2013 Ağustos Bebekleri Sağlıklı Besleniyor

gunebkan oncelıkle basn sagolsun allah mekanını cennet eylesın bebegıne gelınce allah analı babalı buyutsun hıc gocunma kendını motıve et hersey guzel olucak dıye hem bebeklerın bırbırının en ıyı arkadasları olcaklar sana dusense asudakı gıbı heycan dolu olmk ve bebegın sbırsızlanmak allah kuzenını yanına almıs ama sıze bı boyle dusn

Canım bende henüz adet görmedim.süt biraz fazla koruyor galiba bizi.ben şimdilik rahatsız değilim bu durumdan ama hormonlarımında normale dönmesi fena olmaz.doğumdan sonra adet görmeye başlamadan cilt toparlamazmış kendini,tabi vücutta.gerçi benim vücut çok iyi toparladı ama cildim sarktı biraz.Yavruma canım feda gerçi,çok umurumdada değil.

Günebakan başınız sağolsun allah sabir versin..Hayat boyle iste bir yanda aci bir yanda da yeni umutlar.Karnındaki meleğine sevindim ben de asuyla arkadaş gibi buyucekler biraz zor olacak önce ama sonra bi bakmışsın kocaman olmuşlar sen de rahatlamissin..en azından takın yaşta çocukları olanlar hep boyle diyorlar..sen onun sevgisine heyecanına yoğunlaş canım herşey güzel olur inş..
Doğum günü olan bebislerin şimdiden kutluyorum yeni yaşlarını..Bizim d.günümüz 6sinda..Hazırlıklara başladık.. Temamiz ari..Magnet balon mum ari kanadı vs. siparişleri verdik..oglusuma beyaz tişört üzerine keçeden ari yaptım,gecen hafta seker hamuruyla pasta denemesi yaptım pastasını da kendim yapmak istiyorum inşbasarili olurum..bu arada sevgili pınarhanimin d.günü temalarıyla ilgili birikimlerini paylaştığı keyfekedersaatlerim sitesinden etiketler,cerceve vb konuda çok yararlandım kızlar bi fikir olsun diye soyleym dedim...Herkese mutlu günler diliyorum

bende ilk adetimi bu ay oldum 6 aylikken merak edip dra gitmistim emziriyorsan iki yasa kadar normal demisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım bende henüz adet görmedim.süt biraz fazla koruyor galiba bizi.ben şimdilik rahatsız değilim bu durumdan ama hormonlarımında normale dönmesi fena olmaz.doğumdan sonra adet görmeye başlamadan cilt toparlamazmış kendini,tabi vücutta.gerçi benim vücut çok iyi toparladı ama cildim sarktı biraz.Yavruma canım feda gerçi,çok umurumdada değil.
Benim vücutta ii durumds cnm ama biraz yumusama var sen ne yapiosun epeydir gorunmuyordun cnm bebisin nasıl sen nasılsın.
bende ilk adetimi bu ay oldum 6 aylikken merak edip dra gitmistim emziriyorsan iki yasa kadar normal demisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Himm endiselenmeye gerek yok sanırım ama yinede gitmekte fayda var dr a

Gunebakan canimm basiniz sagolsun cok uzuldum.
Hamileligin icin cok sasirdim.Allah yardimcin olsun vardir bir hayir Rabbim size bagislasin ins.
Emzirme konusunu sormussun kesmen lazim canim asuyu hamileyken emzirilmiyor.
Birseye ihtiyacin olursa yanindayiz canim kendini uzme bu saatten sonra yapilacak bisey yok.

Sumuhallebisi dogum gununuz kutlu olsun,nice senelere ins.Bir dogum gunu fotosu bekleriz artik minik kuzudan.:-)

Durucum ben 6.ayimda regl oldum ama cok duzensizim.
Heray farkli tarihlerde oluyorum.Buda beni rahatsiz ediyor dr.duzelmezse gel ilac vericem demisti firsat bulursam gidicem ins.

Kurabiye barista aynen mert gibi herseyi aglayarak yaptiriyor.Aglamasina dayanamiyorum artik cildirtti beni :-) annem birak aglasin catlamaz diyor ama gelde gor siddettini daha da arttirarak ve kendini yolarak aglamaya devam ediyor.

Bizim dogum gunu 26 temmuz c.tesi heyecan sardi.
Dunde temizlik icin bayan geldi ben barisi alip gorumceme gittim.
Eve geldim miss miss temizlik gibisi yok.
Kendinize ve kuzucuklariniza iyi bakin opuyorum.

Düzensizlikte kötü hic olmamak da dogum gununuze az kalmis bizimde birinde bugunde evlilik yıldönümümüz:))dgunu temamiz ugur böceği:)

Bizim dogum gunu iptal oldu kizlar :KK43:(
Esim tarafindan iki kisinin agir hasta oldugunu yazmistim.
Yasli olan yakini vefat etti bu yuzdun erteledik biliyorsunuz kurbanida vardi.
1 ay sonra filan yapariz dedim bakalim hayirlisi.
Ama bugun annem ve kardeslerimle bir kucuk pasta kesmeyi dusunuyorum.

Aaa Canim basınız sagolsun üzüldüm hem vefata hem o kadar hazırlanmış o kadar heves etmişken iptal olmasına . Saglik olsun diyelim yinede tabi vardır herseyde Bır hayir

Ugurbocekleri arılar şirinler daha neler neler :) yakında bu sayfalar baya renklenecek gibi geliyor ne guzel ne guzel :)

Kod:

başınız sağolsun cnm
parmecimin dediği gibi vardır herşeyde bir hayır.
hatıra olur gününde küçük bi pasta şimdiden kutluyorum
sevgiler herkese

Merhaba annisler vakitsizlikten epeydir foruma giremiyorum.. Suan da da gecmisi okuyamadim hizlica yazip cikicam aksama gelip okucam cunku onemli gelismeler var sanirsam...
Bugun Oykunun dogum gunu tam 1 yas olduk zaman ne cabukta gecti.. Bugun kendi aramizda kutlayacagiz disari cikacagiz az sonra haftaya da kocaman bir parti yapacagiz.. Detaylari gelince aksama yazarim.. Hepinizi cok ozledim.. Simdilik kocaman opuldunuz canlar,..

Merhaba annisler vakitsizlikten epeydir foruma giremiyorum.. Suan da da gecmisi okuyamadim hizlica yazip cikicam aksama gelip okucam cunku onemli gelismeler var sanirsam...
Bugun Oykunun dogum gunu tam 1 yas olduk zaman ne cabukta gecti.. Bugun kendi aramizda kutlayacagiz disari cikacagiz az sonra haftaya da kocaman bir parti yapacagiz.. Detaylari gelince aksama yazarim.. Hepinizi cok ozledim.. Simdilik kocaman opuldunuz canlar,..

Öyküm tatlim benim iyiki dogdun.Nice saglikli,mutlu senelerin olsun ins ailen ile birlikte.
Anneliginin 1. Yili kutlu olsun canim.

Benim pasaminda bugun dogum gunu cok mutluyum Rabbime sukurler olsun onu bize verdigi icin ve saglikla bu yasina geldigi icin.

Aa süpermis beraber paylaşırız resim artık. Bizim aslında 1 agustos a abimler tatilde olacak onlar olmadan olsun istemedim

Bzmkide 16 agustos ;-)

evet kızlar rabbim onların güzel günlerini gösterir inşallah bizlere.. bizim temada hala kesin değil ama İlker bey müzik delisi hemen oynamaya gülmeye başlıyor müziği duyunca belki müzik notaları gibi bir parti olabilir diyorum :)

Sağol canım abinle yengene de allah kolaylık versin onlarınki daha da küçükmüş. Yengen emzirmeye devam etti mi?

Evet iki sıkı arkadaş olabilirler belki. Biraz tatil çok iyi gelecek aslında... İzmirin göbeğinde denize kuma hasretim.

Amin canım sağol. Hayırlısını yaşayalım inşallah...

yok canım oda emzirmeyi kesmek zorunda kalmıştı maalesef kaç haftalık bebiş canım

Guzel öykümüz iyi ki doğmuş :) balerin olacaktı dimi süslü kızımız heyecanla bekliyoruz resimleri

Arkadaslar herkese iyi bayramlar..
Gunrbakancim yeni melegin hayirli olsun insallah bir an once kafani toplayabilirsin kuzenin icinde bassagligi diliyorum rabbim kalanlara sabir versin...

Öyküm tatlim benim iyiki dogdun.Nice saglikli,mutlu senelerin olsun ins ailen ile birlikte.
Anneliginin 1. Yili kutlu olsun canim.

Benim pasaminda bugun dogum gunu cok mutluyum Rabbime sukurler olsun onu bize verdigi icin ve saglikla bu yasina geldigi icin.
Canim sizinde ilk yasinz kutlu mutlu olsun ayni gun dogmuslar ne guzel :))) can bunlar cok sukur bin sukur bunlari bize verene 💕💕💕
Guzel öykümüz iyi ki doğmuş :) balerin olacaktı dimi süslü kızımız heyecanla bekliyoruz resimleri

Sagol tatlim :)) ben son anda bu sene prenses yapayim dedim balerini kursa gitmeye basladiginda yapayim diye dusundum.. Bale kursu hep hayalimde olmustur eger oykude isterse bale kursuna gonderecegim o seneki dogum gunu konsepti o olur diye dusundum :)) bu aradaa sizin konsept renkler isimle uygun cok guzel olmus bizim konsept renklerde mint yesili ve pembe olacak :) elbisesini diktirdim bile cok yakisti iki renk birbirine.. Cagla incime de inciler yesiller coook yakisacak bundan eminim...

İyi bayramlar canlar.Yalova'dan selam herkese.Öykü'me nice güzel yaşlar dilerim.Rabbime binlerce şükürler olsun bizlere nasip etti bu büyük mutluluğu.Rabbim daha nice bayramlar yaşamayı nasip etsin hepimize.yavrularınızı ve sizleri kocaman öpüyorum

Merhaba kızlar dun ikraya cok güzel bi parti yaptik ugur bocegi konseptli ikra artik 1yasinda foto teldrn ekleyemedim:KK43:memleketteyim maaileebi parti oldu:)

X