Doğuma Hazırlık 2014 popüler erkek bebek isimleri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Hayırlı olsun çok güzel isimler.

Bence iki isim koymak da güzel bir şey. Her iki ismin de enerjisinden faydalanırlar. Hem daha oturaklı duruyor.

Yalnız Rüzgar'dan emin misiniz? Çok fazla var. Ayrıca söylenenin aksine çok sessiz, sakin, hareketsiz olduklarını görüyorum.
teşekkür ederim.ya bana da genelde çevrenmde rüzgar adlı tanıdğı olanlar yaramaz olduklarını söylüyorlar.benden pek uslu çocukta çıkmaz zaten ama bakalım.doğu ismide hoşuma gidiyor tanıdığımda yk hiç

teşekkür ederim.ya bana da genelde çevrenmde rüzgar adlı tanıdğı olanlar yaramaz olduklarını söylüyorlar.benden pek uslu çocukta çıkmaz zaten ama bakalım.doğu ismide hoşuma gidiyor tanıdığımda yk hiç

Evet benim de hiç Doğu isminde yok. Doğukan Manço var ona Doğu diyorlar :) Bence de güzel bir isim. Rüzgar'dan daha güzel.

İlkay : (doğan ilk çocuk için) Ay’ın ilk günlerindeki durumu, hilal benım oglumun ismi ınsallah nu olacak :nazar:

Hamileyim 10 haftalık oğlum var arel olacaktı ahmet faruk koydum nasip şimdi yine erkek olursa güney ya da arhan olacak kız olursa arya..bakalım 1 aya belli olurr

Arhan ne demek hiç duymadım.suan biri miran deniz digeri çağan doğu.hhala vaktimiz var ama:KK66:

oğluşuma Hasan Emir koyacam. inşaALLAH.
hasan kayınpederimin adi. anlami güzellik yakışıklı demek. Emir ise reis buyruk hükümdar demek.
birleşince güzellik reisi geliyor. çok hoşuma gitti koyacam inşaALLAH.

benim paşamın ismi emir mete. burda m harfiyle başlayan hiç isim yok sanırım ama emir var.

İlk oğlumuzun ismini Ferit koyduk. Şimdi ikinci erkek bebeğimize hamileyim. İsmini Aziz koyacağız.

X