Zen Tarotu İsteyenlerr

foreverlove

Hadi beni aşka inandır..!
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
377
3
merhabalar..

zen tarotu destemı yenı aldım biraz alışmak adına günde 4-5 kişiye bakabilirim..

isminiz ve sorunu yazın yeter? birde evli bekar yada bi ilişki varsa onu işte :KK34:

hee bu arada zen gelecegi soylemezzz. nasıl davranmanız gerektiğini yada sebepleri verir size..

Son düzenleme:
merhabalar..

zen tarotu destemı yenı aldım biraz alışmak adına günde 4-5 kişiye bakabilirim..

isminiz ve sorunu yazın yeter? birde evli bekar yada bi ilişki varsa onu işte :KK34:

bana bakar mısın canııım?
adım merve eski sevgilimle barışabilicek miyim araması olur mu vs vs:) onun adı da kaan bekarım:)

bana bakar mısın canııım?
adım merve eski sevgilimle barışabilicek miyim araması olur mu vs vs:) onun adı da kaan bekarım:)

mervecim evet bi ayrılık gözüküyor siddetli bir kavga sonucu bir ayrılık gibi görünüyor bu. kaanın farkındalık problemi var.. sen çok üzülmüş hatta psikolojık sorunların eşiğindesin diyebilirim. zihnin karma karışık. ne düşünecegini bileömiyorsun.. senin canın çok yanmıs bu ayrılıkta.ilişkiniz yavas ilerlemiş . sende ise b resmiyet takıntısı olmus sanırım . hani şu anlamda bu ilişki bi resmıyete dökülsün anlamında.. savaşmak istemıyorsun hayalın bu.. acaba sen işi resmıyete dökmek istedin yada oyle yaklaştın o da kaçtı mı? diye düşünmeden edemiyorum.. biraz akısına bıraksaymıssınız aslında olurömus gibi geliyor.. kaan sa su an yalnız görünüyorr yeni bir ilişkiye cesareti yok...
bence sen bir adım atmalısın. eger bu adımı atarsan ve caba gösterırsen ıleri olan bi ilişki olabilir..

mervecim evet bi ayrılık gözüküyor siddetli bir kavga sonucu bir ayrılık gibi görünüyor bu. kaanın farkındalık problemi var.. sen çok üzülmüş hatta psikolojık sorunların eşiğindesin diyebilirim. zihnin karma karışık. ne düşünecegini bileömiyorsun.. senin canın çok yanmıs bu ayrılıkta.ilişkiniz yavas ilerlemiş . sende ise b resmiyet takıntısı olmus sanırım . hani şu anlamda bu ilişki bi resmıyete dökülsün anlamında.. savaşmak istemıyorsun hayalın bu.. acaba sen işi resmıyete dökmek istedin yada oyle yaklaştın o da kaçtı mı? diye düşünmeden edemiyorum.. biraz akısına bıraksaymıssınız aslında olurömus gibi geliyor.. kaan sa su an yalnız görünüyorr yeni bir ilişkiye cesareti yok...
bence sen bir adım atmalısın. eger bu adımı atarsan ve caba gösterırsen ıleri olan bi ilişki olabilir..

teşekkür edderim canım da ben ona bir kaç sefer mesaj attım zaten kendi bilir yani daha uğraşamam ben. ama dediklerin doğru malesef aynen öyle oldu

merak ettim bana da bakar mısınız ismim merve bekarım genel anlamda bakabilir misiniz

duygusal hayat olsun o zaman canım

Son düzenleme:
bende ıstıyorum ısmım selın eskı erkek arkadasımın ısmı tolga yenıden bı barısma olurmu?tesekkurler:)

duygusal hayat olsun o zaman canım

mervecim bu yalnızlık seni sıkmıs durumda. yenı bir olusum yenı bır vızyon bir değişim istiyorsun hayatında. ama senın ıcın bır ılskı guvene dayalı olmalı.bu konuda biraz takıntılısın. bır kosullama var. bu kosullama dan vazgecersen biraz salıverırsen kendini bu cok akıllıvca getırıler saglıycak sana. biraz hayal kırıklıkları yasmaıssın.. dısardan gelen sözlere kulak asma sen. biraz etkılenıyor gıbısın.. acı ceken bi erkek var gibi. böyle gordum.biraz tezcanlısın. gecmişte yasamayı bırak. bırıyle bir butun olmak ıstıyosun suruklenıp gitmeyıı.. yenı bı ılışkı olacak mı dedim bıraz anlayıslı ve masum duygularla yaklaşırsan basarılı olacaksın. birazda pişmanılıkların oldugunu gordum cnm

mervecim bu yalnızlık seni sıkmıs durumda. yenı bir olusum yenı bır vızyon bir değişim istiyorsun hayatında. ama senın ıcın bır ılskı guvene dayalı olmalı.bu konuda biraz takıntılısın. bır kosullama var. bu kosullama dan vazgecersen biraz salıverırsen kendini bu cok akıllıvca getırıler saglıycak sana. biraz hayal kırıklıkları yasmaıssın.. dısardan gelen sözlere kulak asma sen. biraz etkılenıyor gıbısın.. acı ceken bi erkek var gibi. böyle gordum.biraz tezcanlısın. gecmişte yasamayı bırak. bırıyle bir butun olmak ıstıyosun suruklenıp gitmeyıı.. yenı bı ılışkı olacak mı dedim bıraz anlayıslı ve masum duygularla yaklaşırsan basarılı olacaksın. birazda pişmanılıkların oldugunu gordum cnm
evet canım güven konusunda takıntılıyım hayal kırıklıklarıda yaşadım ve diğerleri de doğru tespitler çok teşekkür ederim canım :KK3:

bende ıstıyorum ısmım selın eskı erkek arkadasımın ısmı tolga yenıden bı barısma olurmu?tesekkurler:)

selıncımm cnm sende bişeylerin ertelendiğini yavas gittiğini düsünmussun sanıyorum.. aslında bır donem ıyı gıden bi ilişkiymiş fakat bazen miş gibi davranmıssın. kendin gibi olmalısın. akısına bırakırsan cok daha mutlu olacaksıın. akılcı bir yaklaşımın var. mantığına da onem verıyorsun.bazı seylerde gec kalındıgını hissedebilirisin. tolga sabrediyor.. yalnız gözüküyor su anda. yalnız kalmak da istemiyorsun.bir kuvvet sana yardımcı olsun istiyorsun.. sizin içinizde bu ilişkiyi devam ettırecek guc var.. fakat birbirinizi dışlamadan biraz odun vererek.. sakın bı hayatınız olabilir

isim söylemeden olmuyor mu? oluyorsa ben iş hayatı için istiyorum

Genel olarak banada bakarmısın.İsmim leyla evliyim.
Lütfen.:KK54:

gecmişte yasadıgın bazı seylere takılı kalmıssın bu senı strese sokuyor bazı yalanlar söylenmiş sana.. uzuntulu donemlerden geçmişssin yakın zamansda. hayalkırıklıkları olmus. hayal ettıgın evlilik bu değil sankii. çok yalnız hissediyorsun. sen aşoıksın esine.. belki çok fazla vakıt gecıremıyorsunuz. sen daha fedakar esin daha çocuksu gibi.. maddi olarak sıkıtı cekmek senı yoruyor.. sevgi yoklugu da cekmek isstemıyorsun. bı anı bı anına tutmuyor sankı hayatının. hayatını ertelemek istemıyorsun.. esin biraz asi sanırımm ama anlayışlı davranırsan çok mutlu gunlreriniz olur.. senin içinde cok buyuk bir guc var cnm.

merhabalar..

hee bu arada zen gelecegi soylemezzz. nasıl davranmanız gerektiğini yada sebepleri verir size..

Banada bakar mısın? adım Derya. eşimle çocuk istyoruz olcakmı acaba? :)

ismim şebnem bekarım, aşk hayatım için istiyorum hayatımda kimse yok.:)

yalnızlık senı yoruyor. yalnız kalmayı sevmıyorsun fakat bu yalnız olmak senı gucsezliştirmiyor bilesin. sen kendi kendine de yetebılen birisin. fakat biraz tembel gördüm senıı . yeniden birseylere başlamak istiyorsun ama sanki buna gucun yok. daha önceki ilişkilerinde yalan problemi yasadın herhalde.. bu yuzden bir adım gerıden bakıyorsun sankı durumlara... etrafındakiler senın artık biriyle butunleşmenın gerektıgını dusunuyorlar.. yanılmak istemıyorsun.. sanki yenı bir ilişkiye duygusal anlamda gucun yok.. ıcındekı cocugu dışrı çıkar.. bak hersey corap sokugu gibi gelecek

X