu arada çok özlüycem ama ben ....:KK5::KK5::KK5: sizi :KK5::KK5::KK5::26::26::26:

iyi bayramlar iyi tatiller canım kendine çok iyi bakkk bizde seni çoook özliycez öpüyorum allaha emanet ol :KK54::KK54::KK54::KK54:

Tsk ederim canjm bende cok sevindim walla

Aminnn canim ins seninkide temiz çıkar alalhkm inanılmaz mutlu oluyo insan

Bu ay turnayi gözünden vvurcam kacari yok :))

Ins yarin sendende güzel haberler alcaz canım yüreğini ferah tut:))

Evet eşim yaptirdi benimkiler temiz çıktı esimjnde temiz darisi size artik

Ayyyy yerim ben senjn o minik sipani yaa bayramdqn spnra tanış bebisinle sağlıklı olsunda :))

:) mikmik evet yumyumu kocama söylemeden yapcam bu ay gecen ay koyu cizginin ertesi günü oldu kocamin nazi yüzünden bu ay olacak pozitif enerji gönderiyorum

Sperm testi canim 7.ayim olacak bu ay

canım sen ne testler yaptırdın hormon ultrasonla muayene dışında tüplere falan baktırdın mı benim bi tüpler kaldı o da bayağı acı veriyomuş ama yaptırcam bi kaç ay sonra e mecburrrrrrr

ah ah... 1 yılda ne kadar çok hamile haberi aldım da bir kere veremedim :KK43: bir de üstüne eşimin değerlerinin düşük olması eklendi ::KK43:

Cnm benimde az kaldi 1 yil olacak 2 ay sonra.ve ben eşim ne durumda onu bile bilmiyorum.olur olur diye bekledik.artik eşimde bi baktiricak bakalim.insallah cnm değerleri yükselir. En cok erkek kisirligindan korkuyorum kadinlara daha cok care var ama allah yinede dermensiz dert vermesin.

amiin canım inşallah da eşim daha gitmedi doktora bayramdan sonraya kaldı :KK43: ben de bu arada keçiboynuzu kürü uygulamaya başladım bakalım fayda görecek miyiz...

benim de eşim geçen akşam keçiboynuzu almış gelmiş ayyy tadı çok kötü ya ağzımda tuhaf oldu sen ne yapıyosun kür nasıl bişey yani ??

Tsk ederim canjm bende cok sevindim walla

Aminnn canim ins seninkide temiz çıkar alalhkm inanılmaz mutlu oluyo insan

Bu ay turnayi gözünden vvurcam kacari yok :))

Ins yarin sendende güzel haberler alcaz canım yüreğini ferah tut:))

Evet eşim yaptirdi benimkiler temiz çıktı esimjnde temiz darisi size artik

Ayyyy yerim ben senjn o minik sipani yaa bayramdqn spnra tanış bebisinle sağlıklı olsunda :))

:) mikmik evet yumyumu kocama söylemeden yapcam bu ay gecen ay koyu cizginin ertesi günü oldu kocamin nazi yüzünden bu ay olacak pozitif enerji gönderiyorum

Sperm testi canim 7.ayim olacak bu ay

canım sen ne testler yaptırdın hormon ultrasonla muayene dışında tüplere falan baktırdın mı benim bi tüpler kaldı o da bayağı acı veriyomuş ama yaptırcam bi kaç ay sonra e mecburrrrrrr

Bilmiyorum 23 tane twst yapıldı bazıları gebelikte yapıliyomus doktorum hepsini aradan çıkaralım dedi hepsi temiz çıktı tüpleri istemedi eger istiyorsan hemen diye dedi tedaviye başlayalım bende Hayır sorunumuz yoksa beklerim dedim ve beklemeye karar verdik :))

Arefe Gününe Mahsus Bazı Amel ve İbadetler:

1- Kurban bayramının dördüncü günü ikindi namazına kadar ,Arefe günü sabah namazından başlayarak erkek-kadın herkes, cemaatle kılsın, yalnız kılsın, 23 vakit farz namazda selam verir vermez, (Allahümme entesselam...) demeden önce, bir kere, vacib olan teşrik tekbirini söylemelidir. "Allahü ekber, Allahü ekber. La ilahe illallahü vallahü ekber, Allahü ekber ve lillahil-hamd" demelidir.
Camiden çıktıktan veya konuştuktan sonra, artık teşrik tekbirini okumak gerekmez. (Halebi)

2- Zilhiccenin ilk dokuz günü (YANİ 2 KADAR SONRA) oruç tutmak sevaptır; fakat Arefe günü oruç tutmak daha çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
"Arefe günü oruç tutana, Âdem aleyhisselamdan, Sûr’a üfürülünceye kadar yaşamış bütün Insanlarin sayısının 2(iki) katı kadar sevap yazılır." [R. Nasıhin]

"Arefe günü tutulan oruç, bin gün [nafile] oruca bedeldir." [Taberani]

"Arefede tutulan oruç, iki bin köle azat etmeye, iki bin deve kurban kesmeye ve Allah yolunda cihad için verilen iki bin ata bedeldir." [T. Gafilin]

"Arefe günü [Besmele ile] bin İhlas okuyanın günahları affolup duası kabul olur." [Ebuşşeyh]

"Arefe günü tutulan oruç, geçmiş ve gelecek yılın günahlarına kefaret olur." [Müslim]

"Arefe günü, kulağına, gözüne ve diline sahip olan mağfiret olur." [Taberani]

"Şeytan, Arefe gününden başka bir günde daha zelil, rezil, hakir ve kinli görülmez." [İ. Malik]

"Allah ü Teâlâ, Arefe günü kullarına nazar eder. Zerre kadar imanı olanı affeder." [Gunye]

"Rahmet kapıları 4(dört) gece açılır. O gecelerde yapılan dua, reddolmaz. Ramazan ve Kurban bayramının birinci gecesi, Berat ve Arefe gecesi." [İsfehani]

"Arefe gecesi ibadet eden, Cehennemden azat olur." [S. Ebediyye]

İbadet olarak ilim öğrenmek en faziletlisidir. İmani kuvvetlendiren eserler, ilmihal okumakla en uygun ilmi öğrenmiş oluruz.

3- Bugünü fırsat bilip dua etmeli! Hadis-i şerifte buyuruldu ki:
"Duanın faziletlisi, Arefe günü yapılanıdır." [Beyheki]

4- Arefe gününü ibadetle, zikirle, tefekkürle geçirmeli, insanlara iyilik etmeye çalışmalı! Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki:
"Arefe gününe hürmet edin! Arefe, Allahü teâlânın kıymet verdiği bir gündür." [Deylemi] (Hürmet etmek, günah işlememekle olur.)

"Arefe günü, kulağına, gözüne ve diline sahip olan mağfiret olur." [Taberani]

Kulağına sahip olmak, gıybet etmemek, kötü söz söylememek,malayani işlerle uğraşmamak ve HARAM OLAN çalgıları dinlememektir. Eğer biz istemeden kulağımıza gelmişse, bize günah olmaz. Gözüne sahip olmak da, haram olan şeylere bakmamak ve mubah olarak baktığı şeylerden ibret almaktır. Diline sahip olmak ise, yalan söylememek, dedikodu etmemek, laf taşımamak, kötü söz söylememek, hatta boş şey konuşmamak, kimseyi diliyle incitmemek demektir. Bunlara riayet eden, Arefe gününü değerlendirmiş olur.

Saol cnn paylasimin icin
Bol bol dua edlim birbirimize

Bilmiyorum 23 tane twst yapıldı bazıları gebelikte yapıliyomus doktorum hepsini aradan çıkaralım dedi hepsi temiz çıktı tüpleri istemedi eger istiyorsan hemen diye dedi tedaviye başlayalım bende Hayır sorunumuz yoksa beklerim dedim ve beklemeye karar verdik :))

gamseee gözün aydın cnm testler temiz çıkmış, artıkın bu ay çok sıkı çalışırsın,gelsin mikmikler:KK52:

benim de eşim geçen akşam keçiboynuzu almış gelmiş ayyy tadı çok kötü ya ağzımda tuhaf oldu sen ne yapıyosun kür nasıl bişey yani ??
kaynayan 2 bardak suyun içine 6 7 tanesini kırarak atıyorum 3 dakika kaynıyor sonra altını kapatıyorum. 20 dakika dinleniyor. sonra akşam yatarken 1 bardak sabah bir bardak içiriyorum. ilk hafta bu şekilde. sonra sadece gece yatarken yarım ölçek yapacağım. saraçoğlunun sitesinde ayrıntılı yazıyor zaten. bir de bir arkadaşımdan duymuştum da pek itibar etmemiştim ama şimdi test düşük gelince alıverdim hemen keçiboynuzunu. baştan içmiyordu ama neyse ki dün gık demeden içti adam :)

Önemli birsey degil cnm herzamanki seyler iste esimin arkadaşının hanimi hamile onunla konuştum da ne zamandir dusunuyosun dedim iste dusunmeye basladik oldu dedi hemen.ve adetleri duzensizdi saat gibi adet oluyorum yaa artik 9 ay olmak istemiyoruuum:KK43:

benm eltim de öyle olmuştu. en başta çok bozulup üzülmüştüm ama şimdi takdiri ilahi diyorum. herkesin kısmeti başka. onun için hayırlısı buymuş. benimki de böyle. belki de Rabbim böyle sınıyor beni bilemeyiz :93:

Kiz sen hala daha isyemiyonmu :)[/QUOTE]

ARTIK İSTİOM YA O YUZDEN DUN AKŞAM.....
TUTMUŞTUR BELKİ DİE HEYECANLIYIM YA

benm eltim de öyle olmuştu. en başta çok bozulup üzülmüştüm ama şimdi takdiri ilahi diyorum. herkesin kısmeti başka. onun için hayırlısı buymuş. benimki de böyle. belki de Rabbim böyle sınıyor beni bilemeyiz :93:

Benim eltim hic istemiyordu birkac sene.ama oldu hemde kazayla tek iliskide.nasip kismet takdir iste.

Önemli birsey degil cnm herzamanki seyler iste esimin arkadaşının hanimi hamile onunla konuştum da ne zamandir dusunuyosun dedim iste dusunmeye basladik oldu dedi hemen.ve adetleri duzensizdi saat gibi adet oluyorum yaa artik 9 ay olmak istemiyoruuum:KK43:

Ayni seyleri yasiyoz tatlim gercekten
Millet dakka bir gol bir ben anlamiyom
Etraftan haber aldikca biz kendimizi beceriksiz ilan ediyoz
Elimizden bisey gelmiyo
Yumurta takibi bilmemne herseyi de yapiyozz
Allahim daha fazla bekletmesin

X