Kahve falıma bakan arkadaşlara tarot falı bakacağım

Ozeci

But I fear tomorrow I’ll be crying
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2012
1.840
237
Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.

Eklentiler

• $2013-09-08 21.30.45.jpg
    $2013-09-08 21.30.45.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 180
  • $2013-09-08 21.30.55.jpg
    $2013-09-08 21.30.55.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 186
  • $2013-09-08 21.31.14.jpg
    $2013-09-08 21.31.14.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 135
  • $2013-09-08 21.31.26.jpg
    $2013-09-08 21.31.26.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 122
  • $2013-09-08 21.31.32.jpg
    $2013-09-08 21.31.32.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 119
  • $2013-09-08 21.31.44.jpg
    $2013-09-08 21.31.44.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 135
  • $2013-09-08 21.33.08.jpg
    $2013-09-08 21.33.08.jpg
    53 KB · Görüntüleme: 148
Kahve falıma bakan arkadaşlara ben de tarot bakacağım. Sorunuzu yazmanız yeterli.

birkere üstünde nazar var.ilk o gözüme çarptı.Yakın zamanda bir tren yolculuğun var.ama çok iyi birşey için yaptığın bir yolculuk olmayacak gibi.canım seni izleyen biri var.gözü senin üstünde.sen bu insan için birşeyleri sırtlanacaksın.biraz problem gibi bunlar.Senden birileri bişeyler bekliyor canım.maddi mi manevi mi anlamadım ama beklentisi olan insanlar var senden.canım tren yolculuğu demiştim bu yapacağın yolculuk iki çocuklu bir insanla ilgili gibi.aileden büyük ihtimalle.canım birde kabarık etekli bir gelinlik gördüm ben.üstü oldukça sade ama etek bayaa kabarık.Aşk çok yakında gibi canım.sen biri için başka insanlarla omuz omuza çarpışacaksın ama kazanan sen olacaksın.

gördüklerim bunlar canım.iskambile de geri dönüş yaptım ona da beklerim :)

ben başak burcuyum.ilişkim yok.ilişki ile ilgili bir tarot rica edicem.:))

Uzun temiz bir akan su çıktı falda bereketli bir döneme gireceksiniz hane çok ferahlayacak.gördüğünüz rüya çok güzel sanki rüyanızda biri sizi elinizden tutup çekecek ve bu rüyanız bir anda gercekleşecek sizde inanamayacaksınız.Sana yüklü bir deve çıktı deve demek hayırlı iş kapısı kısmet demektir.Hayatında büyük bir ferahlama yaşayacaksın sıkıntılarından kurtulacaksın.Hanenizde sevinçli bir kalabalık yaşanacak.Vallahi nişan mı söz mü ikisinden birisi olacak.Sen yakında gidicisin hadi hayırlısı.havlayan bir köpeğiniz çıktı.köpek demek düşman demek ama zararsız bir düşman.size birşey yapamıyor sadece hakkınızda ileri geri konuşuyor.İşinde bir takım sıkıntılar çıktı parasal durumunda biraz bozuk bir kriz yaşıyorsun.Ama önümüzdeki dönemlerde bir ferahlama görünüyor biraz sabır lazım.Kocaman bir kule çıktı falda.Sen aniden bir yükseliş yaşayacaksın ama dikkat etmelisin.Emin adımlar atmalısın.

adım yasemin bekarım.evlilik yakınmı uzakmı nasıl biri olucak.kartlarda ne çıkarsa deyim.teşekkürler.

birkere üstünde nazar var.ilk o gözüme çarptı.Yakın zamanda bir tren yolculuğun var.ama çok iyi birşey için yaptığın bir yolculuk olmayacak gibi.canım seni izleyen biri var.gözü senin üstünde.sen bu insan için birşeyleri sırtlanacaksın.biraz problem gibi bunlar.Senden birileri bişeyler bekliyor canım.maddi mi manevi mi anlamadım ama beklentisi olan insanlar var senden.canım tren yolculuğu demiştim bu yapacağın yolculuk iki çocuklu bir insanla ilgili gibi.aileden büyük ihtimalle.canım birde kabarık etekli bir gelinlik gördüm ben.üstü oldukça sade ama etek bayaa kabarık.Aşk çok yakında gibi canım.sen biri için başka insanlarla omuz omuza çarpışacaksın ama kazanan sen olacaksın.

Bir dilek tut canım :)

İdealist ve mükemmliyetçi bir kişiliğin var canım. Çekingen bir yapın var bu yüzden değerini gösteremiyorsun. Kış aylarına doğru bir ilişki yaşaman olası. Ocak ayı gibi canım. Ve bu kişinin burcu ya da yükseleni ateş grubundan olacak. Yani koç aslan yay. Bu kişiyle ilişkin oldukça kontrollü, uyumlu ve olumlu olacak. Adete birbiriniz için yaratılmışsınız diyebilirim. Çok hızlı başlayacak ve gelişecek bir ilişki bu Genel anlamda oldukça uyumlu olcaksınız ama kavgalardan kaçınmaya çalış çünkü kavgalarınız çok sarsıcı olacaktır. Bu kişi senin ruh eşin olabilir. Dileğin ise gerçekleşecek. Hem de umduğundan daha fazlası ile.

İdealist ve mükemmliyetçi bir kişiliğin var canım. Çekingen bir yapın var bu yüzden değerini gösteremiyorsun. Kış aylarına doğru bir ilişki yaşaman olası. Ocak ayı gibi canım. Ve bu kişinin burcu ya da yükseleni ateş grubundan olacak. Yani koç aslan yay. Bu kişiyle ilişkin oldukça kontrollü, uyumlu ve olumlu olacak. Adete birbiriniz için yaratılmışsınız diyebilirim. Çok hızlı başlayacak ve gelişecek bir ilişki bu Genel anlamda oldukça uyumlu olcaksınız ama kavgalardan kaçınmaya çalış çünkü kavgalarınız çok sarsıcı olacaktır. Bu kişi senin ruh eşin olabilir. Dileğin ise gerçekleşecek. Hem de umduğundan daha fazlası ile.

Bende istiyorum lutfen neden kimse bana bakmiyor lutfen

teşekkür ederiim :))

Uzun temiz bir akan su çıktı falda bereketli bir döneme gireceksiniz hane çok ferahlayacak.gördüğünüz rüya çok güzel sanki rüyanızda biri sizi elinizden tutup çekecek ve bu rüyanız bir anda gercekleşecek sizde inanamayacaksınız.Sana yüklü bir deve çıktı deve demek hayırlı iş kapısı kısmet demektir.Hayatında büyük bir ferahlama yaşayacaksın sıkıntılarından kurtulacaksın.Hanenizde sevinçli bir kalabalık yaşanacak.Vallahi nişan mı söz mü ikisinden birisi olacak.Sen yakında gidicisin hadi hayırlısı.havlayan bir köpeğiniz çıktı.köpek demek düşman demek ama zararsız bir düşman.size birşey yapamıyor sadece hakkınızda ileri geri konuşuyor.İşinde bir takım sıkıntılar çıktı parasal durumunda biraz bozuk bir kriz yaşıyorsun.Ama önümüzdeki dönemlerde bir ferahlama görünüyor biraz sabır lazım.Kocaman bir kule çıktı falda.Sen aniden bir yükseliş yaşayacaksın ama dikkat etmelisin.Emin adımlar atmalısın.

adım yasemin bekarım.evlilik yakınmı uzakmı nasıl biri olucak.kartlarda ne çıkarsa deyim.teşekkürler.

Perize gerçek aşkını girdiğin bir sosyal ortamda bulacaksın. Bu kişi maddi konularda seni tam anlamıyla rahat ettirecek birisi. Ayakları yere sağlam basan, kariyer ve kültür sahibi. Tam bir aile insanı olacak. Başlarda sana soğuk ve mesafeli gelebilir ancak tanıdıkça onun güvenilir bir liman olduğunu anlayacaksın. Kendini evliliğe ve bunun sorumluluğuna hazırlarsan bu kişiyle evlenebilirsin. Kişi için en önemli şey sadakat. Aklını kullanır ve sadık olduğunu ona gösterirsen evlenmeniz kaçınılmaz. Eski sevgiliniz ve olacak olan yeni sevgilinizin benzer yanları mevcut olacak. Tartıştığınız konular, kavga sebepleriniz ve bu kişilerin sosyal yaşamları birbirine paralel olacak. Eski ilişkinizi bitiren, yıpratan tavırlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Olumsuz ya da korku odaklı düşünceleriniz olsa da yeni sevgilinize bağlanmakla ilgili bu kişiyi tanıdıkça sizin için uygun olduğunu anlayacaksınız. Aranızdaki çekim-aşk birlikteliğiniz boyunca devam edecek. Bu kişiyi hayatına çok karmaşık bir dönemde girecek. Kızıgınlıkların , kırgınlıkların ve sorunların hat safhada olduğu bir dönemde. Ve seni tüm sorunların içinden çekip çıkaracak. Onu hayatına katmak için ise biraz daha farklı sosyal ortamlara girmeyi göz önünde bulundurabilirsin.

Bende istiyorum lutfen neden kimse bana bakmiyor lutfen

Canım çünkü başlığa da dikkat edersen kahve falıma bakanlara bakacağımı söylüyorum. Baktığım arkadaşlar da yine dikkat edersen önce benim kahvelerimi yorumladılar.

Canim ben fal bakmayi bilmiyorum ne olur bana da bakarmisin bu seferlik boyle olsun rica etsem cok minnet duyarim sana lutfen

Esimle aram duzelicekmi

Sorunun nedeni sosyal hayatınızdaki değişimler, 3. kişiler ve ayrıca da maddi konular ev değişimi- yeni konut alma gibi bir sıkıntı olabilir. İkinizde kendi başınıza maddi konularda ucu açık davranıyorsunuz ama birirnizin yaptığı harcamalar gözünüze batıyor. Böyle bir çelişkili durumunuz söz konusu. Sorun bir tek sizden kaynaklanmıyor. Ama siz aranızdaki aşka ve sevgiye bağlı kalır ve eşinize de bunu hissettirebilirseniz her şey lehinize çözülecek gibi duruyor. problemi karşı tarafa ya da 3. kişilere yüklemek sizi kurtarmayacak eğer sağduyulu davranı ve kontrolü elinize alırsanız kazanan siz olacaksınız. Eşinizle olan geçmiş deneyimlerinizi hatırlayın ve ona da bunu hatrlamasına çalışın siz sadık bir eş, uyumlu bir partnersiniz her anlamda, merhametli ve cana yakın olan yönünüzü bu kavga gürültüde unutulup gitmesine izin vermeyin. Bu aralar her ikinizinde birbirinizi ihmal etmesi bu sorunların daha da şiddetlenmesine neden olmuş maalesef. Herkes kendi kabuğuna çekilmiş kendini dinliyor. Mevcut srununuza karışan 3. kişiler olabilir. Bir ev ya da şehir değişikliği söz konusu olabilir akabinde. Onlardan uzaklaşmak en iyisi. Ama bu 3. kişiler bağlarınızı koparabileceğiniz türde kişiler değil akraba - yakın aile dostu olma olasılığı yüksek insanlar. Yine de araya mesafe koymakta fayda var. İlişkinizi etkileyen bir takım maddi sorunlar var. İkinizinde akıllıca olmayan kararları bunu iyice yüzeye çıkarmış. İlişkinizde maalesef büyük bir güven eksikliği oluşmuş. Sürmesi için bunu telafi etmeniz gerekecek. Yaptığınız davranışların sorumluluğunu almalı, korkularınızdan kurtulmalı ve kendi hatanız var ise bununla dürüstçe yüzleşmelisiniz. Güven tazelemek zor olsa da çabalarınızın karşılığını alacaksınız.

Son düzenleme:

canım bak sen biraz kötü dönemdesin.nazarın var.sen bi yere gidiceksin ya.ya yavaş yavaş gidiceksin yada önemli bir yol uzun bir yol bu bilemedim şu anda.senin sevgilin var mı? yok bence sen biriyle tanışacaksın.bununla kısa sürede yakınlaşman var.hatta uzun kabarık bir etek gördüm.ileriye dönük olur belki bu iş.canım senin ailevi sorunların olacak.bieşyler peş peşe gelicek hep.sen çok nazara gelen birisin.ailende çok nazarlayanda var seni.bir ara üzülüp düşüncelere dalıcaksın.bu kadar görebildim.
canım benim esk isevgilimle durumuma bakar mısın bu seferde:))
ben beyaz tenlı kızıl saçlı ela gözlü akrep burcuyum.oda esmer koyu renk saçlı kahverengi gözlü koç burcu.aynı boydayız.çok özledim onu:KK43:

X