Mizu.com'dan alışveriş yapanlar

KiymaliCukulata

Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2013
32
3
Arkadaşlar uzun zamandır aradığım ve hatta gece rüyalarıma giren parfümü mizu.com'da biraz ucuz bir fiyata buldum.Ucuz olmasına alışkın olmadığım için biraz şüpheye düştüm açıkçası :KK60: Bir kaç yorum okudum ve mizu.com'dan şikayetçi olanlar varmış Mizu'da satılan parfümler orijinal mi yoksa taklit mi? ne oluur orijnal olsun :44:

Arkadaşlar uzun zamandır aradığım ve hatta gece rüyalarıma giren parfümü mizu.com'da biraz ucuz bir fiyata buldum.Ucuz olmasına alışkın olmadığım için biraz şüpheye düştüm açıkçası :KK60: Bir kaç yorum okudum ve mizu.com'dan şikayetçi olanlar varmış Mizu'da satılan parfümler orijinal mi yoksa taklit mi? ne oluur orijnal olsun :44:

bana bellamola daha sağlam gibi geldi

mizudan bikaç kere alışveriş yaptım, güvenilir ve hızlı bir site, tavsiye ediyorum.

ayrıca evoria, balerin , misspera, hepsiburada 'ya da bakmanızı öneririm hepsinden memnun kaldım ben. baktığınız parfüm hangisinde daha uygun fiyatlıysa onu seçebilirsiniz.

mizudan bikaç kere alışveriş yaptım, güvenilir ve hızlı bir site, tavsiye ediyorum.

ayrıca evoria, balerin , misspera, hepsiburada 'ya da bakmanızı öneririm hepsinden memnun kaldım ben. baktığınız parfüm hangisinde daha uygun fiyatlıysa onu seçebilirsiniz.
Balerin diye bi site olduğunu ilk defa duydum Teşekkürler :KK9: Artık ya cesaretimi toplar Mizu'dan alışveriş yaparım ya da bellamola'dan başka bi parfüm alırım :44:

merhabalar ben yeni olduğum için nasıl yorum yapacağımı bilemedim alıntı yaparak cevaplayı gorunce onu sectim :) ilk defa netten kozmetik alışverişi yapıcam daha önce hepsiburadadan telefon aldığım için direkt hepsiburadaya girdim. sonra aynı ürünlerin mizuda çok daha ucuza olduğunu gördüm. sikayetvar coma baktım genelde parfümlerden yana şikayet var ama makyaj ürünleriyle ilgili bir şikayet görmedim, hiç eyeliner fondöten vs alan var mı. memnun musunuz siteden.

Bende mizudan bir kaç kez alışveriş yaptım evet şikayetçi sayısı baya fazla ama ben bi problem yaşamadım. Bence gayet güvenilir bir site ve aldığım ürünlerden çok memnun kaldım tavsiye edebilirim. Bir kez verdiğim siparişte biraz gecikme yaşadım ama yasal süreyi geçmemişti ben yinede şikayetlere takılıp arayıp sordum bana gönderiyi hızlandıracaklarını söylediler ürünlerim 2 gün içinde elime geçti :)

Bellamola artık kapanmış. Ekşi sözlükte öyle yazmışlar. Zaten günlerdir hiçbir ürün görünmüyordu sitede. :KK5::KK14::KK43:

Bundan sonra Mizu'dan alırım parfümleri. :KK25::KK14:

Son düzenleme:

Ozel mesaj atmistim size,gorunce donus yapabilir misiniz rica etsem?

Mizu dan giyim de aldim parfum de ben memnun kalmistim. Ama yine de eline gecince parfumun uretim tarihi falan kontrol et. Bazi sitelerde kotuluyor siteyi ama ben yasamadim.

Bellamola artık kapanmış. Ekşi sözlükte öyle yazmışlar. Zaten günlerdir hiçbir ürün görünmüyordu sitede. :KK5::KK14::KK43:

Bundan sonra Mizu'dan alırım parfümleri. :KK25::KK14:

Canım sana iyi haberim var bellamoladan Aslı hanımla konuştum ve bana sitenin güncelleme aşamasında olduğunu söyledi.
Yani kapanmamış bomba gibi dönecekmiş:nazar:

Az önce mizu'dan ilk siparişimi verdim. =)
Uzun süredir almak istediğim Chopard Wish :KK51:
ve daha geçen ay deneyip aşık olduğum Britney Spears Fantasy. :KK51:

yorumları bekliyoruz canım.ben de fantasy almayı düşünüyorum.memnun kalırsan mizu dan alırım ben de.

Tamam yazarım. =) Sen daha önce kullandın mı Fantasy'i?
Reformüle edilmiş de eskisi gibi kokmuyormuş gibi yorumlar yapanlar var fragrantica sitesinde.
Ben açık parfümde denedim ve çok beğendiğim için orijinalini almaya karar verdim.
Açığı genzimi yakıyordu koku süper olmasına rağmen. O yüzden tavsiye etmem. Dadyadan almıştım.
Rezaletti. Orijinalinde o yakıcılık kesinlikle olmuyor ama reformüle edilmiş denmesi biraz tereddüte düşürdü beni.
Beyaz çikolata ve cupkek kokusu baskın olursa sorun yok demektir. =)

Tamam yazarım. =) Sen daha önce kullandın mı Fantasy'i?
Reformüle edilmiş de eskisi gibi kokmuyormuş gibi yorumlar yapanlar var fragrantica sitesinde.
Ben açık parfümde denedim ve çok beğendiğim için orijinalini almaya karar verdim.
Açığı genzimi yakıyordu koku süper olmasına rağmen. O yüzden tavsiye etmem. Dadyadan almıştım.
Rezaletti. Orijinalinde o yakıcılık kesinlikle olmuyor ama reformüle edilmiş denmesi biraz tereddüte düşürdü beni.
Beyaz çikolata ve cupkek kokusu baskın olursa sorun yok demektir. =)
cnm parfumun elıne ulasınca buraya yazarmısın orjınalmı diye

denemedim canım pink sugar sensuala benzetildiğini biliyorum onu kullanmıştım.tatlı hoş bi kokuydu.
klasik sayılabilecek neredeyse bütün kokular reformule edildi hep.eski yoğunluk ve kalıcılıkları yok artık.firmalar klasikleri korumaktansa her sene hatta her ay yeni parfüm çıkarma derdine girdiler güncel kalma uğruna.

X