Doğal Saç Bakım Kürleri araliktan itibaren bemimle resimli sac uzatmaya varmisiniz?

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Saglikli da olsa sagliksiz da olsa sac benim sacim kuafore ne!Sinir oluyorum kendi bildigini okuyan kuaforlere!Hele senin kuafor kesmemis biçmiş sacini resmen ölürmusun oldururmusun!Ben daha almadim yaglari firsat bulursam yarin alicam insaallah umarim hemen uzar saclarimiz aynaya her baktigimda kuafore kufrediyorum cunku.:KK23:

Aynen bende bnden 110 tl aldi siyaha boyadi ve kesti ucunu kesicekti mal ya hakkim haram olsum diyorum..annem kizdi 100tl siyaha sacmi boyatilir sanki actirip ozel biseymi yaptin ben boyardim diye..haram olsun param..o guzel saclarim gitti..insallah bir fafdasi olurda bu yaglarin tovbe ettim kuafore ben keserim ben boyarim..psikoslojim bozuldu aynaya bakiyorum ne yapsam kendimi begenmiyorum alisamadim gitti yeni halime..oaspal paspal dolasiyorum ortada

$20131128_211751.jpg $20131128_184406.jpg

arkadaşlar lütfen yardım 3 veya 4 gün oldu Çatlatma ıgnesı oldum clomifen kullandıktan sonra ama bakınız evde yaptığım testler pozıtıf gıbı silik çıkmış neki bu ya ne demek bu nolur bılenler bana cevap yazsın.
Hamılemıyım??

Eki Görüntüle 876907 Eki Görüntüle 876906

arkadaşlar lütfen yardım 3 veya 4 gün oldu Çatlatma ıgnesı oldum clomifen kullandıktan sonra ama bakınız evde yaptığım testler pozıtıf gıbı silik çıkmış neki bu ya ne demek bu nolur bılenler bana cevap yazsın.
Hamılemıyım??

Heyecandan nereye konu acmissin...:) evet bence hamilesin pozitif cikmis kac gun gecti..cok sevindim umarim hayatinda cok guzel bir baslangic yaparsin bebeginizle..alah herkesi mutlu etsin, bende icinde..

Eki Görüntüle 876907 Eki Görüntüle 876906

Hamılemıyım??

silik de olsa 2cizgi varsa buyuk ihtimalle hamilesiniz en iyisi kan tahlili tabii.hersey gonlunuzce olsun insaallah:KK16:

Aynen bende bnden 110 tl aldi siyaha boyadi ve kesti ucunu kesicekti mal ya hakkim haram olsum diyorum..annem kizdi 100tl siyaha sacmi boyatilir sanki actirip ozel biseymi yaptin ben boyardim diye..haram olsun param..o guzel saclarim gitti..insallah bir fafdasi olurda bu yaglarin tovbe ettim kuafore ben keserim ben boyarim..psikoslojim bozuldu aynaya bakiyorum ne yapsam kendimi begenmiyorum alisamadim gitti yeni halime..oaspal paspal dolasiyorum ortada

Off daha alamadim yaglari cikamadim bir turlu carsiya biran once baslamak istiyorum 3-4cm az degil eger uzasa 2ayda 7-8cm uzamasi bile moral verir kesinlikle

Slm kizlar.benim saclarim ayda normalde 1.cm uzuyordu.ben evde kendi kendime denedigim kurlerle ayda 2,5 cm uzatmayi basardim.trye tatile gittim ve orda hic bilmedigim bir kuafor benim istegim disinda sacimi kat yapti. sadece boyayip ucunu kesicekti oysa.ben sinirrden agladim ve eve gelince saclarimi kut kestim katlar okadar ileri derecedeydiki,kalin uzun saclarim ipince katlarla dolmustu.bu beni daha hizli uzatan bir kür arayisina soktu.internetten tc.aktarlar birligi baskan yardimcisi hande polat'in kuruyle karsilastim.bu arada kendisiyle tanisma firsatida buldum.kurünkesinlikle ayda 3 4 cm uzatacagini iddea ediyor.ve videoda eksik olan bilgiler var.direk ondan ogrendim.ben denemek ve bemimle baslamak isteyenler varsa beraber resimli yapmak isterim kür su:cörek otu yagi-ceviz yagi-hint yagi-susam yagi-badem yagi-jojoba yagi-sinamaki yagi-propolis. Butun yaglar 50 cc propolis 15cc.hint sinamakisi yagini hic bir yerde bulamadim yurt dusindayim.bulan koysun bulamayan icinse o bana sunu tavsiye etti hit sinamakisini zeytin yaginda 15 gun bekletip suzucen dedi. Ayrica at samouani kullaniyorum.onunda bayagi faydasi var.arti saclariniza sicak uslak haclu sarin.soguk suylada durulayin.saclariniz cok saglikli olur. Paril paril parlar.bu kuru haftada 3gün yaoicaz isteyen sabaha kadar birakabilir yagi isteyen se en az bir saat birakmali.ayrica saclariniza her zaman masaj yapin .bu kuru yaparkende saclariniza bastirarak msaj her bolgeye en az 30 ar saniye.ne kadar bastirmaliyiz derseniz elinize parmaginizla bastirin beyaz oluna kadarolan basinc dogru basinctir.benimle decam etmek istemeyenlerede yardimci olursam ne mutlu
Propolis bulamamanız isabet olmuş. Propolis bir yağ değil, arıların kovanı dış etkilerden korumak için topladıkları ve kovanı kapladıkları bir madde. Bünyesinde reçine de barındırdığı için genellikle alkol ile seyreltildikten sonra satılır. Doğal hali koyu renkte katı balmumuna benzer. Alkolde çözülmüş propolisi saçınıza sürmeniz yarardan çok zarar getirir. Propolis antibiyotik etkisi ve doğal antihistamin olması ile de bilinir. Gerçek propolis elde edilmesi zor ve pahalıdır(litresi 2000tl). Kokusu aynı antibiyotikler gibi gerçekten saçtan çıkarması zor olacaktır. Senelerdir alerjilerim için propolis kullanıyorum ama saçıma hiç kullanmadım. Saçınıza sürmekte ısrarcı iseniz mutlaka alkolde çözülmemiş olanı bulun ama çok pahalı olacaktır, ucuz ise zaten sahtedir.

Propolis bulamamanız isabet olmuş. Propolis bir yağ değil, arıların kovanı dış etkilerden korumak için topladıkları ve kovanı kapladıkları bir madde. Bünyesinde reçine de barındırdığı için genellikle alkol ile seyreltildikten sonra satılır. Doğal hali koyu renkte katı balmumuna benzer. Alkolde çözülmüş propolisi saçınıza sürmeniz yarardan çok zarar getirir. Propolis antibiyotik etkisi ve doğal antihistamin olması ile de bilinir. Gerçek propolis elde edilmesi zor ve pahalıdır(litresi 2000tl). Kokusu aynı antibiyotikler gibi gerçekten saçtan çıkarması zor olacaktır. Senelerdir alerjilerim için propolis kullanıyorum ama saçıma hiç kullanmadım. Saçınıza sürmekte ısrarcı iseniz mutlaka alkolde çözülmemiş olanı bulun ama çok pahalı olacaktır, ucuz ise zaten sahtedir.

Hakli olablirsin canim bu konuda yalniz propolis ekrati yani senin dryimible alkolle cozulmus olanini kullaniyorum ve buldum..aktar videodada diyor..propois sac derisini yeniden onarir..sivilcr kasia ne vsrsaalirmis..denicrz..sacimda hic bir koku yok bu hafta yaptim ben..ayrica bir ters durumda yok..bir ay bitimin de ne kadsr uxsdugini yazicam..tesekkurler..

Off daha alamadim yaglari cikamadim bir turlu carsiya biran once baslamak istiyorum 3-4cm az degil eger uzasa 2ayda 7-8cm uzamasi bile moral verir kesinlikle
Alirsan haber ver ben 1 hafta oldu kullanali bugunde yapcam bir ay sonunda ise yariyormu gorucez..hanimefendi cok iddeali

Alirsan haber ver ben 1 hafta oldu kullanali bugunde yapcam bir ay sonunda ise yariyormu gorucez..hanimefendi cok iddeali

Aslinda evde susam yagi hint yagi corek otu yagi var baslasam digerlerini alana kadr olur mu aceba bide yasadigim yerde propolisi bulabilecegimi sanmiyorum etkisi azalir olmazsa degil mi

Aslinda evde susam yagi hint yagi corek otu yagi var baslasam digerlerini alana kadr olur mu aceba bide yasadigim yerde propolisi bulabilecegimi sanmiyorum etkisi azalir olmazsa degil mi

Propolis deriyi temizelemek icinmis sac derisini .o yuzden onun uzamaya etkisi okur mu bilmiyorum..ama ozellikle hint sinamekisini bulun diyorlar..ben evde samouan yaoiyorum ve cok ise yariyor ssglikli saclar icin isil isil oluyor

Sampuam tarifim:sampuanin yuzde ucunu bosaltin kalan yuzde birine;bir kapta yumurta,soya sosu,muz,bal,3-4dis sarimsak,ekleyin.sonra yesil kirmizi mercimek ve fasulyeyi robottan gecirin toz olsun..sonra bundanda 2-3 kasik ekleyin.ve bir cay bardagi taze ssikilmis havuc suyu..marketten aliyorum ben katkisiz..koyun..bir kapta lavantayi 3 tatli kasigi bir miktar sufa kaynatin ayni sekilde sinamakiyide bir tutam koyun ve kaynatin...sonra demlemeye birakin iliyinca sūzūn.sampuana butun malzemeleri koyun ve her banyoda yikayin..ben bunu kendim yapiyordum dyzenki olarak bir sene yaptim..saclari saclikla uzatiyor ve uzamasina katki sagliyor..ve cok zahmetsiz vanyoda iki uc dk bekletmeniz yeterli..dilerseniz baskavbir samouan ve kremlede dusunuzu tamamliyablirizsiniz..ben cok faydasini gordum suan cok gur ve sagkikli saclsrim var..denemek isteyen denesin.saygilar

Slm kızlar ben de 2 aydır sac uzatıyorum. Her hafta resim de çektim .sinameki kürü ,lavanta , karanfil turp suyu.. Derken kafayı yedim. Insan hepsini yapmaktan alıkoyamıyor kendini.sabah akşam sürüp dolanasım var.aman uzasın yeterli deyip her söyleneni yaptık.en çok hangisi uzatıyor diye merak edip araştırdık.hangi kürü kullansam hangi kürü yanında ek olarak yapsam derken çıldırdık..şimdi bi tarif de ben veriyorum portakalı soyup başucunuza koyun ;sabaha kadar yemeyin yanında yatın sabah da suyunu sıkıp için desem ; şu forumda en az 100 tane yapacak insan tanıyorum,bende dahil! Şaka bi yana önemli olan bir yada iki kürde sabitlemek , sabır ve süreklilikler o küre devam etmek. Turp suyu yada sinameki herneyse ..

Benim nin yaptığım küre gelince ilk ay sinamekiyle başlayıp,ikinci ay turpa geçtim,hemen etkisini görmek istediğimiz için malum sabırsızız güzellik konusunda ondan da vazgeçtim..sacları yumuşattığı kesin ama olağanüstü uzama görmedim.forumlarda yazan bir hafta da 2 cm uzama bana ikna edici gelmedi.çünkü uzman hekim kere göre bu mümkün değil!evet üzücü ama yinede2 cm olmasada normal büyümesinden biraz fazla büyüdüğü kesin.bi forumda bi arkadaş gördüm iki haftada 4-5 cm uzamıştı,aklım çıkıyordu nerdeyse resmi görünce..demek ki beslenme ve genetik yapı da önemli, o arkadaş sinameki kürünü kullanmış.ama bende o kadar uzama olmamıştı.

neyse gelelim sadete şuan uyguladığım ve altını çizerek söylüyorum sabit olarak uyguladığım kür lavanta ve karanfil suyu.ve sac uzatma,gürleşhitme seti de aldım internetten.markasını söyleyebiliyor muyuz..o set de cok iyi dökülmem tamamen durdu..yeni sac ne zaman çıkar bekliyorum artık ..
sacımın resimlerini akşam göndereceğim..hedef 2014 yaz kına geceme sırma gibi saçlar.. Ha evleniyormuyum derseniz.. Yoo.. Damat adayı bile yok.olsun sacım olsun yiter bana gari..öpüldünüz:KK42:

Slm kızlar ben de 2 aydır sac uzatıyorum. Her hafta resim de çektim .sinameki kürü ,lavanta , karanfil turp suyu.. Derken kafayı yedim. Insan hepsini yapmaktan alıkoyamıyor kendini.sabah akşam sürüp dolanasım var.aman uzasın yeterli deyip her söyleneni yaptık.en çok hangisi uzatıyor diye merak edip araştırdık.hangi kürü kullansam hangi kürü yanında ek olarak yapsam derken çıldırdık..şimdi bi tarif de ben veriyorum portakalı soyup başucunuza koyun ;sabaha kadar yemeyin yanında yatın sabah da suyunu sıkıp için desem ; şu forumda en az 100 tane yapacak insan tanıyorum,bende dahil! Şaka bi yana önemli olan bir yada iki kürde sabitlemek , sabır ve süreklilikler o küre devam etmek. Turp suyu yada sinameki herneyse ..

Benim nin yaptığım küre gelince ilk ay sinamekiyle başlayıp,ikinci ay turpa geçtim,hemen etkisini görmek istediğimiz için malum sabırsızız güzellik konusunda ondan da vazgeçtim..sacları yumuşattığı kesin ama olağanüstü uzama görmedim.forumlarda yazan bir hafta da 2 cm uzama bana ikna edici gelmedi.çünkü uzman hekim kere göre bu mümkün değil!evet üzücü ama yinede2 cm olmasada normal büyümesinden biraz fazla büyüdüğü kesin.bi forumda bi arkadaş gördüm iki haftada 4-5 cm uzamıştı,aklım çıkıyordu nerdeyse resmi görünce..demek ki beslenme ve genetik yapı da önemli, o arkadaş sinameki kürünü kullanmış.ama bende o kadar uzama olmamıştı.

neyse gelelim sadete şuan uyguladığım ve altını çizerek söylüyorum sabit olarak uyguladığım kür lavanta ve karanfil suyu.ve sac uzatma,gürleşhitme seti de aldım internetten.markasını söyleyebiliyor muyuz..o set de cok iyi dökülmem tamamen durdu..yeni sac ne zaman çıkar bekliyorum artık ..
sacımın resimlerini akşam göndereceğim..hedef 2014 yaz kına geceme sırma gibi saçlar.. Ha evleniyormuyum derseniz.. Yoo.. Damat adayı bile yok.olsun sacım olsun yiter bana gari..öpüldünüz:KK42:

Ne zaman başlıyoruz saç uzatmaya :))

Evet kizlar bende varim ben hande hanimin yaptigini aldim .3.kulllanisim at samouani.ne ilkdefa duyuyorum aktardan mi bulucaz onuda

at samouani. kizlar bu bi yag çeşidi mi konuyu açan arkadas malzameleri sayarken yazmis ama bunu anlamadim

Evet at samouani saclari daha parlak gosteriyor.ama coktaxonemli degil.dogakcbi samouanda olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben kurlere devam ettigimden veri saclarim cik guzel uzuyordu.vur iki aydir biraktim.sacim ayda 1.80cm uzuyor simdi hedefim 3cm

Bu sene kuafore gitmemle oguzel sackarim maffokmustu ama simdi uzatiyorum.esim dalga geciyor.uzun sac isteyip bu kadar kestiremi tanimiyorum.b..k uzar diyor:)ben naoim nezman kuafore gitsem basimda sac kalmiyor.ben oyke yapmaxik kaynak citcit ta takmam isim olmaz.kendi sacim okmadiktan sonra:KK43: size ikinci bir kur verebikrim onun da vir ara faydasini cok girdum

bu kurleri yaotigimdan beri 4parmak geniskiginde yzadi saclarim sadece.ama uzamasina ve sagkiginin korunmasina bire bir bence.benim saxksrimaa hic kirik yik

Suan bir su hazirladim kafama surmedigim birsey kalmadi ya:) icine lavanta isirgan muskat karabiber sinamaki biberiye koydum kaynattim saclarimi bi sure dokmesse birsey yapmassa bunla yilayacagim sonucalri buraya yazarim:*

X