Kara Para Aşk ATV

nasıl karsılıklı oynuyolar öle yaaa :KK9::KK9::KK9:

metin cok güzel bakıyo nilüfer'e... kızıyo ama eli birtürlü kalkmıyo.. korumacı bi yanı da var aslında. en sevdiğim karakter metin.

bu bölüm cok heyecanlıydı yine..

Dün izleyemedim neler oldu bu bölümde?

elifler metinin adamlarindan birinin adresini buldular, evine gittiler.
esi acti, kac aydir yok dedi. elifle ömer ordan ayrilinca o adami aradi ve haber verdi
adam anladi arayanin elif oldugunu. onu aradi ve teklifte bulunu, kaardesinin yerini söylicem bana bir milyon tl verirsen dedi
elifde kabul etti
parayi bulmak icin o kötü adama gitti (metinin babasi) adam vermedi, cikaramam hemen dedi
ömerden iste diyede tavsiyede bulundu
metinin babasi elif sIKIsmis paraya diye metine talimat verdi roma isinden payini vermesi icin.
elifte kabul etti kardesi icin.Bulusma yerine gittiler bölüm sonunda, adami kulubeye baglamislar
elif kapiyi cekince bi tuzakla silah ateslendi ve adamin gögsüne isabet etti ve öldü.

metinle nilüfer baya yakinlasti, hatt öpüstü. Metin nilüfere bisey yapmadi kacti diye, hatta bi film gecesi falan yaptilar.

Bahar sevgilisini firmaya soktu finans danismani olarak, motivasyon partisi verdi falan.
Adamin amaci elife yaklasip elmaslarin yerini ögrenmek.
Bahar ömeri hatirladi önceden, ilk bölümde ömer elifin pesinden firmaya girmisti elif kacmisti ya
onu hatirladi. Sanirim ömerin sevgilisi olmadigini anladi

Üsttekine ek olarak Tayyar'ın eşi Ömerle sınıf arkadaşı olduğunu Ömer'in yalan söylediğini söyledi Tayyara.

Takip ettiğim tek dizi güzel gidiyor :)

Üsttekine ek olarak Tayyar'ın eşi Ömerle sınıf arkadaşı olduğunu Ömer'in yalan söylediğini söyledi Tayyara.

Takip ettiğim tek dizi güzel gidiyor :)

Tayyara dedi mi ya ben orayi kacirmisim. Tanere dedigini hatirliyorum sadece

metinin manyakligi cikiyor yavas yavas ortaya, nilüferin parfüm kokusundan sarhos olucak nerdeyse.
hayatta birakmaz kizi bu saatten sonra

Kara Para Aşk zamanı ♡♥♡♥

Bu arada metin nilüfere ciddi ciddi aşık oldu galiba
Ama nilufere bakışları bile tuhaf saplantılı

cok heyecanlı bi bolum yaa ters köşe yaptılar.. hic beklemiyordum bulacaklarini ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X