İzmir'de Arjantin Tango okulu önerisi!!!!!

journalist

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2010
223
12
Arkadaşlar bir süredir takip ediyorum, gördüğüm kadarıyla forumda arjantin tango meraklısı benim gibi oldukça fazla kişiyiz..Ben uzun zamandır Alsancak'ta A Tango Zone dans okulunda eğitim alıyorum. Okuduğum üniversiteden onlarca danscı arkadaşım var pek çoğu tango olmasa da farklı dallarda hocalık yapıyorlar,ben de onlardan aldığım samimi bilgilere dayanarak şunu söyleyebilirim ki, İzmir'deki en iyi tango okuluna gidiyorum..Hocaları öncelike çok deneyimli ve bu dansı Türkiye'de değil ana vatanı olan Arjantin'de öğrenmiş ve daha sonra orada pek çok ünlü dansçıyla workshoplara katılmışlar..Tangonun büyüsünden bahsetmiyorum bile.. Aranızda arjantin tangoya az da olsa merakı olan herkese mutlaka bir kez bile oraya uğramalarını tavsiye ederim.. Ayrıca düzenledikleri pratik günleri ve Milonga geceleriyle de hem eğlenip sosyalleşiyor hem de dans etmeyi daha kısa zamanda öğreniyorsunuz :KK16:

Merhaba,

Maalesef devam edemiyorum hamileliğimi öğrendiğimden beri, çünkü doktorum kendimi çok yormamamı önerdi..Sadece derslerle kalmıyor milongalara da gitmeye kalkınca benim için ara verme zamanı oldu :KK43:

Yeri tam olarak Alsancak AltınKapı döner restoranlarının olduğu sokakta..

X