Menopoz menopozmuyum degilmiyim

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar

umransmr1234

Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2013
3
0
34
Merhabalar doktorlar menopoz oldugumu soylediler ama ben her ay regl oluyorum napmam gerekio korunmuyorum hormon ilaclarini kullanmak istemedim acaba tekrar dogum kontrol hapina geri mi donsem bilgisi olan yardimci olabilirmi simdiden tesekkurler

Merhabalar doktorlar menopoz oldugumu soylediler ama ben her ay regl oluyorum napmam gerekio korunmuyorum hormon ilaclarini kullanmak istemedim acaba tekrar dogum kontrol hapina geri mi donsem bilgisi olan yardimci olabilirmi simdiden tesekkurler

selam arkadaşım bildiğim kadarıyla her ay regl olan bi bayan menepoz olamaz buna imkan yok o nasıl bi doktormuş ki saçmalamış bu arada yaşın kaç canım

Cok saol canim ben 46 yasindayim tahlil yapti ve menopzsun dedi ama anlamadigim heray hastalanmam
Bence mennapozda değilsin .Doktorlar yanılıyor .Hele hormon tahiline hiç inanma .Hormon tahlilleri doğru çıksaydı 4 sene önce menopoza girmem gerekirdi. Ama daha yeni menopz sinyalleri almaya başladım.Yani ne yazık ki dr lara çok inanamıyorum .Ultrasona gir derim .Bir kaç doktorla görüş.Tek dr olmaz.Sevgilerimle .

Cok saol canim ben 46 yasindayim tahlil yapti ve menopzsun dedi ama anlamadigim heray hastalanmam
Nr güzel ya benim annem 40 yaşından beri babamla aynı yatakta yatmıyor şimdilerde de menopoz rahatsızlığı var geceleri uyumuyor gündüz halsiz düşüyor korkuyorum kötü bir sey olacak diye..

X