Doğuma Hazırlık 2014 popüler erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Asrın,toprak,ekin,ysğız,yiğit,arın,tuğra..yazdığıma bakmayın bunları bende arıyorum isim ve heralde bulamicam bu gidişle fikirlerinizi bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar

Bizimde oğlumuz olacak nasipse bizde ARSLAN koymayı düşünüyoruz fikri olan arkadaşlardan yorum alabilirim.

Teşekkürler,

Merhaba kızlar benim Oğluşumun ismi de Giray olacak inşallah, soyadımız Güler uyumlu oldu bence. Benim ismime de uyumlu Gamze Güler - Giray Güler :)

Yiğit bence bende yiğiti düşünüyorum ama karar veremiyorum
açikçası bnde kararszm o kadar isim arasındab begenemedim yigitte guzelde daha modern bi isim olabilirmi die duşunuyorm ama bulamyrm bu ikinci oglum olck inş ilk oglumn adı Eren.

açikçası bnde kararszm o kadar isim arasındab begenemedim yigitte guzelde daha modern bi isim olabilirmi die duşunuyorm ama bulamyrm bu ikinci oglum olck inş ilk oglumn adı Eren.
Vallaha biizde aylardr arıyorZ erkek ismi bulmak zormuş asrın ismini düşünüyoruz bugnlerde ama yıne emn degiliz

kızlar ben de isim konusunda kararsız kalanlardanım. sanırım erkek bekleyenler daha çok kararsızlık yaşıyor. Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. biz bir sürü isim arasından seçmeye çalışıyoruz ama tam olarak evet budur diyemedik. sizce bu isimlerden hangisi ?? hem kısa hem anlamlı hem de söyleyişi güzel olsun derken isim kalmıyor :KK43:
aras, asaf, acar , kayra, batu , emir

merhabalar.bende kararsız kalanlardanım.Mustafa Koray,Mustafa Melih arasında kaldım.Korayı beğeniyorum ama anlam olarak öfke çağrıştırıyor sanki..çekimserim..Melihin anlamı daha güzel geliyor sanki siz ne önerirsiniz?

İp
kızlar ben de isim konusunda kararsız kalanlardanım. sanırım erkek bekleyenler daha çok kararsızlık yaşıyor. Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. biz bir sürü isim arasından seçmeye çalışıyoruz ama tam olarak evet budur diyemedik. sizce bu isimlerden hangisi ?? hem kısa hem anlamlı hem de söyleyişi güzel olsun derken isim kalmıyor :KK43:
aras, asaf, acar , kayra, batu , emir
Kayra aras cok guzel bence cift isim olarakta dusunulebilir :) Allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip eder insallah

Arkadaşlar 3 aylık hamileyim doktorum büyük ihtimalle erkek dedi hemen isim düşünmeye başladım
Yiğit, Mirza,Doruk,gibi isimler var aklımda Eşimde iki isim istiyo YİĞİT MİRZA NASIL SİZCE ???

Bizde cok kararsisiz daha zamanimiz var ama
İlk aklima gelen ömür oldu cok anlamli yanina bir isim daha ariyorum?

Arkadaslar 24 günümüz kaldı ve biz hala bi karar veremedik... seçenekleri söylüyorum ikili ya da tekli kombinler olabilir... yusuf, ata, batu, deha, doruk, efe, emir, eymen, Kağan, kerem, kuzey, mert, mirza.. yusuf kuzey bize yakın geliyo ya da emir kaan.. düşüncelerinizi bekliyoruz..

Arkadaslar 24 günümüz kaldı ve biz hala bi karar veremedik... seçenekleri söylüyorum ikili ya da tekli kombinler olabilir... yusuf, ata, batu, deha, doruk, efe, emir, eymen, Kağan, kerem, kuzey, mert, mirza.. yusuf kuzey bize yakın geliyo ya da emir kaan.. düşüncelerinizi bekliyoruz..

Rabbim hayırlısıyla kucagınıza almayı nasip etsin..Yazdığınız isimlerin geneli güzel.. Anlamına bakın derim..
Eşim Yusuf ismini çok sever.. Ben de Yasir.. Yazdıklarınızdan en çok begendiklerim ise Kaan, Kerem, Eymen..

X