Tüp Bebek Merkezleri Medipol Hastanesi Dr.Mustafa Acet.

bebekdls

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
4.472
105
Herkeze merhaba Mustafa beyin hastasıyım ve kendisinden çok memnunum eşimde öle herkeze tavsiye ediyorum.

maşallah canım elide uğurlu gelecek çok yakında müjdeni ileteceksin bizlere :KK49::emir_bebek::nazar::KK52::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba bende geldim yeni konumuz hayırlı olsun mustafa bey bir numaradır benimde drum Allah izin verirse bayramda doğumumu gerçekleşiricek minik mucizemin vesilesi kahramanımız o bizim :)

merhaba bende geldim yeni konumuz hayırlı olsun mustafa bey bir numaradır benimde drum Allah izin verirse bayramda doğumumu gerçekleşiricek minik mucizemin vesilesi kahramanımız o bizim :)

sağol canım hayırlısıyla al kucağına inşallahhh daha birçok evlat hasreti çekenlere vesile olacak inşallah mustafa bey:KK9:

özlemişim yaa burayı :KK70: ben de sızden dolayı mustafa beyı çooooook merak ediyorum ve size de guvenıyorum. bi daha hamıle kalırsam benımde doktorum mustafa acet olsun isterim:KK9:

Herkese merhaba..mustafa acetle ciktigim bu yolda kuzulari yaninda ve mutlu bi anneyim...bilen bilir beni:-) mustafa acet bi doktor,bi abi,bi arkadas,bi yoldastir.ne ariyorsaniz o....

3 tedavimi de çok sevdiğim bir diğer doktorumla götürmüştüm. 3.tedavimde hamile kaldığımda doktorum doğum iznine ayrılmış ve bizim de Mustafa Bey'le tanışma fırsatımız olmuştu. İyi ki de olmuş. Doktordan ziyade bir abi, bir dost bizim için. Önce Allah sonra Mustafa Bey sayesinde bugünlere geldim çok şükür. Allah onun gibi bir doktoru başımızdan eksik etmesin...

3 tedavimi de çok sevdiğim bir diğer doktorumla götürmüştüm. 3.tedavimde hamile kaldığımda doktorum doğum iznine ayrılmış ve bizim de Mustafa Bey'le tanışma fırsatımız olmuştu. İyi ki de olmuş. Doktordan ziyade bir abi, bir dost bizim için. Önce Allah sonra Mustafa Bey sayesinde bugünlere geldim çok şükür. Allah onun gibi bir doktoru başımızdan eksik etmesin...

amiiinnnnnnnn yarabbiim :nazar::nazar::nazar:

X