büyük beden abiyeler

turuncu elbise 44-46 bedene olur

Eklentiler

• $turuncu elbise.jpg
    $turuncu elbise.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 184
merhaba turuncu olan elbise en son hangi fiyata olur ve ödeme ve ulaştırma konusunu nasıl yapmayı dusunuyorsunuz. ben tekirdağda yaşıyorum .

şaka mı yapıyorsunuz arkadaşlar az öncede kapalı bır bayanın ılanını gordum 200 tl istiyor elbiselere
yani ben kapalı değilim ama daha surda 1 ay önce arkadaşımın nişanı için abiye aldım 50 tl. mağazadan ..

demek istediğim ikinci elde amaç birbirimize yardımcı olmaktır . insanlar 100-200 tl verıcek olsalar magazadan alırlar değil mi

şaka mı yapıyorsunuz arkadaşlar az öncede kapalı bır bayanın ılanını gordum 200 tl istiyor elbiselere
yani ben kapalı değilim ama daha surda 1 ay önce arkadaşımın nişanı için abiye aldım 50 tl. mağazadan ..

demek istediğim ikinci elde amaç birbirimize yardımcı olmaktır . insanlar 100-200 tl verıcek olsalar magazadan alırlar değil mi
buradaki elbiselerin alış fiyatları gerçekten çok yüksekti. en ucuzu 250 tl idi. bu sebeple 100 tl dedim. ama bu pazarlık adettendir. bir üstteki mesajımda olduğu gibi gerekli indirim yapılmıştır.

sevgiler ve hayırlı satışlar...

diğer kısımda beyaz dantelli vardı onu almak istiyorum kaç beden ve boyu ne kadar

Son düzenleme:
X