Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Kızlar siz ne güzel indirimli almışsınız ben 19 tl ye aldım ama hiç pişman değilim , saçlarım ipek gibi oldu bayıldım albümümde saçlarımın resmi var çok güzel parlatıyor...

Gerçekten serumlardan falan daha mı iyi? Ben downunders argan yağlı serumu kullanıyorum banyodan sonra. Beklentilerimi karşılıyordu açıkçası. Ama cidden çok merak ettim şimdi :)

Bende de dolu şişe duruyor..Bir kaç kere kullandım, öyle aman aman bir değişim görmedim..Belki düzenli kullanmadığım içindir, atmışım bir kenara..Kullanayım bari.

Bende de dolu şişe duruyor..Bir kaç kere kullandım, öyle aman aman bir değişim görmedim..Belki düzenli kullanmadığım içindir, atmışım bir kenara..Kullanayım bari.
Med canım banyodan sonra kullanıyorum ben durulamıyorum yani saçta kalınca daha etkisi görülüyor.Fönümü çekince birkaç damla daha sürüyorum aşağılarına yumuşacık oluyor canım saçım.Birde ısıyla böyle bakım yağları saça daha iyi işler.

bende şu an duş aldım saçımı suruyordum :KK70: tamda konuya denk geldim 2 aydır kullanıyorum daha şişenin yarısına gelemedim.Ben cok seviyorum bu urunu yaaa .heeee genel olarak bi saçı iyilştrme yapılandırma gibi bir özelliği yok yani sacı onarmıyor ama yani saçlarının mukemmel gorunmesini sağlıyor yumuşacaık yapıyor.Benim saçlarım düz banyodan sonra fırçayla kurutyorum fön etkisi oluyor bide mucizevi yağı surdum mu saçlarımda ne dolanma var ne takılma :KK70: muhteşem parlıklık ve acaip sağlıklı duruyo:KK70: yani acaip kamufle ediyor saçı :KK70: ben cok seviyorum sanırım vazgecememde :KK70:

Med canım banyodan sonra kullanıyorum ben durulamıyorum yani saçta kalınca daha etkisi görülüyor.Fönümü çekince birkaç damla daha sürüyorum aşağılarına yumuşacık oluyor canım saçım.Birde ısıyla böyle bakım yağları saça daha iyi işler.

Ben de bu tip yağ ve serumları hep o şekilde kullanırım canım, google da fotosunu gördüm, aha dedim dolu şişe duruyor :)
Düzenli kullanmadım, alıp atmışım kenarı.

Bir süt var, O da banyodan sonra ve kuru saça uygulanıyor ve durulanmıyor..O muhteşem bir şey ya.
Cidden başarılı..İsmi aklımda değil ama gidip bakıcam şimdi, 70 küsur liraya almıştım ama çok iyi geldi bana.

Ben de bu tip yağ ve serumları hep o şekilde kullanırım canım, google da fotosunu gördüm, aha dedim dolu şişe duruyor :)
Düzenli kullanmadım, alıp atmışım kenarı.

Bir süt var, O da banyodan sonra ve kuru saça uygulanıyor ve durulanmıyor..O muhteşem bir şey ya.
Cidden başarılı..İsmi aklımda değil ama gidip bakıcam şimdi, 70 küsur liraya almıştım ama çok iyi geldi bana.
Girip bakmasam bildirilerimin geldiği yok yine...Tabi her ürün her saça yaramıyordur,Arkadaşım şu marka saçıma çok iyi geldi der alır denerim kazık gibi olur saçım bana yarayanda ona yaramaz.Sonunda saçlarımızın yapısının farklı olduğuna karar verdik:KK14:

kesinlikle mukemmel bi urun :-) arkadasim da kullaniyo bakalim onda ise yariycak mi parlaklık vermesi cok hos kirik uclar bile yumusacikk hunharca tavsiye ederim

yorumlarınızı bekliyorum kızlar. bi de saç tiplerinizi yazarsanız çok memnun olurum. ben yaklaşık 2 hafta önce loreal köpük boya ile saçımı boyadım ve saçım yumuşacık oldu, dediğiniz gibi elim devamlı saçımda. bu yumuşaklık gidecek diye korkuyorum açıkçası. boya akınca gidecek sanırım. saçımı boyadıktan sonra da loreal in ürünlerine bakar oldum. bu sayfaya denk geldim.
benim saçlarım yıpranmış değil ama ince telli çabuk dolaşıyo. boyadıktan sonra hiç sorunum kalmadı. bu ürünü kullansam acaba bu yumuşaklık devam eder mi? bi de pantene in aqua light saçı ağırlaştırmayan iki fazlı besleyici spreyi ni sadece kokusunu beğendiğim için almıştım ama pek memnun kalmadım. onun gibi olmasından korkuyorum.

ben düzleştirici ya da maşadan önce saçlarıma bu tür ürünler sürersem sanki daha çok zarar verecekmişim hissine kapılıyorum ısı koruyucu sprey kullanıyorum ama o zaman da maşa ya da düzleştiricden istediğim sonucu elde edemiyorum bu tür yağlar ise yanıcı ve saça zarar verir gibi geliyor yanılıyor muyum?

Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.

hemen almaya gidiyorum :KK54:, saç bir kadının en önemli aksesuarı, ve ben yıllardır çözüm bulamadım ne serum olarak ne de şampuan olarak, belki elseve işe yarar..

bir ben memnun kalmadım galiba bu yağdan
en azından banyodan sonra sürülen şeklinden
uçlarımı mavhetti:44:

Geçen sene şubat ayında saçlarıma perma yaptırdım, 1 sene oldu saçlarım uzadı ama permalı kısımlar çok kötü.
Hiç yumusak değil, ipek görüntüsü yok.
Bu ürünü kullanırsam permalı kısımlara etkisi olur mu acaba?
:26:

bende kullanıyorum mucizevi yağdan saçlarımın kabarmasını falan önledi fön çektiğim zaman daha düz saçlara sahip oluyorum saçlarımı yıkadıktan sonra birde fönden önce kullanıyorum

ya arkadaşımda bu yağdan bahsetti diğer yağlar gibidir diye almadım hemen bu akşam alıyorum:KK17::KK76::KK76::KK76::KK76:

nemliyken sürdüğümde ,kuruyuncA sert ve yağlı kalıyor

ama iki gündür kupkuru saça sürüyorum o bir nebze daha iyi.

ala ala biraz önce bende aldım denicem bakalım benimde saçım inanılmaz kuru hele uçları çalı gibi ...deniyim bakim bende nasıl olucak...bak dove var ondan da aldım hatta şimdi kuru saça sürdüm hem çok güzel kokuyo hemde yumuşacık yaptı.

ala ala biraz önce bende aldım denicem bakalım benimde saçım inanılmaz kuru hele uçları çalı gibi ...deniyim bakim bende nasıl olucak...bak dove var ondan da aldım hatta şimdi kuru saça sürdüm hem çok güzel kokuyo hemde yumuşacık yaptı.

evet dove iyidir bilirim...
vhalla ben elseve biterse almam daha...sizdeki etkileri de merak ediyorum

X