Doğuma Hazırlık Annelutfen`de bedava kargo fırsatı varmış

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

serenad84

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2013
7
0
34
Selam anneler annelutfen`de bugun kargo bedavaymıs fırsattan yararlanıyım dıyorum avent yeni doğan seti alıcam kullanan var mı?? Bide bu başka ürün önerleriniz varmı şimdiden kesinlikle al diyebiliceğiniz:)

Son düzenleme:
Annelutfen lojistik merkezini taşıyor diye uzun zaman bazı siparişlerimizi gecikmeli almıştık ancak geçen hafta sistemlerini toparlamışlardı; artık gönderiler seri şekilde yapılıyor.
Ben telefonla siparişim hakkında bilgi aldıktan sonra bana: "sizlere özel kampanyalarımız ve hizmetlerimiz olacak" demişlerdi.

Bugün mailime başlattıkları yeni hizmetle ilgili bilgilendirme gönderdiler.
Abonelik Sistemi başlatmışlar.

Olay şuymuş:
"Abonelik servisine kayıt olduktan sonra her hafta abonelik@............... adresinden abonelere özel kampanyalar ve indirimlerle ilgili e-posta almaya başlayacaksınız. Gönderilen çeşitli kampanya ve indirimler arasından size en uygun olanı seçerek alışverişlerinizi avantajlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

http://www................/abonelik-servisi "

Üye oldum; bakalım işime yarayacak mı?
Gerçi özel kampanya ve indirimler hakkında anında haberdar olmak çok işime yarayacak; zira ikiz bebeğim var; masraflar bitmiyor bir türlü... :KK25:

Takipteyim; gelişmeler olduğunda ve deneyimlerimi sizinle paylaşıyor olacağım.

arkadaslar bence konu annelutfen olunca bidaha dusunun derim 8 gun gecti siparisimi kargoya bile vermediler zaten arastirirsaniz ne kadar insani magdur ettiklerini goreceksiniz heryerde sikayet mesajlari var.

X