2014 İzmir Gelinleri ve tatlı telaşları

aynen canım yarın gidicez inciraltındaki kır düğünü olan yerlere. ne zormuş salon işi birde bornovadayım ben buradaki salonları hiç beğenmedim, smyrna körfez var içinde hiç bişi yok 11 bin dediler oda 800 lira samdan ekledi içine. dediğim gibi locca garden a bayıldım 12 bin birde 1750 lira fotoğrafçı var dedi bakalım, forumu okuyordum şimdi, fotoğrafçıların anlaşmalı kuaförleri varmış oyle yerler daha mı uygundur sizce?

uygun olabilir canım.
ama genelde kır düğünlerinde her şey dahil bir sistem var.

Koşturmaca devam ediyor.
bugün halılarımı seçtim canım. insan kararsız kalıyor gerçekten.
sen ne durumdasın?

hayırlı olsun tatlım, bizde salonumuzu ayarladık. cok tartısmalı işler gercekten 8 eylül istiyordum 18i boşmus o tarihi tuttuk. hayırlısı dedim bakalım. bende davetiye bakıyorum aradan cıksın istedim. sen nasıl sectin halıları =) birde nasıl bir sıraya soktun ev yerleşimini =)

hayırlı olsun tatlım, bizde salonumuzu ayarladık. cok tartısmalı işler gercekten 8 eylül istiyordum 18i boşmus o tarihi tuttuk. hayırlısı dedim bakalım. bende davetiye bakıyorum aradan cıksın istedim. sen nasıl sectin halıları =) birde nasıl bir sıraya soktun ev yerleşimini =)

sağol canım. sana da hayırlı olsun.
davetiye için tavsiye verebilirim canım.
halılarımı genelde pastel renklerden seçtim.
pudra pembesi ve açık renk ağırlıklı oldu.
Ev yerleşimine önce mutfaktan başladık. çeyizlerimi açıp makinede yıkayıp yerleştiriyoruz.
yarın kısmetse perdeler gelecek.

kokteyl mi, yemekli mi yoksa normal düğün mü canım?
güzel geçer elbette. benim de inciraltında düğün yerim. şehri garden sırasında. :KK34:
Kokteyl olarak anlastik tatlim. Haftaici persembe gunu bu yuzden haftaici kokteyl yapmiyorlarmis. Hersey gonlumuzce olur umarim. Iyi gunlerde kullan tum guzel esyalarini:KK66: senin dugunun nerede. Valla biz okadar çok salon dolastikki samimi buldum burayi oylelikle anlastik

kokteyl mi, yemekli mi yoksa normal düğün mü canım?
güzel geçer elbette. benim de inciraltında düğün yerim. şehri garden sırasında. :KK34:

Kokteyl olarak anlastik tatlim. Haftaici persembe gunu bu yuzden haftaici kokteyl yapmiyorlarmis. Hersey gonlumuzce olur umarim. Iyi gunlerde kullan tum guzel esyalarini:KK66: senin dugunun nerede. Valla biz okadar çok salon dolastikki samimi buldum burayi oylelikle anlastik

Yani hafta sonu yemekli yapiyorlarmis hafta ici kokteyl. Telefondan giriyorum yanlis yazmisim:KK66:

benim de kısmetse kokteyl saklı bahçede canım.
anladım canım haftaiçi olacak düğünün. hayırlı uğurlu olsun. :)

Son düzenleme:
davetiyelerden bunu begendim ama bakalım begenicekmisiniz:)

Eklentiler

• $70783-1-600x600.jpg
    $70783-1-600x600.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 113
  • $70783-3-600x600.jpg
    $70783-3-600x600.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 106
güzel canım fakat bir kaç model daha değerlendir. bu sene kurdeleli davetiyeler revaçta.
benimki de pembe kurdeleli.

aynen tatlım. bunu nişanlım begendi diyebilirim aslında daha cok karikatürlülere bakıyordum sünnet mi yapıyoruz deyince ortak bir karar yapalım dedik ortaya bu cıktı:)

ben de ayakkabı için kesinlikle studio rain' i öneririm..benim ayakkabım studio rain ve ilk gördüğüm andan itibaren kendisiyle büyük bir aşk yaşıyorum:))
ve çok rahatlar..tavsiye ediyorum..google studio rain yazın ve bakın derim...:KK54:Eki Görüntüle 1016117
benim ayakkabılarım ekteki resimdekinden:)

ayakkabıların çok güzel, bayıldım :-) hayırlı olsun şimdiden...

ben daha ayarlayamadım canım.
deniz kükrekol nasıl canım? fiyatı iyiymiş gerçekten.
Alsancakta osça var. ben agoradaki osçaya sorduğumda saç ve makyaj 700 demişlerdi.

mac te önce prova makyajı yaptırıyorsun, 600 TL. 600 TL lik hediye çeki veriyorlar ve düğün makyajını da hediye ediyorlar. yani makyajı bedavaya getirebilirsiniz. 600 tl lik makyaj ürünü de cabası. tavsiye ederim. bursada evleneceğim için yaptıramıyorum, bilginize kızlar :-)

mac te önce prova makyajı yaptırıyorsun, 600 TL. 600 TL lik hediye çeki veriyorlar ve düğün makyajını da hediye ediyorlar. yani makyajı bedavaya getirebilirsiniz. 600 tl lik makyaj ürünü de cabası. tavsiye ederim. bursada evleneceğim için yaptıramıyorum, bilginize kızlar :-)

ben makyözümü tuttum canım 200 liraya. diğer arkadaşlar düşünebilirler dediğin gibi. :KK34:

X