Saç Kesim Şekilleri Dalgaları şekil almayanlar için...

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Indicator

Biyokimyager
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2012
199
2
Yaptırdığım ve bin pişman olduğum boyalar, saç açtırmalar ve brezilya fönü yüzünden kıvırcık saçlarım şekilsiz yer yer kabararak düzleşen çok çirkin dalgalara dönüştüler. :KK43: Loreal'in saç şekillendirici köpüğünü kullanıyordum fakat pek bir işe yaradığını söyleyemem saçlarım yine bakımsız, hiç uğraşılmamış, yataktan kalkıp gelinmiş haliyle kalmaya devam ediyordu üstüne bir de ağırlaşıp kafama yapışıyordu ve kirli bir görünüm veriyordu. Burada ve bir çok farklı blogda okuduğum tavsiyeler üzerine John Frieda'nın Dream Curls şekillendirici spreyini aldım gerçekten övüldüğü kadar varmış dalgaları süper yapıyor, saçlarda yağlı görünüm oluşmuyor, kafaya yapışmıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

Canim ürünün fotogtafini koyar misin ayrica fiyati nedir :)

Fiyatı kozmetik mağazalarında 27tl olması lazım ben internetten 19tl ye aldım indirimden :)
$20140126_003636.jpg

Saclarinin bunu kullandiktan sonraki halini cekip atma imkanin var mi ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende merak ettim hangi siteden aldiniz

Benim saçımın yarısı düz yarısı dalgalı garip bir şey.Acaba benimkinde işe yarar mı?Dalgalarım aşırı hafif olduğundan hiç şekil almıyor.Sizinkiler de mi öyle?

Yaptırdığım ve bin pişman olduğum boyalar, saç açtırmalar ve brezilya fönü yüzünden kıvırcık saçlarım şekilsiz yer yer kabararak düzleşen çok çirkin dalgalara dönüştüler. :KK43: Loreal'in saç şekillendirici köpüğünü kullanıyordum fakat pek bir işe yaradığını söyleyemem saçlarım yine bakımsız, hiç uğraşılmamış, yataktan kalkıp gelinmiş haliyle kalmaya devam ediyordu üstüne bir de ağırlaşıp kafama yapışıyordu ve kirli bir görünüm veriyordu. Burada ve bir çok farklı blogda okuduğum tavsiyeler üzerine John Frieda'nın Dream Curls şekillendirici spreyini aldım gerçekten övüldüğü kadar varmış dalgaları süper yapıyor, saçlarda yağlı görünüm oluşmuyor, kafaya yapışmıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. :)

Sacinin bu urunu kuklandigin we kullanmadigin fotograflarini koyabilirmsn farki gorsek

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saçlarımı mahvetmeden önce baya iltifat alırdım saçlarım için ama şimdi yoluk gibi geziyorum malesef..
Buraya resim koymamayı tercih ediyorum zaten diğer kullandığım ürünlerle arasındaki farkı görebilmeniz için direkt saçımın çekilmiş bir resmi olması gerekirdi ama yok malesef.

Konuyu neden actiniz o zaman urunun reklamini yapmak icin mi ?

bende 3 gün önce brezilya fönü yaptırdım ve çok memnunum. çok kuru ve yanmış olan saçlarıma herkes bayıldı. gerçekten sadece saçımı kurutma makinesiyle kurutmam yeterli oluyor. Bence şekil almayan yıpranmış saçlarını varsa kesinlikle iyi bir yerde bu işlemi yaptırmalısınız:KK16:

X