Saat 17:00 den sonra yemek yemeyerek zayıflama deneyimlerimiz...

merhaba kızlar,bende daha önce akşamları yemeyerek çok güzel kilo vermiştim.
bugün yine başlıyorum,yoksa gitmiyor bu kilolar.Bugün 69.7 kilo çıktım.:KK17:
canım aynı kilolarla başlıyoruz inş vericez hepsini yılmadan devam edersek :KK16: bende 69.5le başladım bu sabah 67.3 çıktım çok mutluyum cidden :KK76: hatta eşimde farketti bu sabah biraz zayıfladığımı dahada mutlu oldum :KK76:

canım aynı kilolarla başlıyoruz inş vericez hepsini yılmadan devam edersek :KK16: bende 69.5le başladım bu sabah 67.3 çıktım çok mutluyum cidden :KK76: hatta eşimde farketti bu sabah biraz zayıfladığımı dahada mutlu oldum :KK76:

seni takip ediyorumda,maşşallah hergün 300-500 gr. veriyorsun tebrikler.5 günde 2.200 gr. verdin sanırım:KK34:
akşam yemedimmi bende veriyorum,yedimmi alıyorum.ama artık akşam yemek yok banaa:KK45:

seni takip ediyorumda,maşşallah hergün 300-500 gr. veriyorsun tebrikler.5 günde 2.200 gr. verdin sanırım:KK34:
akşam yemedimmi bende veriyorum,yedimmi alıyorum.ama artık akşam yemek yok banaa:KK45:
evet 5 yada 6 gün oldu sporla birlikte gidiyo bakalım daha çok yolum var 54e kadar :KK16: sen kaç kiloya kadar inmek istiyosun

akşamları dikkat ederek (birgün yedim birgün yemedim falan) 4 ayda 13 kilo vermiştim.
kortizon ilaç kullandım ,sigarayı bıraktım 15 günde 7 kilosunu aldım.:KK5:
şimdi tekrar başlıyorum.

akşamları dikkat ederek (birgün yedim birgün yemedim falan) 4 ayda 13 kilo vermiştim.
kortizon ilaç kullandım ,sigarayı bıraktım 15 günde 7 kilosunu aldım.:KK5:
şimdi tekrar başlıyorum.
anladım canımmm üzüldüm ya bende evlendikten sonra aldım birazda okul stresi derken 3 yıl önce hep 58-60 arasıyken 75-76lara çıktım geçen yaz ve artık kendimden nefret etmeye başlamıştım :KK25: yazdan beri 67 lere geldim cidden çok yavaş vererek bakalım bu yaza 54olup bi rahat nefes almak istiyorum :KK76: o yüzden şimdi biraz hızlandırmak istedim kilo verme sürecini :KK55:

anladım canımmm üzüldüm ya bende evlendikten sonra aldım birazda okul stresi derken 3 yıl önce hep 58-60 arasıyken 75-76lara çıktım geçen yaz ve artık kendimden nefret etmeye başlamıştım :KK25: yazdan beri 67 lere geldim cidden çok yavaş vererek bakalım bu yaza 54olup bi rahat nefes almak istiyorum :KK76: o yüzden şimdi biraz hızlandırmak istedim kilo verme sürecini :KK55:

bende mayıs sonunda istediğim kiloda olmak istiyorum,sıkıldım artık bi ileri bi geri yapmaktan.
yazın istediğim gibi giyinmek istiyorum.:KK23:

bende mayıs sonunda istediğim kiloda olmak istiyorum,sıkıldım artık bi ileri bi geri yapmaktan.
yazın istediğim gibi giyinmek istiyorum.:KK23:
hahahaa :KK9: aynen canım bende yazın rahat giyinmek istiyorum ve rahatça gezmek..yoksa bu kilolar psikolojimi bozuyo bi süre sonra:KK19:

Merhabaa :) saat 5 ten sonra yememek bana çok uygun ,peki diğer öğünlerde neler yemek gerekir.Siz neler yapıyorsunuz 15 tatilde ciddi anlamda kilo vermem lazım.Okul zamanı çok sıkıcı oluyor diyet,yardımcı olmanız dileğiyle :)

Merhabaa :) saat 5 ten sonra yememek bana çok uygun ,peki diğer öğünlerde neler yemek gerekir.Siz neler yapıyorsunuz 15 tatilde ciddi anlamda kilo vermem lazım.Okul zamanı çok sıkıcı oluyor diyet,yardımcı olmanız dileğiyle :)
canım merhaba :) ben böyle kilo veriyorum bu aralar gayette memnunun akşam 5-6-7 gibi bırakıyorum yemeyi tam 5 te olmuyo bazen ama 7den sonrada hiç yemedim..gündüz 1200-1300 kalori civarında yemek yiyorum..ve 1 saat spor yaptım 69.5le başladım bu sabah 67.2 idim ilk günler baya farkediyo 500 gr civarında ama bu gün tam bilmiyorum 6yada 7. günüm 100 gr farketti belki vucudum 66lara inmeye direniyodur :KK1: olsun yinede çok mutluyum :KK76: devam edicem yılmak yok..bende 17 şubata kadar yarıyıl tatilindeyim 64 olmk istiyorum hadi bakalım hayırlısı :KK16: hep birlikte verelim şu kiloları :118:

merhaba
bugün sabah 69.2 çıktım. 1 günde 500 gr.:KK24:

akşam yaptığım yemeklerden 1-2 kaşık tadına baktım sadece, sonra hiçbirşey ağzıma koymadım.
işten saat 19 da eve gidiyorum.17 de yemek işini bitirmek zor olacak...

bende akşamları tadımlık yiyip,sonra birşey yemem artık.Daha önce bu şekilde vermiştim.yine veririm inşallah.

Son düzenleme:
merhaba
bugün sabah 69.2 çıktım. 1 günde 500 gr.:KK24:

akşam yaptığım yemeklerden 1-2 kaşık tadına baktım sadece, sonra hiçbirşey ağzıma koymadım.
işten saat 19 da eve gidiyorum.17 de yemek işini bitirmek zor olacak...

bende akşamları tadımlık yiyip,sonra birşey yemem artık.Daha önce bu şekilde vermiştim.yine veririm inşallah.
canım çok sevindim 500 gr tebrikler :KK9:bende şimdi 1-1,5 saat spor yapıcam sora bişeler yiyip günü kapatıcam :KK56:

veee bu sabaha 67 çıktım :KK76:haftaya pazar 66 yada 65.5 i görürsem süper olur yaaa :21: siz neler yaptınız arkadaşlar

geçtiğimiz pazar yada pazartesi başlamıştım akşam yememeye sonrada buraya yazmaya başladım bi haftada 2.5 kilo farketti sanırım ilk hafta diye ve hergün mutlaka spor yaptığım için..bakalım önümüzdeki pazara ne kadar gidecek :KK55:

kızlar ya bi türlü diyet moduna giremiyorum ki :KK43: Ama kurtulmam lazım :KK43: Sanırım yarın 1500 kalori alır 5 ten sonra gerçekten bir şey yemem :KK43: Bugün yedim yine :KK43: İnşallah başlıycam.. dediklerinizi yapmaya gayret göstericem destek olalım bir de şu kilomuzu filan söyleyrlim kim daha çok veriyor,hırslanırız ha ? 77 dir sanırım :KK43: 65 e inmem lazım :KK43: Yardımcı olun lütfen :) :26:

kızlar ya bi türlü diyet moduna giremiyorum ki :KK43: Ama kurtulmam lazım :KK43: Sanırım yarın 1500 kalori alır 5 ten sonra gerçekten bir şey yemem :KK43: Bugün yedim yine :KK43: İnşallah başlıycam.. dediklerinizi yapmaya gayret göstericem destek olalım bir de şu kilomuzu filan söyleyrlim kim daha çok veriyor,hırslanırız ha ? 77 dir sanırım :KK43: 65 e inmem lazım :KK43: Yardımcı olun lütfen :) :26:
canım bende 75-76lardan indim 67ye ama okul olduğu için zor oldu hep 1400-1500 kalori civarında almaya çalışıyodum ama hareketsiz olduğumdan çok yavaş veriyodum haftada yarım kilo felan oynuyodu..şimdi 1200e çektim sınırı 1100-1200 civarı yiyiyorum ve spor yapıyorum daha çabuk gidiyo gibi..umarım devamı gelir bi yandanda ferrosanol kullanıyorum kanım düşük olduğu için iştah açıyo diyo herkes ama ona rağmen kilo veriyorum şu anda..iş beyinde bitiyo sanırım kendini şartladınmı mutlaka bişeyler oluyo:KK34:

canım bende 75-76lardan indim 67ye ama okul olduğu için zor oldu hep 1400-1500 kalori civarında almaya çalışıyodum ama hareketsiz olduğumdan çok yavaş veriyodum haftada yarım kilo felan oynuyodu..şimdi 1200e çektim sınırı 1100-1200 civarı yiyiyorum ve spor yapıyorum daha çabuk gidiyo gibi..umarım devamı gelir bi yandanda ferrosanol kullanıyorum kanım düşük olduğu için iştah açıyo diyo herkes ama ona rağmen kilo veriyorum şu anda..iş beyinde bitiyo sanırım kendini şartladınmı mutlaka bişeyler oluyo:KK34:
peki neler yaptın kaç zamanda verdin :KK43: benim birkaç ay içerisinde düzene girmem lazım :KK43:

bu arada ben 23 yaşındayım evliyim çocuk yok aynı zamanda üniversiteye devam ediyorum 1.59 boyum ve 67 kiloyum hedef yaza kadar 55-54 olmak ben kendimi anlattım :KK1: yarıyıl tatilindeyim ve hızla kilo vermeye çalışıyorum eşim home ofis şeklinde evde çalışıyo o yüzden diyet yapmak zor oluyo ama mücadele ediyorum sürekli tartıda eksileri görebilmek için :KK1:sen neler yapıyosun canım

X