Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri çörekotu ile büyütme :)

takinti5

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2013
3
0
Arkadaşlar uzun süredir çörekotunun göğüs büyüttüğüne dair yazılar okuyorum bugün çörekotu yağı aldım ve denemekten zarar gelmeyeceğini düşündüm deneyen ve bilgilerinin paylaşmak isteyen olursa çok minnettar kalıcam. işe yaramadı ve tüylenme yaptı diyen de var 3 günde müthiş sonuç alan da. ve önebileceğiniz bi masaj tekniği var mı :)

mucızevı olarak etkısını ben gormedım ama yaklasık 2haftadır anason yagı corekotu yagını karısım yapıp masaj yapıyorum, 1haftadır da hayıt içip +kara üzüm cekırdegı yıyorum. farkedılır bı dolgunluk geldı ama mezuramı bulamadıgımdan ölçemiyorum ölcem meraktan:)

Arkadaşlar uzun süredir çörekotunun göğüs büyüttüğüne dair yazılar okuyorum bugün çörekotu yağı aldım ve denemekten zarar gelmeyeceğini düşündüm deneyen ve bilgilerinin paylaşmak isteyen olursa çok minnettar kalıcam. işe yaramadı ve tüylenme yaptı diyen de var 3 günde müthiş sonuç alan da. ve önebileceğiniz bi masaj tekniği var mı :)

selam , bugün 9. gün ve ben hala herhangi bir büyüme vs göremiyorum ... sadece çörek otu yağı ile masaj yapıyorum , bunun yanına mersin yağını karıştırsam ne olur .. bi de başladığım 4. ve 5. günlerde baya bi sızlama oldu sonra hiçbişey yok ...

Ben çörekotu yağına hodan yağı ve keten tohumu yağıda katıyorum Tüylenme yapmadı bende ama çok da bi etkisini görmedim açıkçası ama devam durmak yok :KK66:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 5 gün oldu ve şerbetci otu hayıt tohumu içiyorum akşam yemeklerden sonra . Sabah uyanınca Medine hurması yiyorum haftanın 4 günü nohut üzerine kamyon döküp. Bu diyeti uyguluyorum bakalım neler olacak heee birde fitnesa başladım gelişmeleri yazacağım

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

selam , bugün 9. gün ve ben hala herhangi bir büyüme vs göremiyorum ... sadece çörek otu yağı ile masaj yapıyorum , bunun yanına mersin yağını karıştırsam ne olur .. bi de başladığım 4. ve 5. günlerde baya bi sızlama oldu sonra hiçbişey yok ...

Canım, o sızlama yani göğüsteki sızlama o anda büyüdüğü anlamına mı geliyor?

Son düzenleme:

canım tüylenmen biraz varsa bile kullanma benim 3-5 tanecik vardı fena arttırdı.. bende hemen bıraktım ve bunu sadece 3 güne yaptı.. tüylenmen yoksa kullan bir zararı yok.. ama çıkmaya başladığını görürsen kullanmayı bırak.. bide masajda en etkili yöntem sol elini sağ göğse sağ elini sol göğse koyarak içe doğru masaj yapmak.. inşallah işe yarar iyi şanslar :KK3:

X