Bebek İkinci El tüm ürünler 5.sayfada

mavimm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2013
1.255
19
39
$b42871093.jpg

1 sene oldu alalı. 2-3 kez kullanıldı. (evde çok fazla durmadım yanımda da taşıyamadım)

Kurutma fonksiyonu ile bakteri oluşumunu önler..
Güvenli ve hijyenik kullanım için kolay çalışır
Lcd ekran
İşaret ışığı
6 standart şişeyi dezenfekte eder ve kurutur
Kurutma işlemi biberonlar nemli kaldığında bakteri oluşmasını önlemek için şarttır
İşlem bittiğinde otomatik kapanır
Güç:230v 50hz 300w
Ce belgeli
İtalyan teknolojisi ve mühendisliği ile üretilmiştir.

FARKLI ÜRÜNLER DE EKLEYECEĞİM..

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 903192

1 sene oldu alalı. 2-3 kez kullanıldı. (evde çok fazla durmadım yanımda da taşıyamadım)

Lcd ekran
İşaret ışığı
Kurutma işlemi biberonlar nemli kaldığında bakteri oluşmasını önlemek için şarttır
Ce belgeli
FARKLI ÜRÜNLER DE EKLEYECEĞİM..[/QUOTE

mesaj kutunu boşaltırmısın canm

fiyatlarını siz belirleyin :KK1: ayrıca daha ekleyeceklerim de var. manuel göğüs pompası, gibi :KK53:

Son düzenleme:
$09.022.4138.046901t3.jpg
Wee Manuel Göğüs Pompası
Direkt olarak anne sütünü içmeyen bebekler için özel olarak tasarlanmıştır.
Göğüsten pompa yardımıyla sağma işlemiyle depolanan süt bebeğe biberon ile içirilir.
Her ölçüdeki göğüs için uygundur.
2-3 KEZ KULLANILDI AMA SÜTÜM ÇOK OLMADIĞI İÇİN STERİL EDİP KALDIRDIM

$9f77fc02-4b78-4e48-9e62-6ab31a11f79e_b.jpg
Tirle:
Doğum sonrası göğüs süt bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasına yardımcı olur.Süt biriktirme haznesi polistirenden imal edilmiş olup kir tutmaz.Pompa kısmı ise termo kauçuktan imal edilmiştir. Doğal, sağlıklı ve esnektir.Her türlü göğüste rahatlıkla kullanılabilir.
HİÇ KULLANILMADI.

Son düzenleme:
canım ürünlerim geldi çoooooooook teşekkürler :KK9:

Son düzenleme:
şükür, çok sevindim, valla üzerimden büyük bir yük kalktı :KK5: sıkıntı yok di mi?

karpuz takım çok tatlı eşimde beğendi şaşırdım ama oğlum biraz kıza benzedi sanki :KK1: bide termosu henüz kullanmadım bu gece denicem ayrıca bizim suluk sığmadı başka denicem bakalım :KK34:

karpuz takım çok tatlı eşimde beğendi şaşırdım ama oğlum biraz kıza benzedi sanki :KK1: bide termosu henüz kullanmadım bu gece denicem ayrıca bizim suluk sığmadı başka denicem bakalım :KK34:

çok tatlı olmuştur eminim, güzel günlerde kullanın inşallah canım. termosa da üzüldüm umarım diğeri olur. :KK16:

ürünlerin fiyatlarını siz belirleyin, hepsi kutusunda, steril bir şekilde bekliyor..

Eki Görüntüle 903192

Lcd ekran
İşaret ışığı
Ce belgeli

FARKLI ÜRÜNLER DE EKLEYECEĞİM..

steril makinesi 55 tl

Eki Görüntüle 903943
Wee Manuel Göğüs Pompası
Direkt olarak anne sütünü içmeyen bebekler için özel olarak tasarlanmıştır.
Göğüsten pompa yardımıyla sağma işlemiyle depolanan süt bebeğe biberon ile içirilir.
Her ölçüdeki göğüs için uygundur.
2-3 KEZ KULLANILDI AMA SÜTÜM ÇOK OLMADIĞI İÇİN STERİL EDİP KALDIRDIM

Eki Görüntüle 903944
Tirle:
Doğum sonrası göğüs süt bezlerini harekete geçirerek sütün en iyi şekilde salgılanmasına yardımcı olur.Süt biriktirme haznesi polistirenden imal edilmiş olup kir tutmaz.Pompa kısmı ise termo kauçuktan imal edilmiştir. Doğal, sağlıklı ve esnektir.Her türlü göğüste rahatlıkla kullanılabilir.
HİÇ KULLANILMADI.

Wee Manuel Göğüs Pompası ve tirle 10 TL

X