Ekmek yapma makinası arıyorum/tekrar konu

Izmırden kargo çok tutar sanırım ıstanbuldayım ben...fıyatları ve resımlerını yuklersenız bakalım

selam bendede var ekmek yapma makinası ama bende ankaradayım diğer arkadaşında dediği gibi kargoyla fazla olabilir ama yinede istersen foto koyabilirim tşk

ya arkadaşlar sırf temiz ekmek yemek için bende almak itiyorum ama hiç kullanan duymadım yakınlarımda falan memnunmusunz nasıl ekmekler güzel oluyormu çok uzun zamanda pişirdiğini duydum enerji tüketimi falan nasıl bir ekmek mesela normal ekmekle kıyaslandığında ne kadar gider bilgilerinizi paylaşabilir misinz:?

Ben yaklaşık 4 yıl önce almıştım kenwood marka,her ürün gibi ilk başta hevesli hevesli kullandım ,özellikle cevizli ve fındıklı ekmekler çok güzel oluyordu doğal ,katkısız ..ama zamanla kullanılmıyor alıpta rutin yıllarca kullananı duymadım çevremde ,kullanırım diyorsanız kesinlikle tavsiye ederim elektrikte felan fazla birşey yakmıyor ,sevgiler.........

merhaba canım ben 3 kez kullandım banada arkadaşım vermişti oda bir iki kez kullanmış.çok güzel pişiriyor ben iki kez sade bikez cevizli ekmek yaptım 3saat 20dakikada yapıyor çok güzel sıcacık ekmek çıkıyor ama işin doğrusu küçük bir ekmek çıkıyor bir öğünlük yani mesela gece koy malzemesini ayarla sabah kalkacağın saatte ekmek hazır oluyor hassas mutfak terazisiyle ölçü istiyor bendeki reçelde yapıyor çok elektirik yakmıyor ama aslında güzel makina ama açıkçası hassa teraziyle gıramla ölçüp koymak falan ince iş bana uymadı yani

Bizde de var arçelik marka tek dezavantajı ekmeği 3 saatte pişirmesi, annem altın günlerinden önce yapıyor gelen kişiler bayılıyor hem sağlıklı oluyo hem de lezzetli bir de baya büyük oluyo mesela uygun koşullarda saklandıgında 3-4 gün gider bir yapılan ekmek :) Bu arada sadece bilgi vermek için yazdım soran bayan için.. Annem satmayı düşünmüyor.. Umarım bulursunuz :)

X