aşılama sonrası gebelik belirtileri...

Bugün hastalandım bir dahaki sefere inşallah senin ne oldu test falan yaptın mı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

tekrar aşılama yapcakmısın hayırlısı olsun ne diyelim
benim 10. günüm henüz ve dün gece ilişki sırasında karnımda bi ağrı oluştu ilişkiyi bıraktık ve wcye gittim peçeteye kan geldi onu görünce korktum zaten sabaha kadar doğru düzgün uyuyamadım sabah doktoru aradım zorlamayla olmuş olabilir hala devam etmiyosa bi sorun yoktur dedi

tekrar aşılama yapcakmısın hayırlısı olsun ne diyelim
benim 10. günüm henüz ve dün gece ilişki sırasında karnımda bi ağrı oluştu ilişkiyi bıraktık ve wcye gittim peçeteye kan geldi onu görünce korktum zaten sabaha kadar doğru düzgün uyuyamadım sabah doktoru aradım zorlamayla olmuş olabilir hala devam etmiyosa bi sorun yoktur dedi

Yapcaz cnmda bir ay bekliyelim dedik bu ay kendiniz deneyin dedi doktorun doğru söylemiş cnm takılma inşallah senden güzel haberler alırız

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

sizler gibi bende cok uzun zaman forumdan gebelik belirtilerini araştırıp durdum.o zamanlar kendime bir söz verdim eğer bir gün hamile kalırsam belirtilerimi gün gün paylaşacaktım.cok şükür ki rabbim nasip etti ilk aşılamamda hamile kaldım...buyrun gün gün gebelik belirtilerim.
aşılama günü:herhangi bir kanamam olmadı cok hafif belli belirsiz ağrım vardı.aşılamadan sonra dr kaldırmadı 2 saate yakın dinlendim.
1.gün: belli belirsiz ağrı devam etti
2.gün:ağrı ara ara oldu
3.gün:hiç bir şikayetim yoktu
4.gün:kasıklarımda batmalar başladı.bunu kıl çekilmesi gibi tarif edebilirim
5.gün:batmalar devam etti,iştahım açıldı ancak kullandığım progestanın etkisimi bilmiyorum
6.gün:batmalar devam etti,kabızlık basladı,iştahım açıktı,akıntı başladı
7.gün:eğilip kalktığımda kasığımda bilye gibi birşey vardı sanki ani hareketlerde acıyordu.
8.gün:batmalar,kabızlık,oburluk devam etti.akıntı arttı
9.gün:yürürken falan yorulmaya başladım,diğer belrtiler devam ediyordu
10.gün:idrar testi yaptım tabiki de cıkmadı :))
idrar testinde cıkmadı ama tuhaf bir şekilde biliyordum hamile olduğumu
11.gün:akıntı ve iştah haricinde fazla belirti gözlemlemedim
12.gün.akıntının rengi şeffaftan beyaza döndü(ancak bu bir şeffaf bir beyaz olarak hala devam ediyor).kimsenin yemek yaptığını sanmadığım gec bir vakitte biber dolması koktu ve cok şiddetle yemek istedim.
13.gün:akıntı ve iştah haricinde herşey normaldi.
14.gün:kan testi +

umarım sizlere faydası olur...
Mrb B'nde 3 gün önce aşılama oldum şu an hafif sancı gelip gidiyo çok bulantım var böle bi etki gördün mü sende acaba bide bana doktor 12. Gün test dedi bakıyorum heryerde 14. Gün diye okuyorum

Arkadaşlar bende dün ilk asilama mi oldum.30 dk kadar dinlenir eve geldim.eve geldiğimde kahverengi akinti olduğunu fark etti sol kasigimda hafif bi ağrı var.bugun de aynı şekilde devam etti.acaba bu kahverengi akıntı ve sancı olumlu mu olumsuz mu? Yani açana başarılı bir dollenme anlamına geliyor olabilir mi? Birde benim doktorum 15 gün boyunca ilişki yok dedi.bu normal mi ki? Iliski şansı arttırmak mi?

sizler gibi bende cok uzun zaman forumdan gebelik belirtilerini araştırıp durdum.o zamanlar kendime bir söz verdim eğer bir gün hamile kalırsam belirtilerimi gün gün paylaşacaktım.cok şükür ki rabbim nasip etti ilk aşılamamda hamile kaldım...buyrun gün gün gebelik belirtilerim.
aşılama günü:herhangi bir kanamam olmadı cok hafif belli belirsiz ağrım vardı.aşılamadan sonra dr kaldırmadı 2 saate yakın dinlendim.
1.gün: belli belirsiz ağrı devam etti
2.gün:ağrı ara ara oldu
3.gün:hiç bir şikayetim yoktu
4.gün:kasıklarımda batmalar başladı.bunu kıl çekilmesi gibi tarif edebilirim
5.gün:batmalar devam etti,iştahım açıldı ancak kullandığım progestanın etkisimi bilmiyorum
6.gün:batmalar devam etti,kabızlık basladı,iştahım açıktı,akıntı başladı
7.gün:eğilip kalktığımda kasığımda bilye gibi birşey vardı sanki ani hareketlerde acıyordu.
8.gün:batmalar,kabızlık,oburluk devam etti.akıntı arttı
9.gün:yürürken falan yorulmaya başladım,diğer belrtiler devam ediyordu
10.gün:idrar testi yaptım tabiki de cıkmadı :))
idrar testinde cıkmadı ama tuhaf bir şekilde biliyordum hamile olduğumu
11.gün:akıntı ve iştah haricinde fazla belirti gözlemlemedim
12.gün.akıntının rengi şeffaftan beyaza döndü(ancak bu bir şeffaf bir beyaz olarak hala devam ediyor).kimsenin yemek yaptığını sanmadığım gec bir vakitte biber dolması koktu ve cok şiddetle yemek istedim.
13.gün:akıntı ve iştah haricinde herşey normaldi.
14.gün:kan testi +

umarım sizlere faydası olur...
Meraba ben yeni üye oldum rabbim isteyen herkeze nasip etsin ben geçen çarşamba yaptırdım asilamayi göbeğinde altında hafif bi şişlik var gaz goguslerde ağrı ve kasiklarda agri da var sizce olumlu yaa beklemek nekadar zormuş.

Arkadaşlar lütfen yardım geçen çarşamba asilama yaptık gobegimin altında hafif bi şişlik var goguslerim ağrıyor kadiklarimdada ağrı var sizce sonuç olumlu beklemekte çok zor yada piskolojikmi acaba bu belrtiler

Cidden mi ya super allahm saglikli kucagina alirsin rabimden 12 gun yada belirtilerin nelerdi cok soru sordum kusura bakmayin

Cidden mi ya super allahm saglikli kucagina alirsin rabimden 12 gun yada belirtilerin nelerdi cok soru sordum kusura bakmayin
Olurmu kasıklarımda çok ağrı oluyodu goguslerim de ağrı büyüme bide agzimda tuhaf bi tat vardı ve sulaniyodu hani bulantı öncesi gibi bide çok idrara çıkıyorum

X