2013 / 2014 Güz Dönemi Açıköğretim Ders Çalışma Sayfası

kızlar bütünleme sınavı var mı ben karacan akademiden nokta atış soruları alıştım yanında küçük bir kitapçık verdiler orada bütünleme sınavının olacağı yazıyor yani biz şimdi bu dönem sonu için sınava gireceğiz mi?

Bildiğim kadarıyla yok decemberciğim, ama aöf bu, geçen sene de tek ders sınavı yapmışlardı, belli olmaz yani, belki de karar alıp yaparlar...

Bildiğim kadarıyla yok decemberciğim, ama aöf bu, geçen sene de tek ders sınavı yapmışlardı, belli olmaz yani, belki de karar alıp yaparlar...

Bende şaşırdım okuyunca birden . aslında olsa ne güzel olur .inşallah yaparlar canım . o tek ders sınavı hala geçerli mi?

selam kızlar

açıköğretim benim bu okulu bitirmemi istemiyor galiba .

3 saatlik uykuyla gittim hep çalıştım derslere ama yok bende sorun var galiba ya :KK14:

iyi uyumuşun gene kız ben yarım saat uykuyla gittim cumartesi pazar günü 3 saat nasıl geldi biliyonmu kış uykusuna yatmış yaz gelipte uyanmış gibi oldum valla :KK1:

Arzuuuuuuuuuuuuuuuuum :KK19:

Ohhh bitti nihayet . Öyle ya da böyle bitti ya . İngilizceden ağlar mıyız güler miyiz inan onu bile bilmiyorum , yaptım bir şeyler ama ne yaptın aus de , bilmiyorum :KK1:

Sağlamdı sorular harbiden .

zaten bitmiş olmasının yoğun ferahlığı dışında bişey hissetmiyorum.. :26: ingilizce tam fiyaskoydu benim ya atarken bile iki şık arasında kaldım :KK1:

Merhaba bayanlar :KK3: herkese geçmiş olsun. İyi kötü atlattık çok şükür. Benim inkılap hariç diğerleri iyi sayılır. İnşallah arapça dan geçer not alacağım :KK9: yani öyle görünüyor öylr umut ediyorum :KK9: bugün temizliğe başladım artık bir hafta yaparım malum kaç haftadır yapmıyorum . Haftaya da arpça ya çalışmaya başlamayı düşünüyorum. İnşallah .... iki tane arapça beni bekliyor diğer dönem. :KK15::KK15:

iyi uyumuşun gene kız ben yarım saat uykuyla gittim cumartesi pazar günü 3 saat nasıl geldi biliyonmu kış uykusuna yatmış yaz gelipte uyanmış gibi oldum valla :KK1:

zaten bitmiş olmasının yoğun ferahlığı dışında bişey hissetmiyorum.. :26: ingilizce tam fiyaskoydu benim ya atarken bile iki şık arasında kaldım :KK1:

ben pazar sabahı çok kötüydüm vücudum alışkın değil kuzum halsizlik baş ağrısı yapıyor bende uykusuzluk . okuduğumu da anlamıyorum bu sefer.

Ayyy, aynı benimki....:KK1: Beni almaya gelmişler oğlanla, daha arabaya bindim; eee tamam artık, kapandı bu sınav durumu şimdi dünyaya dön dedi.:KK1: Dur dedim daha, evde sorulara bakacağım.:KK1: Gözlerini deviriverdi hemen...:KK1:

Hani sınavdan önce sana senin sınav stresini çekemem bir dönem daha demişti, hatırlatmak gibi olmasın.:KK1: O sandım ben de, ama demek ki bizimkilerin canına tak etmiş şurada iki gün çocuğa bakmak, ya biz ne yapalım, bir de çok yoruldum diyor.:KK1:

Aaa bak hemen akşam kitap okumaya başladım, zevkle, yayıla yayıla...:KK1: Ben mavi kapaklı görmek istemiyorum mümkünse bir süre...:KK1:

Heeee iyi oldu hatırlattığın unutmuştum bak onu , gıcıklığıma gıcıklık eklendi şuan :KK52:

Temizlik arası verdim , temizlik denmez daha doğrusu bugün sadece toplama toparlama ve çamaşırlar .:KK6:

asuneca canım ıkıncı donem harc en son ne zaman kadar yatıyordu

Bilmiyorum canım , daha vakit var ama haber veririm öğrendiğimde .

selam kızlar

açıköğretim benim bu okulu bitirmemi istemiyor galiba .

3 saatlik uykuyla gittim hep çalıştım derslere ama yok bende sorun var galiba ya :KK14:

Ben günlerdir 1 saat uyuyorum canım ya , çok mu kötü geçtiler :26:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Aynı ben , lan aus dedim kendime zaten atacaksın ne düşünüyorsun :KK1:

Ama yok aklıma bir bilgi kırıntısı gelir diye bende düşündüm ing de .

Merhaba bayanlar :KK3: herkese geçmiş olsun. İyi kötü atlattık çok şükür. Benim inkılap hariç diğerleri iyi sayılır. İnşallah arapça dan geçer not alacağım :KK9: yani öyle görünüyor öylr umut ediyorum :KK9: bugün temizliğe başladım artık bir hafta yaparım malum kaç haftadır yapmıyorum . Haftaya da arpça ya çalışmaya başlamayı düşünüyorum. İnşallah .... iki tane arapça beni bekliyor diğer dönem. :KK15::KK15:

Merhaba canım . Sana da geçmiş olsun . Evet hepimizi b.. götüren evler bekliyor şuan :KK52:

İnşaAllah inkılaptan da geçecek kadar not alabilirsin . Dönem uzamadan biter gider .

Yine bildiğim kadarıyla sadece geçen seneye mahsustu, ama bu sene de yaparlar mı, Allah bilir...

Kişiye özel muamele gibi olmuş aöfün yaptığı , geçen seneye mahsus bu sene avucunu yala :KK20::KK20:

Şaşırdım yok tabii ki aöf söz konusu olunca.

Heeee iyi oldu hatırlattığın unutmuştum bak onu , gıcıklığıma gıcıklık eklendi şuan :KK52:

Temizlik arası verdim , temizlik denmez daha doğrusu bugün sadece toplama toparlama ve çamaşırlar .:KK6:

Bilmiyorum canım , daha vakit var ama haber veririm öğrendiğimde .

Ben günlerdir 1 saat uyuyorum canım ya , çok mu kötü geçtiler :26:

Merhaba canım . Sana da geçmiş olsun . Evet hepimizi b.. götüren evler bekliyor şuan :KK52:

İnşaAllah inkılaptan da geçecek kadar not alabilirsin . Dönem uzamadan biter gider .

ingilizce3 berbattı niye bu kadar zor oluyor nasl verecem bilmiyorum 2-3 derssim iyiydi ama işte belli de olmaz yinede sonuçlara bakıcaz ablacım .

nasıl dayanıyorsunuz benim vücudum kaldırmıyor işyerinde çalışamıyorum bu sefer algılama sorunu yaşıyorum zor oluyor açıkçası.

herkese önerim iş hayatına atılmadan okulu bitirmek en azından kafan rahat oluyor

ben o kadar geriliyorumki işin stresi çok fazlasıyla ,birde sınav stresi , inanılmaz bir kaşıntı başladı bende heryrim kabarıyor yanii

ben pazar sabahı çok kötüydüm vücudum alışkın değil kuzum halsizlik baş ağrısı yapıyor bende uykusuzluk . okuduğumu da anlamıyorum bu sefer.

bilirim kuzucuğum bende hiç sevmem uykusuzluğuda işte mecbur kalınca.. üstelik yattımda uyuyamadım düşünsene yarım saat ancak sızabildim cumartesi onunla hem sabah hem öğleden sonra sınava girdim.. girmeden uyardım valla hocayı uyursam bi dürtükleyiver diye :KK1:

olsun düşünmek iyidir biz iyisini yaptık en azından ölçülü attık demi ama :KK52:

ingilizce3 berbattı niye bu kadar zor oluyor nasl verecem bilmiyorum 2-3 derssim iyiydi ama işte belli de olmaz yinede sonuçlara bakıcaz ablacım .

nasıl dayanıyorsunuz benim vücudum kaldırmıyor işyerinde çalışamıyorum bu sefer algılama sorunu yaşıyorum zor oluyor açıkçası.

herkese önerim iş hayatına atılmadan okulu bitirmek en azından kafan rahat oluyor

ben o kadar geriliyorumki işin stresi çok fazlasıyla ,birde sınav stresi , inanılmaz bir kaşıntı başladı bende heryrim kabarıyor yanii

İng 3 e eğer gözdenin açtığı başlıktaki özetlerden sağlam çalışılsa idi 50 altında hiç birimiz almazdık , ben çok çalışamadım ama onun dershaneden alıp burada paylaştığı özetler hep sınavda çıktı , keşke daha çok zaman ayırsaydım .:KK31:

bilirim kuzucuğum bende hiç sevmem uykusuzluğuda işte mecbur kalınca.. üstelik yattımda uyuyamadım düşünsene yarım saat ancak sızabildim cumartesi onunla hem sabah hem öğleden sonra sınava girdim.. girmeden uyardım valla hocayı uyursam bi dürtükleyiver diye :KK1:

olsun düşünmek iyidir biz iyisini yaptık en azından ölçülü attık demi ama :KK52:

He ben birde pragraflardaki ikili diyaloglarda boşluk doldurma var ya , onları konuşur gibi yapmadan anlamıyorum , tabii sınavda bunu sessiz yapmak zorundaydım :KK53: aynen deli gibi yani :KK8::KK8:

olsun dolmam geçecek kadar not alalım da yeter bize ya..:KK34:
Allahım emeklerimizi boşa çıkarmaz inş canım benim...
hayırlıs dolmam inş iyi gelir sonuçlar cumartesi günkü iyiyidi de pazar için seninle aynı durumdayım canım..:KK31:
nazar değmesin sonuçları bekleyelim demi:KK52:

sen olmasan kim cevap verecek bana canım arkadaşım...:KK19:
kocaman öpüyorum seni:KK54::KK54:

Benim de tek isteğim o hevicim mezun olacak kadar alıyımda gerisi önemli değil kalkıp onur belgelerinde gözüm hiç yok :KK35:
Daima cvp veririm ayıp ettin hevim es geçmem :KK42::KK55:
Ben de bi sürü öpüyorum :KK54:

Tatlım ne yaptın ? Nasıl geçti , yazmamışsın :26:

Canım ya , erteleyemedin mi misafirleri , tam sınav üstü :KK20:

Açıkcası bazı insanlar bizim gibi çoluk çocuk sahibi kadınların sınavlarını pek önemsemiyor , ne sınavı ya moduna giriyor ama ben gelmek isteyenlere kibarca bu hafta sınavlarım var , haftaya görüşelim dedim .

Sana da geçmiş olsun tatlım .

Eşitlemek benimde yaptığım bir şey . Ama bu sınavda ilk kez çok vaktim kaldı baktım eşitleyeceğim diye fazla kurcalamaya başladım bende çıktım hemen sınavdan :KK1:

Dolmam :KK16:

Ahım şahımı boş ver , geçecek kadar topladıysan yeter be tatlım .

Bende dün tutuştum , sınav yerleri geçen sefer ki ile aynıydı , bende pek dikkat etmedim . Dün bir gittim okul okul değil :KK53:

Bir panik bende , eşim diyor tamam kampüs burası bu değilse yandaki bina ama ben panik mod :KK9:

Hevim balım :KK16:

Pazar günü zor mu geçti ? Ben bu sınavlarda en çok şeye rastladım , sorular kolayda olsa , cevaplar acayip kafa karıştırıcıydı , özellikle son iki seçenekler yazı tura attıracak cinstendi .

Neyse geçti gitti canım , hayırlısı .

Arzuuuuuuuuuuuuuuuuum :KK19:

Ohhh bitti nihayet . Öyle ya da böyle bitti ya . İngilizceden ağlar mıyız güler miyiz inan onu bile bilmiyorum , yaptım bir şeyler ama ne yaptın aus de , bilmiyorum :KK1:

Sağlamdı sorular harbiden .

Benim ahım şahımdan kastim geçecek kadar puan toplama seferberliğimdi ausum :KK8:
Dıdım dıdım puanlar ve tam da topladım sayılmaz ausum ya hatırlayamadıklarımda vardı bilemiyorum onun için inşallah toplayabilmişimdirde bitmiştir bu kabus gerçi bi de bunun baharı var ama en azından güz dönemi kapayaydıkta :KK55:
Senin iyi geçmiş hepsinde geçerim demişsin :KK9::nazar:
Çok sevindim gözün aydın ausum :KK16:

Benim ahım şahımdan kastim geçecek kadar puan toplama seferberliğimdi ausum :KK8:
Dıdım dıdım puanlar ve tam da topladım sayılmaz ausum ya hatırlayamadıklarımda vardı bilemiyorum onun için inşallah toplayabilmişimdirde bitmiştir bu kabus gerçi bi de bunun baharı var ama en azından güz dönemi kapayaydıkta :KK55:
Senin iyi geçmiş hepsinde geçerim demişsin :KK9::nazar:
Çok sevindim gözün aydın ausum :KK16:

Sağol tatlım benim :KK16:

Sende geçersin ya toplamışsındır o kadar öyle düşünüyorum :KK34:

Senin bu aralar canın mı sıkkın bana mı öyle geliyor :26: Yoksa pepeelik bir hal oldu da ben mi farketmedim :KK14:

ben sistemden baktım tarıhler bu sekılde gorunuyor asuneca
2013 - 2014 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ
Kayıt Yenileme Tarihi 24 Şubat – 07 Mart 2014
Ara Sınav Tarihi 19 – 20 Nisan 2014
Dönem Sonu Sınav Tarihi 07 – 08 Haziran 2014

herkese geçmiş olsun diyorum.bir dönemi daha atlattık.ben finallere çok çalışamadım :KK50: zaten şu aöf ye girdiğimdem beri tam tekmil çalışıp giremedim nedense bende mi var bir anormallik anlayamadım.geçebileceğimi pek sanmıyorum ama inşallah hepimiz geçeriz.ben 2 yıllık diplomayı almayı düşünüyorum kızlar bu ara çok zorlanıyorum okul iş ev çocuk olunca.ve bu yıl son şansımdı geçemezsem okulu bırak diyor eşim :KK50: ben buna rağmen çalışamadım.aile apartmanında oturuyoruz eve gidiyorum kv ve eltim izim evde çocuğa baktığı için.yemek yapıyoruz yemekten sonra bakıyorum gitmiyorlar e bende çay demliyorum saat oluyor 12:00 evlerine gidiyorlar e ben o saatten sonra ne çalışacağım yarın iş var zaten.hep plan yapıyorum işteyken eve gidince şu kadar ünite bitiririm diye ama olmuyor.son günlerde çalışamadıkça sinirlerim çok bozulmuştu.eşime sardım resmen :KK50: işte benim bir dönemim çalışamamakla böyle geçti:KK50:

Merhaba KK'nın güpgüzel hatunları :21::21:

Nasılsınız? Sınavlarınız çoktanda güzel olsun ve sonuçlar çoktanda güzel gelsin inşaALLAH(C.C)...(amin..) :KK16::KK16::KK16:

Bana gelince sınavım hakkında yorum bile yapmayayım :26: Cumartesi sınava ateşli girdim , neredeyse kağıdı boş verip çıkacaktım kendimi iyi hissetmedim bekleyip toparlanmaya çalıştım biraz düzelince yapabildiğimi yaptım :2: pazar günü de karın ağrısı ile girdim öyle neyse ben dert etmiyorum , elimden geleni yaptım çalıştım içim rahat , olanlar benim elimde değildi...
ALLAH(C.C)'ım büyük vardır bir hayrı bu işinde :KK16::KK16::KK16:

Ausum :KK23:
Dolmam :21:
Biberonum :21:
gözdem:21:
gazelim:21:
hevim :21:
Arzucum:21:
decembercim:21:
dreamcım:21:
fountaincim :21:
Ve tüm topik arkadaşlarım hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum :KK16::KK16:

ben sistemden baktım tarıhler bu sekılde gorunuyor asuneca
2013 - 2014 ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ
Kayıt Yenileme Tarihi 24 Şubat – 07 Mart 2014
Ara Sınav Tarihi 19 – 20 Nisan 2014
Dönem Sonu Sınav Tarihi 07 – 08 Haziran 2014

Bende bakacaktım canım , tamamdır 1 ay serbestiz demek .

herkese geçmiş olsun diyorum.bir dönemi daha atlattık.ben finallere çok çalışamadım :KK50: zaten şu aöf ye girdiğimdem beri tam tekmil çalışıp giremedim nedense bende mi var bir anormallik anlayamadım.geçebileceğimi pek sanmıyorum ama inşallah hepimiz geçeriz.ben 2 yıllık diplomayı almayı düşünüyorum kızlar bu ara çok zorlanıyorum okul iş ev çocuk olunca.ve bu yıl son şansımdı geçemezsem okulu bırak diyor eşim :KK50: ben buna rağmen çalışamadım.aile apartmanında oturuyoruz eve gidiyorum kv ve eltim izim evde çocuğa baktığı için.yemek yapıyoruz yemekten sonra bakıyorum gitmiyorlar e bende çay demliyorum saat oluyor 12:00 evlerine gidiyorlar e ben o saatten sonra ne çalışacağım yarın iş var zaten.hep plan yapıyorum işteyken eve gidince şu kadar ünite bitiririm diye ama olmuyor.son günlerde çalışamadıkça sinirlerim çok bozulmuştu.eşime sardım resmen :KK50: işte benim bir dönemim çalışamamakla böyle geçti:KK50:

Yahu sanki annemim hayatını okudum , o da çalışırken babaannem ve o dönem halam abime bakarmış bizim evde . Akşam gelince yemden içmeden evlerine gitmezlermiş bir de üstüne başka misafirler :KK52:

Ben resti çekerim canım , tamam çocuğuma bakıyorlar eyvallah , Allah razı olsun da yeme-içme neredeyse konaklama bedava diye de her gece hem de çalışan bir kadına yapılmaz ki . Sinirlendim çok ben ya :KK47:

Sınavların da umarım iyi geçmiştir.

Nasılsınız? Sınavlarınız çoktanda güzel olsun ve sonuçlar çoktanda güzel gelsin inşaALLAH(C.C)...(amin..) :KK16::KK16::KK16:

Bana gelince sınavım hakkında yorum bile yapmayayım :26: Cumartesi sınava ateşli girdim , neredeyse kağıdı boş verip çıkacaktım kendimi iyi hissetmedim bekleyip toparlanmaya çalıştım biraz düzelince yapabildiğimi yaptım :2: pazar günü de karın ağrısı ile girdim öyle neyse ben dert etmiyorum , elimden geleni yaptım çalıştım içim rahat , olanlar benim elimde değildi...

Canım betülüm ya , ah sendeki şu tevekkülün çeyreği bende olsa :KK17:

Geçmiş olsun canım öncelikle , umarım sınavlardan da yeterli notu alırsın .

Ben geçiyorum hepsinden bugün yarım yamalak bir hesap yaptım , hatırlamadığım 4-5 soruya rağmen çoğu dersten 60 ı buldu notum .Bir tek İngilizcem muamma.

Bende bakacaktım canım , tamamdır 1 ay serbestiz demek .

Yahu sanki annemim hayatını okudum , o da çalışırken babaannem ve o dönem halam abime bakarmış bizim evde . Akşam gelince yemden içmeden evlerine gitmezlermiş bir de üstüne başka misafirler :KK52:

Ben resti çekerim canım , tamam çocuğuma bakıyorlar eyvallah , Allah razı olsun da yeme-içme neredeyse konaklama bedava diye de her gece hem de çalışan bir kadına yapılmaz ki . Sinirlendim çok ben ya :KK47:

Sınavların da umarım iyi geçmiştir.

Canım betülüm ya , ah sendeki şu tevekkülün çeyreği bende olsa :KK17:

Geçmiş olsun canım öncelikle , umarım sınavlardan da yeterli notu alırsın .

Ben geçiyorum hepsinden bugün yarım yamalak bir hesap yaptım , hatırlamadığım 4-5 soruya rağmen çoğu dersten 60 ı buldu notum .Bir tek İngilizcem muamma.
[/QUOTE

İnşallah hepimizin iyi geçmiştir canım dediğin gibi Allah razı olsun da böyle de olunca olmuyor ki biliyorlar sonuçta sınavlarım olduğunu.ayrıca oğluma parayla bakıyorlar canım.eşimden çıkartıyordum sinirimi.inan bana eşimle yalnız kalamıyoruz:KK50:

canım benim çok geçmiş olsun inşallah iyi notlar alırsın en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle

X