Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Elseve mucize yağ

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Evet elseve mucizevi yağ 13.90, ben pazar günü baktım hala indirimdeydi, katologda indirimler görünüyor ya muhtemelen katologun üzerindeki tarihe kadar aynı indirim devam eder diye düşünüyorum.

Everybody lies.

Cok sağoll ttlmm :*

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mucize yağ gerçekten çok güzel. farklı farklı kullanım şekli var mesela saçlarınızı boyamadan bir gün önce bu yağı saçlarınıza bolca uygulayın ertesi gün saçlarınızı boyayın, saçtaki yıpranmaya engel oluyor. her duş sonrasında saçım nemli iken kullanıyorum saçlarım kuruyunca düzleştirici kullanıyorum ve mucize yağ saçımı ısıdan koruyor, şekillendirme işleminden sonra tekrar az bir miktar uyguluyorum saçlarım inanılmaz parlak ve yumuşak oluyor. gerçekten mucize bu yağ... en güzel yanı saçınıza ne kadar bol sürerseniz sürün asla yağlı bir görüntü veya his yok sadece harika parlaklık yumuşaklık ve koku oluyor... ilk defa bir yağın saçın gerçekten içine işlediğini hissettim, saçın en derinine işlediğinden sanki, yağlı görüntü olmuyor...

Pekii ttlmmm bnm duzlstrdkten snra sacmda kabrikk mydana glyo bunuda engllyor mu ?

ilk kez kullandığımda kuru saçıma uyguladım yine hayal kırıklığı dedim ama sonra anlatıcam kullanım şekliyle şu ana kadar aldığım en güzel saç bakım ürünü diyebilirim.
banyodan çıktıktan sonra havluya saçımı nemli hale gelir gelmez saçlarımı sağa sola ayırıp her iki tarafa iki damla uyguladım ve hemen kuruttum saçlarım fönlü gibi inanılmaz bi görüntü ve bir sonra ki yıkamaya kadar o hoş görüntü bozulmuyo
bu şekilde uygulamanı tavsiye ederim

Evet canım kullandıkça etkisini gördüm çok iyi geldi bir sürü şey sürerdim saçıma artık sürmüyorum :) Teşekkürler :)

başka bir şampuan markasının yağını aldım ama hiçbir işe yaramıyor! ben de bunu denicem:)

Pekii ttlmmm bnm duzlstrdkten snra sacmda kabrikk mydana glyo bunuda engllyor mu ?

evet saçlarını düzleştirdikten sonra bir miktar daha saçlarına sürersen gayet güzel yatıştırıyor.

ben düzleştirici ya da maşadan önce saçlarıma bu tür ürünler sürersem sanki daha çok zarar verecekmişim hissine kapılıyorum ısı koruyucu sprey kullanıyorum ama o zaman da maşa ya da düzleştiricden istediğim sonucu elde edemiyorum bu tür yağlar ise yanıcı ve saça zarar verir gibi geliyor yanılıyor muyum?
Düzleştirici maşa zaten saça çok yoğun zarar veriyor...Bu yağları yada spreyleri kullanman saçı korur sadece.Tabi bi noktaya kadar.Ama zarar veren yağlar değil kesinlikle düzleştirici ve maşa.Onun yerine fön çek daha az zararlı.Ben fön çekiyorum.

Düzleştirici maşa zaten saça çok yoğun zarar veriyor...Bu yağları yada spreyleri kullanman saçı korur sadece.Tabi bi noktaya kadar.Ama zarar veren yağlar değil kesinlikle düzleştirici ve maşa.Onun yerine fön çek daha az zararlı.Ben fön çekiyorum.

ebrucum ah ah görür görmez yazayım deidm yaa ben hep düzleştirici yapyorum saçım düz ama alıştım ya bikere o uüzden uçlar o kadar kırıkki yani ne yapsam bilemiyorum :KK43:

ebrucum ah ah görür görmez yazayım deidm yaa ben hep düzleştirici yapyorum saçım düz ama alıştım ya bikere o uüzden uçlar o kadar kırıkki yani ne yapsam bilemiyorum :KK43:
kırıklara hiç bişi yapamazsın kuzum tek çözüm kestirmek.Acilen bırak düzleştiriciyi ya da çok düşük kullan mesela en fazla 160 gibi.Fön çekebilirsen daha iyi.Saça direk yapıştırmadan makineyi 10 cm kadar uzaktan tutarak çek canım.

kırıklara hiç bişi yapamazsın kuzum tek çözüm kestirmek.Acilen bırak düzleştiriciyi ya da çok düşük kullan mesela en fazla 160 gibi.Fön çekebilirsen daha iyi.Saça direk yapıştırmadan makineyi 10 cm kadar uzaktan tutarak çek canım.

becerebilsem keşke :S saç kırıklarımı kendim aldım evde çünkü durmadan oluoo.. ama haklısın lanet bişi bu düzleştirici

becerebilsem keşke :S saç kırıklarımı kendim aldım evde çünkü durmadan oluoo.. ama haklısın lanet bişi bu düzleştirici
Benimde saç uçlarım çok kırılır beyaz beyaz olur anneminde gençken öyle olurmuş.en güzeli görmemezlikten gel saç ancak öyle uzatılıyor.Ben öyle uzattım.

kızlar ben de kullanıyorum bu yağdan... Migrostan indirime girmişti deneme amaçlı aldım ama ben de inanılmaz memnunum. Saçlarımı toparladı, yağ gibi yumuşatıyor ama kesinlikle yağlandırma yapmıyor.. Ama saç dökülmesine bir türlü çözüm bulamadım, 4-5 defa kullandım bu yağı umarım saç dökülmesine de etki eder. Bu arada dipnot: kokusu muhteşem! :KK34:

hala kullanıyor musun bilmiyorum ama saç dökülmeni durdurdu mu canım ?

ben de kullanıyorum ama çok faydasını görmedim açıkçası. diğer yağlara göre çok daha hafif görünüyor belki de ondandır.:44:

Hanımlar denediğim en güzel şey diyebilirim. Adı yağ fakat etkisi mucize. Kullandığınız bakım yağlarını unutun. Çünkü onlar çok kalın ve saçtan arındırmak için çok uğraşıyoruz. Parlatıcı serumları unutun. Çünkü onlar saçı ağırlaştırıp söndürüyor. Bu performansı beklemiyordum gerçekten. Banyodan önce sürdüm ilk kullandığımda. Bakım yağı gibiydi. Fazla bekleme şansım da olmadı açıkcası. Fakat gerçek etkisini yıkanmış temiz saçlarımda ve fön sonrasında gördüm. Ağurlaştırma yok muhteşem parlaklık var. Kırık uçlar ve sertlik yok ipek gibi saçlar var :)) şiddetle tavsiye edilir.

saclarımın uçlarına ombre yapayım dedım palette röfle setiyle 20 dakıka beklettim yıkadım kotu bı renk oldu ertesı gun gıttım ıkı kutu kullu kumral ve kullu acık kumral aldım boyadım acılan renk kapandı ama saçta cok yıprandı bakım maskelerı kullanıyorum devamlı glıss watsons jhohn frıdea acaba onerısı olan varmı

Canım benim saçım da bi ara çok yıprandı glissin keratinlisini kullandım saç kremi ve sampuanıçok iyi geldi diyemeyeceğim. Sonra john frieda nın işlem görmüş yıpranmış saçlar için olanını aldım kırmızı renk şampuan ve maskesini kullandım bir iki hafta sonra etkisini gördüm o dana iyi geldi. loreal absolut repaire bakabilirsin ama biraz pahalı diğerlerine göre. Bir de lorealin elseve yağını saçların ıslak ya da kuruyken uygulayabilirsin hakikaten etkili

hala kullanıyor musun bilmiyorum ama saç dökülmeni durdurdu mu canım ?

elseve mucizevi yağ saç dökülmeleri için kullanılan bir ürün değil zaten saç derisine de uygulanmıyor o yüzden dökülmeye hiçbir faydası olmaz ancak saç tellerini yumuşattığı için koparak dökülmelere etki eder.

Bu yağı ve avonun arganlı serumunu kullananlar ikisi arasında kıyaslama yapabilir mi?

Kendi fiyat grubundaki ürünler arasında en iyisi olduğunu düşünüyorum.bazı arkadaşlar kuru saça uygulamış ama bence nemli saça uygulanmalı.yapısı yağ-serum arası.

X